|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dokladi
23.4.2007 13:54:37   
Anonimen
zanima me, če morem za otroške doklade pisat tudi očeta (njegove prihodke) moje user posted image , če nisma več skupaj in nimama urejene preživnine. lani sma bila se skupaj (izvenzakonska zveza).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dokladi
23.4.2007 13:57:11   
BaByGiRl
Kolikor jaz vem, ne. Samo pod opombe napiši, da nimata urejene preživnine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dokladi
23.4.2007 14:14:50   
Anonimen
Za otroške tko napišeš dohodke za lani. Ker ponavadi ful komplicirajo, sploh zadnje čase partnerjev dohodek ali preživnina, je bolje, da greš kar tja in povej da urejaš preživnino, samo verjetno bojo zahtevali dokazilo, da imaš na sodišču vlogo za preživnino.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dokladi
23.4.2007 14:43:55   
Ines.
Najbolj, da pokličeš na pristojni CSD.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dokladi
23.4.2007 22:13:15   
lojzika
Mislim da če nista skupaj in nimata urejene preživnine nimaš pravice do otroških dodatkov

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dokladi
29.4.2007 11:43:38   
kepa*
Sicer nimam pojma, kako je to v resnici, vendar večje neumnosti, kot si jo napisala, lojzika, še nisem slišala.


Zato ker ni več skupaj z otrokovim očetom, pa ni upravičena do otroškega dodatka? No, ta je pa za lase privlečena.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dokladi
29.4.2007 11:54:52   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Mislim da če nista skupaj in nimata urejene preživnine nimaš pravice do otroških dodatkov


To pa jaz prvič slišim,zakaj te nebi imela pravice do otroških,če jo ima vsak,ki ne presega njihove meje??Halooooo????????user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dokladi
29.4.2007 12:21:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Sicer nimam pojma, kako je to v resnici, vendar večje neumnosti, kot si jo napisala, lojzika, še nisem slišala.


Zato ker ni več skupaj z otrokovim očetom, pa ni upravičena do otroškega dodatka? No, ta je pa za lase privlečena.


Najbrž je lojzka imela v mislih, da ne sme napisati, da živita zdaj sama z otrokom, če je prejšnje leto očeta otroka napisala kot družinskega člana. Tud jaz mislim tako.
Kot dokazilo, da nista več skupaj, bi gotovo zahtevali vlogo za določitev preživnine na sodišču.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dokladi
29.4.2007 13:04:10   
Anonimen
Ne glede na to, kako butasto se to sliši, ima lojzika prav.

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/otroskiDodatek.asp

V katerih primerih staršem oziroma drugi osebi ne pripada otroški dodatek za otroka?
če otrok ne živi z obema staršema in izvršuje roditeljsko pravico v celoti samo eden od staršev in preživnina ni dogovorjena na centru za socialno dela ali določena s sodbo sodišča, razen v primerih, ko očetovstvo ni urejeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški dokladi
29.4.2007 20:12:47   
kepa*
Samo to je pa ful svinjarija. Sploh mi ni logično!

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?