|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   urejenost
7.7.2009 10:36:48   
žab*ca
V nedeljo smo bili z družinskimi prijatli na sladoledu,imajo leto pa pol starega fantiča,ki je pravi biser-živahen zelo,brihten,kar veliko govori,skratka res pravi aktivni biserček.
Moja prijateljica pa kljub temu,da kar naprej nekaj boleha polna energije,UREJENA,fantiček polikan,doma pospravljeno.Res jo občudujem,saj so vsi v familiji urejeni od vrha do tal.
Sprašujem koliko vam uspe biti urejena.Saj ne rečem,da hodim umazana,ampak čisto v piko spedenanih nohtov v vsakem momentu na nogah pa res nimam.Mogče preveč časa zabijem tudi na forumuuser posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: urejenost
7.7.2009 10:41:24   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Mogče preveč časa zabijem tudi na forumuuser posted image user posted image .


To bo to.
Jaz včasih rečem, da bom še par stvari naredila, sam za minutko bom še prej pogledala na internet. user posted image In iz minutke nastane......


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: urejenost
7.7.2009 10:42:06   
Luni
Si jo vprašala, katera mama ji lika (ali pa gospodinja user posted image ), pa zihr ni v hiši, ampak v stanovanju..... Meni ni nikoli ratalo, pa sem se dolgo trudila biti "picajzl"user posted image , kar pa že dolgo nisem več. Ja, pa sem rada-zeeeloooo rada- urejena od pet do glave in najbolj srečna sem takrat, ko imam bajto pošlihtano od vrha do tal, pa vrt (150m2) tudi, pa sadovnjak (200 m2) tudi, pa rože obrane, zalite, spidenane, pa vse oprano in zlikano.... Že dolgo nisem bila najbolj srečna user posted image

_____________________________



(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: urejenost
7.7.2009 10:48:47   
žab*ca
maca m,škoda zatiskat oči pred resnico,samo še to napišem,pa si res grem pobrit noge,ti šment,če se ne bo prej mali zbudil.

Ne Luni,živi v hiši,brez gospodinje,z vrtom.Ob njej se res včasih počutim čist nesposobna-ma sem tudi samokritična.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: urejenost
7.7.2009 11:03:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

maca m,škoda zatiskat oči pred resnico,samo še to napišem,pa si res grem pobrit noge,ti šment,če se ne bo prej mali zbudil.

Ne Luni,živi v hiši,brez gospodinje,z vrtom.Ob njej se res včasih počutim čist nesposobna-ma sem tudi samokritična.


Najbrž se vse da, če se hoče, če se prav organiziraš. Vidim pri sebi, če se odločim, da danes pa spucam celo bajto v nulo, posesam, pomijem tla, spečem kruh, skuham kosilo, peljem 3x psa na sprehod, se veliko ukvarjam z malim, dam prat cunje in še zlikam, mi to tudi uspe v enem dnevu. Kak dan pa sem luzar in z veseljem, dam noge v luft in ne naredim nič, razen sprehodi, skrb za malega in kosilo. Da bi pa vsak dan bila opicajzlena oz urejena, bajta v nulo spucana.... pa ne hvala. To ni mogočeuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.7.2009 11:04:18 >

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: urejenost
7.7.2009 11:03:27   
TomTaylor
Mi je važno da smo čisti. Za ostalo si pa dopuščamo malo svobode.

Mora biti psihofizično kar velik napor imeti vse tipi topi pošlihtano. Nočem biti suženj stanovanja in poštirkanih oblek.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: urejenost
7.7.2009 11:23:26   
Majuska
Jaz vedno pravim, da ne mislim biti suženj stanovanja ... in se tega kar držim. Pospravljam ko imam čas ali pa, preden uletijo obiski user posted image likam zvečer pred TV-jem. Nikoli nimam v nulo spedenanega stanovanja, namesto da norim s čiščenjem, sem raje z malčkom in možem, no, pa tudi na net je treba mal pogledat, a ne?

