|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:06:06   
aljuška
Kaj če te povabijo na razgovor za delo po e-mailu, a jim je vljudno odgovoriti nazaj:''najlepša hvala za povabilo...in tra la la?? Ne vem ali bi odpisala ( zahvala in potrditev ) ali ne... Aja, piše pa sam drektor osebnouser posted image , pol pa če ne odpišem pa zgleda kot da mi ni preveč mar za delo..user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.4.2008 9:10:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:12:15   
Anonimen
Moj je tud dobil zadnjič po emailu. Pa je(no svauser posted image ) odpisala nazaj pač da se zahvaljuje za povabilo in da se bo z veseljem odzval. Nekak tako.

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:13:58   
lemavrica
Jaz ponavadi potrdim udeležbo na razgovoru. No pa ponavadi jo tudi delodajalec zahteva.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:21:00   
Maxica
Ja, seveda, zahvali se jim.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:21:55   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

odpiši


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:22:26   
aljuška
evo, že poslanouser posted image , nekaj sem skobacala skupaj..

_____________________________





(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 9:53:55   
Tracy
Sicer sem že prepozna, pa vseeno mislim da se ni treba zahvaljevat. Če bi ti poslali po pošti, bi se tudi zahvaljevala?

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 10:48:13   
Ženkica
Jaz sem dobila v sedanji službi vabilo po e-mailu in to s točno obrazložitvijo kakšna je plača itd.; sem bila ful presenečena; ker kao, da če nisem zadovoljna s ponudbo, da pač ne rabim hodt. Ker je bila ponudba super, sem jasno šla in na koncu službo tudi dobila. Je pa treba odpisat, itak. 

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 10:56:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tracy

Sicer sem že prepozna, pa vseeno mislim da se ni treba zahvaljevat. Če bi ti poslali po pošti, bi se tudi zahvaljevala?

Seveda. Večkrat ko se daš v zobe, boljše je, ker te opazijo.user posted image

(odgovor članu Tracy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 11:54:05   
dory
Mislim,da že bonton zahteva,da se odgovori. Itak je pa pričakovano,da boš vsaj potrdila udeležbouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 13:38:41   
Mijavček
Seveda se odpiše. saj moramo vedet, če sploh prideš, če si sploh mejl dobila, da lahko zorganiziramo razgovore....
Ker velikokrat koga kar ni,... in potem imaš luknjo.
jaz tudi na vabila, ki gredo po navadni pošti vedno napišem, da naj me pokličejo po tel., da potrdijo ali pridejo ali ne.
Men je to logično. Če mi kdo ne odgovori, smatram, da ga ne bo.
Tako je pri nas, kakšne navade majo pa drugje, pa ne vem. 

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 13:40:32   
Mijavček
Aja, sem že pozna, no pa za druge....
Kašnih slinastih zahval pa ni treba pisat.... samo: Hvala, ...sem dobila..... pridem takrat in takrat. Nasvidenje.

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 13:43:41   
aljuška
hvala, Mijavček ( in seveda ostale ), zdaj sploh vem kaj si pač predstavlja '' ona druga'' stran. Mijavček, a ti delaš v kadrovski? Svetuj, kaj ABSOLUTNO NE SMEm rečt na razgovoru oz. česa se moram izogibati? ne bi ga rada kiksnila..user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:07:04   
Mijavček
Ja, jest sem tist "veleum" user posted image  k je zanč ena rekla, k prošnje bere in izbira kadre. Vodim tud razgovore in ponavadi mi direktor tok zaupa, da se sploh ne umešava.

Sam to je tok različno.... kaj so vse men pravli naši zaposleni, kaj so jih vse sprašval na razgovorih user posted image . Sto ljudi, sto čudi. Pa tud odvisno od delovnega mesta. No, če strnem najpomemnejše:

- bodi točna!!!! Nikakor ne smeš zamudit. Pa tudi več kot 10 min prej ni fajn če prideš. Če si prezgodaj, raje pred formo malo počakaj. Če pa pride kaj res nujnega vmes, da boš zamudila, pa pokliči in se opraviči in se zmeni, če je v redu, da prideš kasneje.
- glej sogovornika v oči, poskušaj delovati čimbolj samozavestno
- jaz povadi najprej povem kaj o firmi potem pa pustim, da kandidat sam pove kaj o sebi, potem pa še vprašam, kar me zanima
- čimbolj podrobno opiši delovne izkušnje, če te po njih vprašajo... točno kaj si že delala.... pa ni treba preveč olepševat (npr. ne maram, če tajnica reče: koordinirala sem telefonske klice. Rečeš:  dvigovala sem telefone. 
- Na razgovoru te ne smejo vprašat, če imaš otroke oz kdaj  in kok jih nameravaš met. Če te slučajno to vprašajo, se poskusi vljudno zmazat.
- tudi ti kaj vprašaj.... o dejavnosti, o konkretno delu, ki bi te čakalo....

Ne vem no, lahko bi cel roman napisala... sam ne vem če ma kakšen smisel... kaj pa vem na koga boš naletela.

Aja sam še to; enkrat sem dobila enga modela na razgovor za prodajalca, ki me je skoz cel razgovor lepo podučil, kaj v firmah ponavad delamo narobe, pa kakšen sistem bi mogli met, pa da naj gremo mal v Nemčijo pogledat,...user posted image  Nisem vedla, al naj se začnem kar smejat ... bil je pa še mlajši od mene precej in z eno levo poklicno šolo.... No sej, važno, da on ve, kakšen sistem bi mogu bit . Službe seveda ni dobil.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:15:06   
aljuška
thanx, Mijavčekuser posted image , saj vem da je to za cel roman spisat..Do sedaj so me vedno spraševali 2 stvari: kakšna so vaša pričakovanja?user posted image  in seveda klasiko: no, pa povejte kaj o sebi..user posted image  pa tudi kakšno plačilo pričakujem, to mi je pa zoprno kotuser posted image , kaj naj ustrelim: ja, taužnt eurou pa ne bi bilo slabouser posted image  Pridem vedno 10 min prej, pa še 1 krog okoli firme naredimuser posted image , da si ''razgledam okolico''.. Ben, hvala, bom skušala bit čimbolj  samozavestna:  a veste da boljše ne bi mogli dobit?user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:21:58   
Mijavček
Dobro opravi!

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:35:16   
aljuška
Bom ( poskusila)user posted image

_____________________________





(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:43:30   
malika
za moje pojme, če odpišeš, potrdiš da prideš, kar se mi zdi fer.
Se pa spomnim, ko smo mi 1x imeli razgovore za delovno mesto, je prišla ena punca na razgovor, potem pa je še isti dan poslala zahvalo, da smo jo povabili in tralala, skratka mojim nadrejenim je bilo to ful všeč, no saj je bila res lepa gesta pa še lepo se je bralo.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vabilo na razgovor po e-mailu
17.4.2008 14:49:12   
aljuška
malika, a tista punca je dobila službo in se zahvalila ali ni dobila, a se je vseeno zahvalila? A je odpisala po e-mailu?user posted image

_____________________________





(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?