|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaš proračun
16.3.2007 11:06:00   
Anonimen
čao mene pa čist tko informativno zanima koliko znaša vajin proračun na maesec, ker pri nas sva oba zaposlena , jaz imam visokošolsko izobrazbo, delam na delovnem mestu za peto stopnjo, ravnotako mož in čist nikamor ne moremo. Vse kar si lahko privoščimo je kakšen izlet, pa morje, take običajne stvari. Očitno ne bomo nikoli na svojem, al kaj? imava pa dva otročka,katerim želiva čimveč nuditi
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaš proračun
16.3.2007 11:08:55   
Anonimen
ca. 7.000 - 9.000 €

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaš proračun
16.3.2007 11:10:23   
Anonimen
Zaenkrat je vredu. Za stanovanje sva pet let šparala in se orng zapufala, tako da sva oba v minusu ampak čez mesec prideva normalno. Moj je redno zaposlen jst preko študenta-iščem službo. Stanovanje mamo, avte tud kolkr tolk normalne, za na morje se zmeri najde denar, edin smučanju sva se letos odpovedala. Ko bo pa otrok bomo pa vidl. Itak da bo manj denarja kot do zdej sam še zmeri dost da nam ne bo nč osnovnga manjkal.

Se pa situacija hitro lahko obrne in lahko da bost kmal na svojem. Lahko hitro pride nova služba, kakšna dobra priložnost in boste tudi vi boljše živeli.

Sam ne obupat, pa črno gledat na svetuser posted image

Če te pa cifre zanimajo pa zasluživa odvisno od meseca od 400.000-500.000 bivših tolarjev. Od tega je za 200.000 kredita in položnic ostalo pa za hrano, bencin, ostale stvari. Ko pa ne bom več študentka in ne bom več dobivala penzije se bo pa najin proračun kar za ene 100.000 skrčil sam jst še zmeri mislm da nam ne bo hudga.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 16.3.2007 11:12:56 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaš proračun
16.3.2007 11:13:23   
Taula
Najin je trenutno okoli 1600 evrov. On dela redno, za nedoločen čas, jaz delam preko študenta. Ko bom diplomirala in iskala službo ter bila na borzi se bo pa temu primerno zmanjšal in bo znašal ene 900-950 evrov. user posted image  Ko plačava stroške in kredit za avto nama na koncu meseca ostane okoli 500 evrov. Je pa res da si dosti privoščiva...kino, nova oblačila, pijačke, izleti vsak vikend, kozmetika, frizer...skratka če bo treba bova to omejila.
Bomo videli kako bo, sej nekaj zalog za slabe čase pa imava.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaš proračun
16.3.2007 11:14:08   
Taula
ca. 7.000 - 9.000 €


Niceuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaš proračun
16.3.2007 11:59:39   
Anonimen
7000-9000 evrov, lepo, ampak al imate nekateri tolk dobre službe, ali postranske zaslužke!?

jaz zaslužim slabih 700 evrov s VII stopnjo, s tem da sem letos ves denar porabila za izobraževanje in imam še za napisat magistrsko delo, vendar ne s področja kjer delam, temveč iz javne uprave?

Dej rečte mi a sem neumna, da vztrajam na sedanji službi, samo sem brez vip poznanstev in res ne vem kako v tem času najti novo službo?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:10:38   
Taula
Sej moja VII stopnja izobrazbe bo tudi na začetku bolj malo nesla. V šolstvo se ne obogati, jebi ga.Bo treba kej novega pogruntati.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:14:33   
Anonimen
No tršica,kako pa govoriš? user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:19:04   
Taula
No tršica,kako pa govoriš?


Pardon.user posted image  V šolstvu se na žalost ne da obogateti, vendar pa me delo zelo veseli. A se bolje sliši?user posted image

Te non stop srečujem na forumu..si bom še mislila da me zasleduješ.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:24:47   
Anonimen
Saj te zasledujemuser posted image user posted image
O proračunu pa raje ne bi,ker mi ne bi verjeli.user posted image Je mož prinesel včeraj plačo in nisva vedela,ali se naj smejiva ali jokava.Dobro,da popoldne doma kaj zaslužimo,če ne bi lahko šla rakom žvižgat.user posted image
Pa se nič ne pritožujeva,saj dokler znava sama kaj narediti bo že šlo,samo vsi se nama smejijo,ker bova zidala.user posted image Dva tepca,nimaš kej.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:45:50   
Taula
Saj te zasledujem
O proračunu pa raje ne bi,ker mi ne bi verjeli. Je mož prinesel včeraj plačo in nisva vedela,ali se naj smejiva ali jokava.Dobro,da popoldne doma kaj zaslužimo,če ne bi lahko šla rakom žvižgat.
Pa se nič ne pritožujeva,saj dokler znava sama kaj narediti bo že šlo,samo vsi se nama smejijo,ker bova zidala. Dva tepca,nimaš kej.


Oo....vsaj ena ki me mara. Se bom tolažila da me zato zasleduješ.user posted image  Sej midva imava tudi namen zidati v roku par let, pa naju vsi čudno gledajo.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:46:22   
srki
Okrog 2.000 eur, pa varčujeva in tudi veva, da bova enkrat na svojem. Se bomo pač zakreditirali, druge ni.

Otroku pa nič ne manjka, tudi midva si kaj dosti ne privoščiva, vsako leto morje, na izrete niti ne hodimo, ker se mi, po pravici povedano, ne da. Najrajši preživim vikend doma, med svojimi.

Ne obupaj in sem sigurna, da tudi vama uspe biti na svojem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vaš proračun
16.3.2007 12:46:46   
tinčica
a moj proračun, ja bi rekla da sem čedalje bolj v breznu.... kjer pijem čisto vodouser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vaš proračun
16.3.2007 13:02:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

a moj proračun, ja bi rekla da sem čedalje bolj v breznu.... kjer pijem čisto vodouser posted image


Ta je pa dobra!

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:01:54   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ca. 7.000 - 9.000 €


Saj misliš letno, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:05:21   
Anonimen
Naš še letno ni toliko user posted image user posted image

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:05:49   
živa
Glede na moj zaslužek (7. stopnja izobrazbe) so plače v šolstvu enormne in to pravijo tudi zaposleni v javni upravi, tako da jaz ne bi preveč jamrala, če bi bila tršica.

Lp,

živa

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:10:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: romy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ca. 7.000 - 9.000 €


Saj misliš letno, ne?


user posted image user posted image user posted image Pomoje kar mesečno user posted image user posted image user posted image

Jaz bi sam en mesec tako plačouser posted image -pa bi bla zadovoljnauser posted image

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:13:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: romy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ca. 7.000 - 9.000 €


Saj misliš letno, ne?


mesečno

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:21:06   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: romy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ca. 7.000 - 9.000 €


Saj misliš letno, ne?


mesečno


jao nevem al naj dam tega user posted image  al tega user posted image  , ker najin proračun trenutno doseže dobrih 1.000 - 1.500 E (na še tipke za evro nimam user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:21:35   
Anonimen
Anonimna,a je tvoj mož minister?user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:22:12   
Taula
A se bomo spet kregali o tršicah.user posted image
Za Anonimno/Anonimnega pa user posted image  je pa že tolk priden/pridna da ima tako plačo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:22:49   
Anonimen
Spet ti user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:23:26   
Taula
Spet ti


Kaj jaz...spet ti bom raje rekla.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vaš proračun
16.3.2007 14:25:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Anonimna,a je tvoj mož minister?user posted image  


Ne, moji prihodki so fixni 4.000 €. Ostalo je partnerjev prihodek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?