|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:34:48   
visnjaaa
Jaz sem tako jezna na mojga moža, da bi ga najraje  u žlic vode utopila.
Imava 3 otroke, tamal še ni star eno leto in da vam povem, kaj mi je naredil.
Cele dneve delam ko ****jena, da vse naredim in da se mi cote ne nabirajo, da mam vse speglano, pospravljeno, od porodniške praktično nimam nič, ker tud delam - služba cele dneve - sicer operiram od doma, ampak delam - ampak to za njega nič ne šteje. Danes me je razfuku do konca, ker je spet visel na netu, ko tak debil gleda avte in vse kar se tiče avomobilizma, jaz pa seveda sama spet za vse. Ravno sem prišla iz trgovine, ker praznuje moj sine roj. dan in sem se spravla pečt torto. No on seveda spet za pofuk...računalnikom in nikome ništa. Pa sem popizdila, ker se je čist tamal prebrnil in se je začel jokat, a on mrtvohladno sedi in gleda v ekran ko da se ni nč nardil. Pa da bi mu glavo odšraufala....sem čist vn padla in sem znorela do konca. Pol pa on men reče, da me ma dost in da gre na pivo. In seveda se je odpeljal in ga do zdele še ni domov.
Pa tok sem tegotna, da se bom užgala. Sej sorry ker tlele gor težim, ampak spoh ne vem, kaj naj mu rečem ko pride domov, al pa jutri zjutraj, ker bi ga najraj zadihurla, če bi ga dobila zdele u roke. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:40:41   
Čupka
Če si večkrat tako togotna, je možno, da se pač na tak način umika, da bulji v monitor. In seveda sta potem v začaranem krogu. Lahko ga prekineš ti, ali pa čakaš do nezavesti, da ga bo on..user posted image
Malo taktike, bejbi, preseneti ga z reakcijo...pričakaj ga vsa nežna, prijazna, privij se k njemu, povej mu, da si ga težko čakala in da nisi hotla bit tako hudičevo zoprna, ampak da resnično rabiš malo njegovega sodelovanja...če ne bo palilo, se obleči in pojdi ti na piruser posted image

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:42:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Jaz sem tako jezna na mojga moža, da bi ga najraje  u žlic vode utopila.


Misliš, da bo to kaj rešilo?

In kaj si do sedaj poskušala narediti?

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:46:32   
visnjaaa
No sej morem priznat, da mi je zdej že mal odlegl, ker sem povedala, kar mi leži na duši.
Sej sem bila res zoprna kouser posted image , ampak kaj naj, če pa komi folgam.
Da pa bi ga vsa nežna pričakala pa ni šans....ja najboljš, da ga še naga pričakam v posteljiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:47:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

kaj naj, če pa komi folgam.


Kaj pa pravi mož na to, da bi tudi on nekaj "folgal":)?

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:50:37   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Jaz sem tako jezna na mojga moža, da bi ga najraje  u žlic vode utopila.


Misliš, da bo to kaj rešilo?

In kaj si do sedaj poskušala narediti?



Joj Mič, kaj sem do sedaj poskušala nardit? Ja kaj si s tem mislila?
Ja kaj pa je on naredil s tem ko je šel na pivo? A?
Kaj pa je on s tem rešil?
Je pomagal s tem umit 3 otroke in je pomagal pospravit sobo, jim je dal večerjo, jim je prebral pravljico, itd? A?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:50:55   
mama54
Ne reči nič.Jutri zjutraj (upam, da ne dela)se odpravi od doma  malo po trgovinah ,njega pa pusti brez besede samega z otroci doma.Naj jih za spremembo kar sam spedina ,za spremembo še naj skuha ,zlika in počisti.Pa,da vidiš kdo bo potem najedal.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:52:53   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa pravi mož na to, da bi tudi on nekaj "folgal":)?


Ja sej ...folgal:)?
On zdele folga edino pivičke u sebe stresatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:53:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Joj Mič, kaj sem do sedaj poskušala nardit? Ja kaj si s tem mislila?
Ja kaj pa je on naredil s tem ko je šel na pivo? A?
Kaj pa je on s tem rešil?
Je pomagal s tem umit 3 otroke in je pomagal pospravit sobo, jim je dal večerjo, jim je prebral pravljico, itd? A?


