|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v vrtec z 10meseci
20.2.2009 14:34:53   
vcugmas2
Moram povedat, da sem zelo razočarana, ker sem šla danes povprašat za mesto v jaslih. Gospa, katera sprejema vloge mi je povedala, da imajo samo še eno prosto mesto in da ga lahko vpišem z mesecem aprilom. V kolkor ga ne vpišem z aprilom bodo sprejeli drugega ker imajo še 9 odprtih vlog.
Poleg tega mi je delaja, da naj bom zadovoljna, ker ga bodo vzeli saj jaz prihajam iz druge občine in da upa, da se katera mamica od teh odprtih vlog ne bo zbunila, ker njen user posted image  ni bil sprejet, moj pa.

Nekako se mi moj user posted image  smili, ker ga bom morala vpisati z dopolnjenimi 10 meseci. Jaz namreč začnem z delom meseca maja in sem mislila, da bi ga tudi maja vpisala. Pa očitno nebo tako.
Joj tako težko mi je pri srcu, ko vem, da imava dejansko samo še en mesec.
A ima katera primer, ko je šel user posted image  z 10 meseci v jasli? Kako se je navadil?
Skrbi me tudi, ker moj user posted image  spi 2krat na dan po 1-2 uri. Tam pa se mu bo bioritem čisto podrl.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 14:52:12   
jakaracman
Ja pa saj ni treba , da hodi ti se zmeni in lepo plačuj in ga daš kasneje.Važno, da imaš mesto.

(odgovor članu vcugmas2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 14:55:14   
Anonimen
Zdaj mi ni pa nič jasno ... a ni tako, da mora biti otrok vsaj 11 mesecev star, da ga sprejmejo v jasli?

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 15:10:38   
bskrle
Ti ga lepo vpiši. Uvajaj ga postopoma. Po nekaj ur, ni nujno,da greš vsak dan.
Če boš šla maja v službo in se bo hkrati uvajal, bo to norišnica.

Še vedno ga imaš lahko kak teden doma, kaj jih to briga, če plačate položnico.

Midva jih imava tudi kdaj doma, so počitnice, imava dopust ipd.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 15:15:36   
Lunca1
Ja načeloma mora bit otrok star 11 mesecev, mi smo se pa dogovorili, da je lahko začel hodit par dni pred tem.

Boš pa lahko res počasi uvajala.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 16:56:10   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Zdaj mi ni pa nič jasno ... a ni tako, da mora biti otrok vsaj 11 mesecev star, da ga sprejmejo v jasli?



Se podpišem in kakor je ena že napisala ti ga vpiši in plačaj kot da bi bil v vrtcu,dejansko pa bo šel šele maja.pri nas se temu reče --rezervacija--

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v vrtec z 10meseci
20.2.2009 21:39:26   
barbara b
Moj je bil vpisan od septembra, dala pa sem ga v vrtec šele januarja, ko je imel 10,5 mesecev.
Septembra in oktobra sem izkoristila rezervacijo, november in december pa sem plačala. Vsaj mesto me je čakalo.

Tudi moj je veliko spal in zato se je cela skupina prilagodila mojemu malemu. Medtem ko je od 9-9,30 počival, so vzgojiteljice otrokom brale pravljice. Moram reči, da so bile zelo zelo  skrbne.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v vrtec z 10meseci
25.2.2009 22:44:22   
muha primaruha
Tole je iz Zakona o vrtcih:

20. člen
(vpis in sprejem otrok) Javni vrtec vpisuje in sprejema predšolske otroke v svoje programe na podlagi prijav in prostih mest vse leto. Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost enega leta oziroma ko je dopolnil starost najmanj enajst mesecev.

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v vrtec z 10meseci
26.2.2009 22:10:21   
atanja
PRi nas ni smel it pred 11m tud stopit v sobo.

JE pa šel z 11m. Je blo tud men hudo. ti pa povem takole če bomo mel še nega ga bom tudi dala taoj v vrtec. Če bo vse ok.

(odgovor članu muha primaruha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?