Tudi jaz se sprašujem, kako nekaterim to rata ... sem se že pred časom nehala trudit biti popolna, ker to itak nisem user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: urejenost
7.7.2009 11:57:51   
žab*ca
Ma se mi zdi da ona to vse z levo roko naredi,ne vem nikoli mi ne da vtisa,da je utrujena od pospravljanja.Z otrokom se pa veliko ukvarja,je mali zelo navezan nanjo,ker oči več ali manj cele dneve dela.

Bolj mi je to,da je ona zmeraj zelo lepo urejena,otrok nikoli popackan,naš pobalinček je že zdaj pravi paconček,pa ga še mami fotrauser posted image .

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: urejenost
7.7.2009 12:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Ma se mi zdi da ona to vse z levo roko naredi,ne vem nikoli mi ne da vtisa,da je utrujena od pospravljanja.Z otrokom se pa veliko ukvarja,je mali zelo navezan nanjo,ker oči več ali manj cele dneve dela.

Bolj mi je to,da je ona zmeraj zelo lepo urejena,otrok nikoli popackan,naš pobalinček je že zdaj pravi paconček,pa ga še mami fotrauser posted image .


ni vse zlato kar se sveti? user posted image

(odgovor članu žab*ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: urejenost
7.7.2009 12:01:47   
blaža
sem falila temo. sory.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 7.7.2009 12:02:33 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: urejenost
7.7.2009 12:02:33   
mika
jaz pa ne vem, kaj imate toliko za pospravljatuser posted image . pri nas uporabljamo 100m2 pritličja, v mansardi samo delovno sobo, ker še ni fertik.

kopalnico spucam v 10min ( 2x /teden), tla po celem nadstropju pobrišem v 15 min(1x/teden). Umazane cote zmečem v pralnico. največ dela mi vzame kuhinja. Likam pa ne, to pa sovražim in zato imam gospo, ki hodi k nam likat. Kar je za zložit, zložim sama, njej pa pripravim za likat.

Praha ni nič za brisat, razen police pod tv-jem.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: urejenost
7.7.2009 12:24:15   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca


Bolj mi je to,da je ona zmeraj zelo lepo urejena,otrok nikoli popackan,naš pobalinček je že zdaj pravi paconček,pa ga še mami fotrauser posted image .


No , najprej star preverjen recept...za svojo srečo se ne oziraj čez plot...user posted image . Sicer pa si si že sama odgovorila, zdaj , ko si na netu lepo se lepo odjaviš in se posvetiš  npr. obrvem (5 min), jutri namesto neta (upicaniš roke - 20 minut).... Sicer pa imajo ene krajšo pot in ene daljšo pot do urejenosti.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: urejenost
7.7.2009 12:31:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mika

jaz pa ne vem, kaj imate toliko za pospravljatuser posted image . pri nas uporabljamo 100m2 pritličja, v mansardi samo delovno sobo, ker še ni fertik.



2 kopalnici plus 1 wc non stop v uporabi, pes ki pušča dlake, umaže s tačkami, puzajoči otrok, ki non stop poliva in pušča madeže za sabo, odtisi rok po pohištvu, otroška hrana po mizi in na tleh, odtisi gum od vozička v predsobi....... Ma ni da niuser posted image , celo če imaš tako pohištvo, ploščice, parket, da se vsak drekec pekec vidiuser posted image .

Delo se vedno najde,samo če ga hočeš videt

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 7.7.2009 12:33:26 >

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: urejenost
7.7.2009 12:37:03   
Tess
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

To bo to.
Jaz včasih rečem, da bom še par stvari naredila, sam za minutko bom še prej pogledala na internet. user posted image In iz minutke nastane......



