|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ugodno prodam otroška oblačila
20.9.2012 18:03:53   
lumpa6
http://www.mojalbum.com/iris111/otroske-hlace

http://www.mojalbum.com/iris111/jesen-zima-bunde-vetrovke-jakne
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ugodno prodam otroška oblačila
20.9.2012 21:42:54   
2sneg13
kolikor sem brala na dobrodelnosti, si veliko veliko dobila od mojvzdevek podarjenega. Zakaj enostavno tudi sama ne podariš naprej?user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ugodno prodam otroška oblačila
21.9.2012 9:16:35   
pomar*ANČA*
sem podobno asociacijo dobila tudi sama, ampak ko sem šla gledat cene so res simbolne in pri veliko stvareh piše zraven da podari...

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ugodno prodam otroška oblačila
23.9.2012 19:46:50   
lumpa6
ja res sem nekaj dobila, vendar veliko tudi podarim, ravno danes sem podarila 2 veliki škatli oblačil za deklice in dečke do pol leta, cene so samo simbolične, nikakor zaslužek, ker pač ne morem vsega podarit, pa še pošiljam naj na svoje stroške, osebnega prevzema je zelo malo, veliko raje vidijo, oprano speglano, pa še na dom naj pripeljem, po možnosti, žau tako je, veliko podarim tudi na fb strani, no da vprašam, kaj pa podarijo ostale ki ravno tako dobijo podarjeno, jaz vem da veliko, pa še bom

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ugodno prodam otroška oblačila
23.9.2012 19:51:59   
lumpa6
aja pa v vednost nobenega oblačila ne prodajam, ki sem ga dobila podarjenega s strani mojega vzdevka

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 23.9.2012 19:53:31 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




ime
SINEJA



Aljaž (45%)

Blaž (31%)

Tjaž (24%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!