|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 8:21:00   
staši
zato me zanima kaj storite ko dobijo otroci domov obvestilo da so se pojavile?Poleg tega da jim pregledate lasišče s kom jim operete lase?Gledala sem malo po internetu in izdelki(šamponi)so za uporabo že ko je uš že na glavi nič pa ni za preventivo.Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 8:32:25   
Lu
Mogoče ji/mu pošpricaj lase z lakom za lase. Če je punčka je najbolje, da so lasje spete v čop. To so delali kolegi, ko so se tudi v šoli pojavile uši.Zdaj da bi kak šampon obstajal, če še ni uši gor, ga ne poznam.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 8:39:17   
Marogica
Mogoče malo smešna rešitev, ki pa je pomagala. Ko sta naša dva privlekla uši domov, sem bila edinav družini, ki jih nisem dobila. Pa sem tuhtala in tuhtala, kako je to mogoče..Nakar sem ugotovila, da mi je očitno "pomagalo" mandljevo otroško olje od SParky-ja, ki si ga jaz dajem v lase, da lasje delujejo "wet". Očitno uši tega olje/vonja ne marajo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 8:41:08   
Katrin
Uši gredo na čisto glavo user posted image user posted image user posted image

Ne umivati las in pošpricati z lakom za lase user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 9:14:05   
lelaval
Ko je moja najstarejša dobila v 1. razredu uši, so enim deklicam tudi barvali lase - z barvnim šamponom (da ne bi dobile uši), pa so jih vseeno dobile. Pri nas jih le ati ni dobil, ostali pa vsi. Sem kupila šampon za uši v lekarni, mi pa je mamica od sošolca rekla, da je kupila v lekarni proti garjam in da je bolj učinkovit od šampona za uši - seveda, ko jih že ima. Preventivno pa zaenkrat ni nič. Ne pomaga pa niti, da spenjaš lase v čop - mogoče v kito, ker lahko samo en las "štrli ven", pa se uš že naseli.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 9:39:28   
s.
za preventivo jim lase umivajte s tea tree šamponom ali v šampon dodajajte tea tree olje.
Lp

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 13.9.2008 21:07:30 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 11:50:02   
staši
kaj to je šampon od kolekcije Just?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.9.2008 12:10:38   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: staši

kaj to je šampon od kolekcije Just?


DA!

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v šoli so se pojavile uši...
19.9.2008 6:21:52   
tobi
Mi smo jih odpravili z elektronskim glavnikom Robi Comb, kasneje pa smo česali preventivno in smo jih tudi sproti nekaj odkrili, ker so prišle na novo. Dobijo pa se tudi repelenti.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v šoli so se pojavile uši...
23.9.2008 13:51:42   
haloze
Preverim in pogledam po lasišču in laseh. To naredim večkrat, ne samo takrat , ko dobimo obvestilo. Do zdaj jih hvala bogu še nismo meli. Letos so naši šoli že ble prvi teden pouka.
Mam pa kupljeni en šampon v rumeni škatli, za vsak slučaj, da bom lahko takoj oprala. Upam, da ne bo treba.

(odgovor članu tobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v šoli so se pojavile uši...
23.9.2008 13:53:18   
Volga
Tvizi, a ne?

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v šoli so se pojavile uši...
25.9.2008 21:28:57   
yessY.
tut pri nas smo jih meli...in se jih nismo nikakor mogli znebit...mogoče se čudno sliši toda 100% rezultat da se jih znebiš je petrolej!...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v šoli so se pojavile uši...
27.9.2008 14:57:21   
staši
Punce hvala ,probala sem nekaj vaših nasvetov in jih zaenkrat nista  dobila.HVALA

(odgovor članu yessY.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.10.2008 15:24:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: yessY.

tut pri nas smo jih meli...in se jih nismo nikakor mogli znebit...mogoče se čudno sliši toda 100% rezultat da se jih znebiš je petrolej!...


In recept je? Kaj narediš?

(odgovor članu yessY.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v šoli so se pojavile uši...
12.10.2008 15:40:48   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: yessY.

tut pri nas smo jih meli...in se jih nismo nikakor mogli znebit...mogoče se čudno sliši toda 100% rezultat da se jih znebiš je petrolej!...


In recept je? Kaj narediš?


Petrolej, je napisala. Samo jaz ne bi dala na lasišče tega sranja. Smo imeli uši lani, pravzaprav jih je bejba imela in to res ogromno. Recept je: šampon, prečesavanje z glavnikom nad belim papirjem do nezavesti, in puljenje dol z roko. In gredo proč, tudi pri dolgih, gostih laseh. Preizkušeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?