Jaz si grem VEDNO najprej nohte nalakirat, potem jih pa sušim pred računalnikom. Par ur user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: urejenost
7.7.2009 13:07:29   
KIKI****
Nekaterim pač uspe in uživajo v tem, jaz se pa ne obremenjujem in vem le to, da umazani in strgani ne hodimo okrog, stanovanje je pospravljeno, tolk da ne leži vse po tleh, prah ne mislim 2x na dan brisat, pa bit suženj vsega, čeprav sem prava čistunka in imam rada vse v nulo, ampak pol se lahko pa itak stegnem in rečem:

"Vsaj vse je pospravljeno zdaj pa lahko umrem!" Za koga, vsaka stvar počaka kak dan, važn da ni neke svinjarije in umazanije, čistoča v mejah normale.

Tamala dva pa tko, doma smo na kmetiji, zunaj igrala (pa jih valda ne bom oblačla v beneton cotke in jih ne vem kok spedenala, pol mi pa pade pa je luknja na hlačahuser posted image

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: urejenost
7.7.2009 13:11:05   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Si jo vprašala, katera mama ji lika (ali pa gospodinja user posted image ), pa zihr ni v hiši, ampak v stanovanju.....

user posted image user posted image user posted image  Pa manikira in pedikira se verjetno tudi ne sama. Pa frizira tudi ne.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: urejenost
7.7.2009 13:18:23   
BUŠICA
sem ena izmed tistih, ki mora imeti vse čisto in pospravljeno, drugače postanem živčna (včasih mi gre ta lastnost kar na živce). kopalnica se čisti vsak dan, pa sesam vsak dan..v glavnem vsak dan vzdržujem stanje. imam pa čistilko za velika dela, kot so tla prebrisat, okna, prah na elementih.., omarah.. cote sama rihtam, likam ne.
na manikuro in pedikuro pa hodim h kozmetičarki..

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: urejenost
7.7.2009 13:20:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

pa sesam vsak dan..v glavnem vsak dan vzdržujem stanje.


prebrala sem da seksaš vsak dan user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: urejenost
7.7.2009 13:28:58   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

pa sesam vsak dan..v glavnem vsak dan vzdržujem stanje.


prebrala sem da seksaš vsak dan user posted image



user posted image
skoraj..tudi tu vzdržujem stanjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: urejenost
7.7.2009 13:30:41   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

pa sesam vsak dan..v glavnem vsak dan vzdržujem stanje.


prebrala sem da seksaš vsak dan user posted image



user posted image
skoraj..tudi tu vzdržujem stanjeuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: urejenost
7.7.2009 13:51:14   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Moja prijateljica pa kljub temu, da kar naprej nekaj boleha



No, mogoče pa tisti višek energije, spedenanost, spucanost stanovanja itd. terja svoje user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: urejenost
7.7.2009 14:41:40   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sem ena izmed tistih, ki mora imeti vse čisto in pospravljeno, drugače postanem živčna (včasih mi gre ta lastnost kar na živce).


To ni lastnost. To je obsesija. user posted image

Ma je moja mami ista. Suženj...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: urejenost
7.7.2009 14:46:17   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sem ena izmed tistih, ki mora imeti vse čisto in pospravljeno, drugače postanem živčna (včasih mi gre ta lastnost kar na živce).


To ni lastnost. To je obsesija. user posted image




se meni tudi zdi. ja nič, mogoče se da pozdravit..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: urejenost
7.7.2009 14:58:53   
rija
Žabca....tudi jaz poznam eno tako....edino, da je pri njej ta višek energije odraz anoreksičnosti in da vsak teden dvakrat pred njenim domovanjem sparkira ena gospa iz čistilnega servisa, ki vse spedena v nulo.
Ampak ona itak pravi, da dela vse sama.....user posted image

Nekateri pač ekstremno težijo k popolnosti....še sreča, da nisem ena izmed njih....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: urejenost
7.7.2009 15:35:50   
caillou
Ja, kar poskrbim za urejenost. Pa nisem neka šminka zdej, daleč od tega.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?