Kaj sem s tem mislila? Če si naredila kaj konkretnega.....mu vsaj povedala, kaj pričakuješ od njega..Se je strinjal? Se ni? In zakaj ne?

Lahko se "zgovarjaš" na njega.....ampak rešila s tem ne boš kaj dosti...

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:56:57   
mama54
Mislim,da je skrajno neodgovorno od očeta otrok,da gre raje na pivo od doma kot ,da bi malo pomagal pri opravilih doma.Pa saj si nisi otrok sama naredila.Potem pa še očita,da si sitna.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:57:22   
taška30
Saj vem, da ti tole ne bo všeč, pa tudi pomagalo ne bo nič, ampak: kakor si ga navadila, tako pa imaš.
Če si bila do sedaj vedno tiho, vse porihtala, je njemu to pač normalno. In če si zdaj zaradi ene 'malenkosti' popolnoma padla ven, verjamem, da se je rajš pobral na pir.

Upoštevaj nasvet od mame54 za začetek, potem pa ga počasi prizemlji in ga vključi v družinske dolžnosti. Če ne bo za stvar, čimvečkrat ponovi nasvet od mame54. Slejkoprej mu bo kapnilo.user posted image

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 22:58:53   
ona
Po moje pa ni vse pri možu narobe,oprosti...
jaz verjamem,da si utrujena s tremi otroci,da te živcirajo kdaj vsi po vrsti in na koncu še mož prenaša tole jezo in ker verjetno ne ve kako naj se te loti,se pač zapre v svoj svet,to je računalnik in te s tem nekako ignorira.
Problem jaz vidim pri obeh,ker se ne znata uskladit in si pomagat...
Najprej se ti umiri in se provaj pogovorit z njim,samo brez jeze,ker imam občutek,da si hitre jeze in to te lahko kdaj tepeuser posted image
Potem pa si nekako uskladita delo,otroke in vse ostalo...
ti povem,da se vse zmore,le malo dobre volje je treba in strpnosti eden do drugegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:02:40   
Gina
Deci imajo eno varovalko v sebi, ki ven vrže, kadar bi šli čez svojo dozo energije. Takrat se odklopijo. In veš kaj, čisto ok je tako. Ni problem, ker so oni crknjeni in bulijo v pc, tv, problem je, ker ženske nimamo varovalke. Teramo do konca, čez trupla in naprej, tudi če nam vse pregori, še kar, še kar, še kar, ko bi se nam zmešalo, če nas bi kdo od zunaj gledal...hiperaktivne podobe..... Če si crknjena, ni treba otrok v tuš dat, ni treba pospravit kuhinje, ni treba brat pravljice, ni treba pol ure sedet pri njih, ni treba spedenat cunj.....na hitro otroke v pižame vržeš, če so dost veliki se pa sami spravijo, pa zobe si umijejo sami, četudi so dve leti stari, jim ne bo zob pobralo od tega, pa lupčka, pa lahko noč, ti pa pred tv, ležat in vse štiri od sebe dat, al pa na rr, vseeno je. In pusti vse in naredi nekaj zase. Ne se jezit na deca, oni ne reagirajo na jezo, pa jokanje, njih to samo zmede in zjezi in itak ne štekajo, kaj bi ti sploh rada, če pa ne morejo tisti hip. Probaj drugo taktiko ubrat. Pobrigaj se zase in za svojo srečo. Pa nehi tolk delat, če ne boš pregorela...saj veš, varovalke nimaš, skurlo bo komplet vse - al je pa že, ko si čist aut.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:05:02   
nejcko
Mislim, da si ga preveč razvadila. Sicer komaj folgaš, ampak folgaš pa še zmeraj, kajne? Torej, zakaj bi se on matral, če ti folgašuser posted image  
Očitno si vse folgala, ko sta bila še brez otrok, in si folgala ob enem otroku, pa potem ob ob dveh in zdaj, sicer komaj, ampak še kar vedno folgaš. Dečko pa ... Očitno mu nikoli ni bilo treba  folgati, zdaj pa pričakuješ, da se bo kar naenkrat razsvetljil ... haha, punca, ne gre to tako!

