|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uvajanje goste hrane
30.6.2005 21:51:49   
morskadeklica
Saj vem da je blo že fullll napisanega:angel:, pa z iskalnikom nč ne najdem. Pred tremi dnevi sem moji :duda: dala prvič korenček (nariban surov sokec), zdaj me pa zanima a lahko nadaljujem z jabolčnim sokcom takoj, a raj kakšen dan počakam? Pa kako naprej? Npr. ni mi jasno a ji lahko dam recimo pretlačeno banano ali cvetačo, a je to še pregosto:zmeden2::zmeden2::zmeden2:? Pa riževa kašica (bebi, z banano) ji to lahko dam??
Matr sm naklamfala. No kako ste to počele ve, vsak nasvet bo dobrodošel.

lp:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uvajanje goste hrane
30.6.2005 22:08:09   
eva1
O vi ste pa pohitel-sej prav, jaz bom še malo počakala, čez kašne 3-4 tedne pa tut mi začnemo!
Ja kolikor sem jaz brala je fajn počakat 2-3 dni med eno in drugo hrano, ko začenjaš z uvajanjem!
Jaz bom najprej s sokci začela, čez kašn teden pa pol z poskusom čežane ali kaj podobnega!
Pa poročaj kako bo kaj Klara zadovoljna z ta pravo hrano!

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uvajanje goste hrane
30.6.2005 22:12:27   
morskadeklica
Ja po nasvetu patronažne sem kar počasi začela-ker pač ni dojena (bolj gre za okušanje, kot pa pravo hranjenje). Ja korenček je bolj letel po stanovanju:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-. Sem mislila, da tako majhni še ne znajo pljuvat, pa sem se motila.

lp:muca:

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uvajanje goste hrane
30.6.2005 23:04:31   
Anonimen
Midva pa sva začela, ko je bil star točno 4 mesece, potem pa sva bila tako nadrta pri pediatrinji, da je bilo joj. In sedaj smo spet lepo pridno nazaj na mlekecu (se tudi ne dojiva!) in čakamo, da dopolni celih 6 mesecev. Vidiš, kako različna mnenja. Brezveze!

(odgovor članu morskadeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   uvajanje goste hrane
1.7.2005 8:48:51   
Marogica
Ponavljam to, kar sem že nekje napisala. Imama dva otroka, ki imata 3,5 letno razliko.Pri prvem so mi rekli, da lahko začnem z uvajanjem goste hrane pri 4 mesecih, pri drugem šele pri 6 mes. sam pediatrinja je povedala, da so se spremenili "načrti" za uvajanje hrane v 12 letih 4x. Smernice dobijo iz Ministrstva za zdravje
JAz se sedaj držim tega - kar mu paše mu dajem. Res pa je, da mu pred 4.mes nisem dajala nobene hrane ali sokov, temveč samo čaj.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uvajanje goste hrane
1.7.2005 18:43:41   
tanaja*
Jaz sem obema začela dodajat pri 3,5 mesecih.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uvajanje goste hrane
2.7.2005 13:13:21   
rainbow
halo!

ja, kaki hec je to, pred dvema letoma smo začeli dodajat po dopolnjenem 4 mesecu, zdaj pa po 6.

saj res, če se otrok lepo redi, ni potrebe

jaz bom počakala do 6-tega, ker dojim, mala je debela kot :sloncek:, pa tudi ne da se mi še to zdaj začenjat delat, ko sem se razvadila z veliko, ki je, kar pač jeva midva.

po moje ni treba prehitevat.

:rozica:

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?