|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vabilo za poroko
2.10.2005 17:57:32   
m@j@
Pozdravljene.

Sem se spomnila na vas, da bi mi mogoče lahko pomagale. Namreč načrtujemo poroko in vabila bom izdelala sama, sedaj pa mi manjka še besedilo.
Vem, da imate nekatere poseben dar za pisanje besedil, ali pa imate doma mogoče kakšne vzorce, ideje in bi vas prosila, če jih delite z mano.
Hvala.
Vsaka ideja mi bo prišla prav.

lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vabilo za poroko
2.10.2005 19:06:38   
Anonimen
Poglejte na zemljo bogovi,
in okronajte ta par z blagoslovljeno krono.
W. Shakespeare
user posted image user posted image user posted image

Ljubezen je samodejna, razodeva se v radosti, lepoti, resnici in celo v solzah.
Ljubezen živi ta trenutek: niti ni izgubljena v preteklosti, niti ne hrepeni po prihodnosti.
Ljubezen je zdaj!
Buscaglia
user posted image user posted image user posted image


TO JE TO! IMAM JIH ŠE VELIKO NA ZALOGI. UPAM, DA TI JE KATERI VŠEČ, LAHKO GA UPORABIŠ V KOMINACIJI S SVOJO MISLIJO.


Življenje nas je naučilo, da bistvo ljubezni ni v tem, da se dva gledata, temveč da skupaj zreta v isto smer.
Antoine de Saint-Exupéry
user posted image user posted image user posted image

Romantična ljubezen "se zgodi", ne povzročimo je, človek se zaljubi. Obseden je od ljubljene osebe, zato se ne more osredotočiti na nič drugega. Izgubi željo ostati neodvisen, želi se zliti in podrediti...drugemu.
Horton
user posted image user posted image user posted image

Najboljših in najlepših reči na svetu ne moremo videti, niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem.
Keller
user posted image user posted image user posted image

Popolna ljubezen je resnično redka.
Če hočeš biti dober ljubimec, moraš vedno biti bistroumen kot velik modrec, otroško voljan, rahločuten kot umetnik, razumen kot filozof, sprejemljiv kot svetnik, strpen kot učitelj in imeti trdnost prepričanega.
Bucsaglia
user posted image user posted image user posted image

Ljubezen dveh ljudi lahko pomeni le to, da se dve samoti zbližata, prepoznata, druga drugo varujeta in se tolažita.
Suyin
user posted image user posted image user posted image

Čas je prepočasen za tiste, ki čakajo,
prehiter za tiste, ki se boje,
predolg za tiste, ki žalujejo,
prekratek za tiste, ki se veselijo,
toda za tiste, ki ljubijo, je neskončen.
Henry van Dyke
user posted image user posted image user posted image

Naj tisti, ki zre srečna zvezda nanje, se bahajo z naslovi in častmi, a jaz, ki nimam jih in ni mi zanje, uživam v tem, kar se sreča zdi.
Dvorjani kot cvet mesečka cvetijo, le dokler boža sonce jih oko, a jalov je ta blišč, ki v njem blestijo: le mrk pogled - in že v njej slavi umro.
Bojevnik z vencem slavnih zmag krog glave, ki sam le enkrat doživi poraz, za zmerom črtam je iz knjige slave in vse, za kar je živel, zbriše čas.
Jaz srečnež pa uživam srečo trajno, saj ljubljen sem neomajno.
W. Shakespeare
user posted image user posted image user posted image

Blagoslavljam te.
Poljubljam in božam vsako nežno ljubljeno mesto na tebi in strmim v tvoje globoke, prijazne oči, ki so me že davno popolnoma osvojile.
ljubezen raste in raste.
carica Aleksandra ruskemu carju Nikolaju II.
user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu m@j@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vabilo za poroko
2.10.2005 19:59:33   
afna pika
nimam besedil na zalogi, ampak par slikic...  če še nisi vabil izdelala, ti lahko pride prav 

http://www.weddingclipart.com/index.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?