Od zdaj naprej NE FOLGAJ več vsega (samo tisto nujno), pa naj vidi, kako je, če nima svežih gat za na rit dat, pa če je malo prahu okoli, pa če nima speglane srajce! Mu bo že podegnilo! Ti bodi lepo tiho, ne folgaj več in boš videla učinek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:07:03   
Anuška79
Jaz bi naredila sledeče: napisal bi pisemce z navodili za jutrišnji dan - kdaj morajo otroci spat, kdaj jejo in vse kar je treba postoriti po stanovanju. Seveda omeni še branje pravljic in igranje z otroci. Na koncu bi mu zaželela uspešen dan in dodala 'da si prepričana, da bo vse z lahkoto zmogel - saj sama to 'z lahkoto' narediš vsak dan'. Zjutraj bi vstala še pred drugimi in odšla na izlet.

Sama sem nekaj podobnega naredila, ko je imel prvi pol leta - naredila sem seznam opravil, napisala tamavčkov urnik, spokala knjige in zapiske in šla študirat v čitalnico. Sostanovalka mi je kasneje povedala, da je cel dan lutal od enega konca do drugega, zvečer pa je tudi sam priznal, da je vsega čisto preveč in da je sesut. Od takrat vse delava oba. user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:07:52   
Anonimen
Ja, potem pa nehaj! Nehaj pucati stalno, nehaj likati.. Hudiča, naj bo vsaj nekaj od tebe... Se mi zdi, da si pač bolj tečne sorte zaradi tega, kar vse SAMA počneš, in njemu mislim, to ni po godu... Vzemi si en dan fraj, oddaj otroke v varstvo, pričakaj ga lepo na postelji, .... user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:08:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ti bodi lepo tiho, ne folgaj več in boš videla učinek.


Ste pa konkretne...user posted image ...kar iz prve.

....saj je res to edini hitro učinkovit način pri nekaterih, sploh pri tistih, ki so bili dolgo časa uspavani in rabijo šok terapijo,da se zbudijo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:09:29   
Anonimen
V takem primeru bi definitivno jaz prva šla na pijačko, pa naj se gospod dalje jebe s torto. In to večkrat bi si privoščila takšna pohajkovanja, čez cel dan, ne samo zvečer, tak malo, da se navadi ded.

(odgovor članu Anuška79)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:11:40   
nejcko
Se popolnoma strinjam z Gino. Ene ženske resnično v živo pretirava(jo)te in ni čudno, če vam potem vse začne uhajati iz rok.
Saj ni treba, da so otroci vsak dan stuširani, pa da je posoda vsak dan tipi topi, pa prah pobrisan itd . Kakšna mikica se da tudi čisto lepo obleči, če je nespeglana ...


(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:15:08   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


....saj je res to edini hitro učinkovit način pri nekaterih, sploh pri tistih, ki so bili dolgo časa uspavani in rabijo šok terapijo,da se zbudijo.


Ja sej bo vidu šok terapijo v nedeljo. Res bom napisala urnik dneva, on nj do žnj...kdaj jejo, kdaj spijo, kdaj kakajouser posted image user posted image user posted image  in se naj znajde čist sam. Šla bom sama v Čatežke na masažo, kopanje, savno, vse kar obstaja .....in sploh ne bom nič komentirala...samo spokala se bom...pa še mobitel bom doma pustila, da me ne bo spet miljonkrat klicu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:15:51   
študentka Mici
IZVIRNO SPOROČILO: Anuška79

Jaz bi naredila sledeče: napisal bi pisemce z navodili za jutrišnji dan - kdaj morajo otroci spat, kdaj jejo in vse kar je treba postoriti po stanovanju. Seveda omeni še branje pravljic in igranje z otroci. Na koncu bi mu zaželela uspešen dan in dodala 'da si prepričana, da bo vse z lahkoto zmogel - saj sama to 'z lahkoto' narediš vsak dan'. Zjutraj bi vstala še pred drugimi in odšla na izlet.

