|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uroinfekt
10.12.2008 20:04:31   
ursi
Pozdravljene!

Danes sem bila z mlajšim sinčkom pri zdravnici in je po pregledu urina in krvi ugotovila, da gre za uroinfekt. včeraj je imel vročine 38,5 , zvečer in danes pa nima vročine. Sem po starih temah že mal pregledala in sem pri veliko primerih videla, da ste uroinfekt prebolevali v bolnici. Mene pa zanima, če je kateri od vaših otrok prebolel kar doma. Ali je to res taka bolezen, da je nujna hospitalizacija? No, še toliko, da je mali star 7mesecev in je to prvič. No, dobila sva pa primotren.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uroinfekt
10.12.2008 20:24:50   
mml
Če otrok ne bruha in ni hudo prizadet, lahko uroinfekt mirne duše zdravimo z AB doma. Je pa priporočljivo, da se po končanem zdravljenju ali še prej opravi UZ sečil, da se vidi, če je vse OK

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uroinfekt
11.12.2008 11:17:07   
luckyy
Tudi naš user posted image je pri teh mesecih staknil uroinfekt in je dobil primotren, ki ga je pil nekje en teden. Bili smo doma, vročine ni imel. Je rekla pediatrinja, da je v bolj blagi obliki. Na pregledu, po enem tednu jemanja primotrena, je bil izvid spet bp. Pa čimprejšnje okrevanje vam želim! user posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uroinfekt
11.12.2008 14:55:49   
lubicamoja
Mi smo morali za to v bolnico.

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?