Sama sem nekaj podobnega naredila, ko je imel prvi pol leta - naredila sem seznam opravil, napisala tamavčkov urnik, spokala knjige in zapiske in šla študirat v čitalnico. Sostanovalka mi je kasneje povedala, da je cel dan lutal od enega konca do drugega, zvečer pa je tudi sam priznal, da je vsega čisto preveč in da je sesut. Od takrat vse delava oba. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz bi naredila točno tako, pa naj se znajde kakor ve in zna, pa še mobitel bi dala po tiho ali ga celo ugasnila.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:17:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

..pa še mobitel bom doma pustila, da me ne bo spet miljonkrat klicu.


Ja, tega nikar ne pozabit...user posted image

...pa da te ne bo prehitro slaba vest ujela...:)

(odgovor članu visnjaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:17:24   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


....saj je res to edini hitro učinkovit način pri nekaterih, sploh pri tistih, ki so bili dolgo časa uspavani in rabijo šok terapijo,da se zbudijo.


Ja sej bo vidu šok terapijo v nedeljo. Res bom napisala urnik dneva, on nj do žnj...kdaj jejo, kdaj spijo, kdaj kakajouser posted image user posted image user posted image  in se naj znajde čist sam. Šla bom sama v Čatežke na masažo, kopanje, savno, vse kar obstaja .....in sploh ne bom nič komentirala...samo spokala se bom...pa še mobitel bom doma pustila, da me ne bo spet miljonkrat klicu.




Če boš resnično to naredila (pa naredi kar brez listka, naj se znajde sam), ta pa častim na litrco pira - resnično!!!

Sporoči!

(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:17:32   
Čupka
Visnjaaa, po mojem sem prej malo nerodno napisala, mislila pa še kako resno. Pa ne mlatim prazne slame, ker sem šla sama skozi zelo podobno zgobo. Samo da moj ni ravno klatil pivičk, ampak se je umikal v delo in v svoj šport. Ravno tako imava 3 otroke in ravno tako imam delo za službo tudi doma. Vedno sem morala imet vse narejeno tip - top. Do njega sem pa postala neznosno tečna. Nisem prenesla več tega, da mi ne pomaga, nisem prenesla občutka, da lahko on gre, kadar hoče, jaz pa ne...vrtela sem se v začaranem krogu. Želela sem si nejgovo ljubezen, naklonjenost, priznanje, da sem pridna in super in oh in ah, ko vse tako fino naredim.....
In potem sem zbolela. Resno zbolela, zaradi vsega stresa in sekirancije in izčrpanosti.
Rabila sem celih 10 mesecev, da sem prišla k sebi. Potem pa sem popokala kufre in šla za 8 dni na potep v tujino s prijateljico. Odločitev je bila težka, ampak ko sem se vrnila, je bilo kot bi prišla na drug planet.
Sedaj se ne ženem več tako. Ko mi začne presedati in ko ne zmorem več enotavno dam "odpoved" za nekaj ur. n grem v kino, po nakupih, kamorkoli, samo da malo zluftam glavo.
In ja, Gina ima še kako prav glede varovalke v ženski glavi. Jaz sem si ustvarila svojo. Nekoč mi je nekdo povedal zelo lepo prispodobo:
Predstavljaj si, da si gorsko jezero in da imš svoje pritoke in odtoke. Dokler so pritoki polni, je gladina visoka in tudi iztoki veselo žuborijo. Če pa pritokov ni, gladina jezera upade... In kot jezero, si dolžna poskrbeti, da ribice v tebi preživijouser posted image . Zato zajezi odtoke v pravem trenutku in povečaj pritoke.

Mogoče se bo to zdelo komu zelo smešno, samo zame je bilo to v določenem trenutku odločilno.


(odgovor članu visnjaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: užgala sem bom od jeze
7.12.2007 23:17:56   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

V takem primeru bi definitivno jaz prva šla na pijačko, pa naj se gospod dalje jebe s torto. In to večkrat bi si privoščila takšna pohajkovanja, čez cel dan, ne samo zvečer, tak malo, da se navadi ded.


Ja pa sej bi si tud jaz privoščila pijačko, pa če me kr naprej kliče, kje sem....pa naj že enkrat pridem domov...pa kdaj pridem domov...pa kod hodim tako dolgo....pa če se že peljem domov....pa kje sem že toliko časa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?
Evica22

Kaj oblečete otroku (2 leti) pod kombinezon?

hlačne nogavice (50%)

trenirko (14%)

hlačne nogavice + trenirko (36%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!