|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   varanje
21.2.2005 19:21:36   
Pilar
Tole spodaj je kar huda tema, mene pa zanima, če ste kdaj varle ali bile prevarane...sej če nočete pisat o tem - ne bom nič jezna, samo tako iz firbca sprašujem...Jaz sem namreč bila prevarana, pa še danes to boli...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   varanje
21.2.2005 19:24:20   
Teni_
V življenju še nisem varala, sem pa bila prevarana. In to ne samo enkrat. No, ampak na srečo ne od tega s katerim sem zdaj. Vsaj ne, da bi vedela. Roke v ogenj pa ne dam.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   varanje
21.2.2005 19:34:33   
viv_
Mene je pa vedno zanimalo, kaj točno se šteje pod varanje? A je to spolni odnos? Je to že francosko poljubljanje? Konec koncev je lahko varanje že sama misel na to, da bi bila s kom drugim... Skratka, kaj je varanje?

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   varanje
21.2.2005 19:36:35   
Teni_
Za mene je varanje tudi poljub!!!!!!! Misel sama ne, kaj več pa že.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   varanje
21.2.2005 19:39:20   
tinka-pepa
jaz pa sem prej (srednešolskih časih) kar varala, bila sem :hudicek::)( no to je sedaj tudi vprašanje kaj smatrate pod varanje-za mene je še sedaj tudi poljubljane varanje)
ampak ko sem prišla s sedanjim možem skupaj sem se za 180* spremenila postala sem :angel:
sama nevem da bi bila prevarana:bravo:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.2.2005 19:43:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   varanje
21.2.2005 19:45:56   
viv_
Meni je bilo najlepše rečeno: "Ne naredi drugemu, kar ne želiš da bi kdo storil tebi..." in tega se skušam držat tudi na tem področju.

Mi kar uspeva ;)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   varanje
21.2.2005 20:07:02   
dunja1
Nikoli nisem varala:bravo:
Mislim,da me tudi moj ni nikoli prevaral,vseeno,ce ni med nama vedno vse 9nebesa.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   varanje
21.2.2005 20:10:20   
ancika20
Js sicer nebi dala roke v ogenj za nobenega moškega :hudicek:, verjamem pa da obstajajo tudi tisti moški, ki so zvesti :angel:.
Sam nemoreš verjet kolk obstaja tega varanja no, živim v bol majhnem mestu, pa svašta vidim, slišim pa še 100000x več.:((

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   varanje
21.2.2005 21:20:32   
Pia73
Ne eno ne drugo, hvalabogu!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   varanje
21.2.2005 21:41:41   
Anonimen
Oboje. Ni da ni, da ne bi jaz dala že skozi.

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   varanje
21.2.2005 21:41:50   
Pilar
Ja, zame je varanje že, če nekoga bolj konkretno pojubiš,,,žene doma, mož pa zunaj z drugo...Tudi sama živim na vasi, vidim svašta, slišim pa še več. Tako, da za moje pojme ni moškega za katerega bi dala roko v ogenj:(.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   varanje
21.2.2005 21:43:56   
KIRA
hmmmm - če varaš, to delaš nekomu za hrbtom, naskrivaj.
jaz ne. jaz možu ve povem, on pa meni. midva nimava skrivnosti. če degač ne gre, si poveva pozneje, pa včasih izkušnje tud izmenjava.
jaz mu ne bi mogla delat za hrbtom kaj takega, biimela slabo vest. sicer pa - kar jaz lahko, lahko tudi on. imave iste privilegije in dolžnosti. oz enake, ne iste.
Lp

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   varanje
21.2.2005 21:50:15   
Pia73
Kira pa si pol sigurna, da je ta drug otrok možev?

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   varanje
21.2.2005 22:00:03   
KIRA
jap. 1000%.
mojga lubija nisem vidla že od novembra. pol je pa računica mal navzkriž a ne??

:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   varanje
21.2.2005 22:01:46   
Pia73
Zanimivo, zanimivo, tole si pa nisem mislila o tebi, pravzaprav sem celo šokirana,.. :zmeden2::zmeden2::zmeden2: Si pa po drugi strani faca, da tole tako javno priznaš,... :bravo:

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   varanje
21.2.2005 22:02:44   
Pilar
Kira, jst ne morem, ampak res ne morem verjet.Hvala bogu, da se najdeta dva taka, kot sta vidva.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   varanje
21.2.2005 22:04:28   
Pinja
Jst pa nisem tolk pridna :ups:! Sem varala, prevarana pa mislim, da nisem bila, bi skor dala roko v ogenj. Pravijo, da česar ne veš ne boli. Sem že 12 let skoz v v vezi (5 let z prejšnjim in 7 let z najinim očitom :love: ), kar pomeni, da sem bila še skoraj otrok, ko sem začela resno vezo 8). Sem mogla še kej druzga probat :)-:)-:)-, da vem kdo je najboljši, :bravo: za očija!

Pa ne me zdej linčat ;)

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   varanje
21.2.2005 22:30:33   
KIRA
hmmmm. mene ni sram zakaj bi me blo sram, če mam še nekoga rada?
njega bi moral bit sram, ker punci ne pove, ne pa mene, ko vse povem mojemu ta velkemu lubiju - možeku.
sicer pa se bo aprila poročil in šel v tujino, tak da ga najbrž ne bom več vidla. imam pa vsaj lepe spomine na "mladost", če druzga ne.

da ne bom pol kaka stara vešča, ki ni nič vidla in nič počela, kot sam doma sedela. hihihii..

sem glih taj prejle napisala - se citiram:

Odg: eden preveč v zvezi [21.2.05 ob 22:04] [Odgovori]
taj - ker se mava rada. to pa ne izključuje, da nimaš rad še nekoga drugega a ne?
midva želiva bit skup, delit žeivljenje eden z drugim in imet družino. sicer pa sva vsak sam 1 partnerja imela pred poroko, v bistvu je moj mož moj prvi fant.
in je normalno da te mal firbec matra. sicer pa vidim, kaki so drugi in kaj mam doma. pa sem s tem kar mam, zadovoljna. in to zelo. - vsaj večno časa. hihiihii


(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   varanje
21.2.2005 22:39:37   
viv_
Večinoma ste nekak bolj izpostavle da moški varajo, ženske pa ne. S kom pa potem moški varajo če s(m)o ženske vse tko pridne? :)

Kira, dobra sta da si povesta, res... Čerpou po eni strani lepo, sam jaz se pri tem nekako bolj držim načela "kar ne veš, ne boli", tko da tudi če je mel moj kdaj kakšno aferico (boh mu požegnej če poleg njegove službe najde cajt še za kero babo), rajš ne bi vedla... Jest pa kokr sem napisala se trudim bit pridna, ampak... je bil vmes absolvent....

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   varanje
21.2.2005 22:40:40   
Magi*
sem in sem bila. ampak sem v obeh primerih takoj izstopila iz zveze. sem takšna, da se ne morem pretvarjat in sem pač, ko se je zgodilo spakirala in šla. z zdajšnjim pratnerjem - možijem - se pa razumeva odlično, čeprav mi gre včasih hudo na živce:) si vse poveva, se skupi reživa in jokava, delava in lenariva. sam kuham in perem pa še vedno sama:(

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   varanje
21.2.2005 22:47:09   
Anonimen
Ti-ti-ti Viv, a tudi takšne stvari se dogajajo na absolventih?:)-:)-:)-:)-:)-Zakaj pa jaz nič ne vem tem?:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   varanje
21.2.2005 22:48:37   
viv_
Miša... bilo pa prošlo... še v prejšnjem tisočletju :)-:)-:)-

Se mi je zdel fer da priznam!

Pomoje da me je mal sončarca matrala, pa pjačo so mi na silo dajal, pol se pa ne spomnem čist točno, pa sem za enga mislla da je moj pa sem mu lupčka dala ... :)-:)-:)-

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   varanje
21.2.2005 22:52:59   
KIRA
jest mu rajš povem, ne maram mu lagat, ne maram bit tako hinavska :( in mu take stvari za hrbtom delat. kot recimo mož od razočarane, ki je lulal v umivalnik:grrr::grrr:, pa je o tem še lagal. pol ne veš kaj je hujše - dejanje samo, ali pa da je to načrtno prikrival in skrival in se lagal.

po drugi strani, če že čte tako, pa je boljš da zve od mene, kot pa od koga drugega a ne?? :zmeden:
sicer pa ga mam rada :love::love: in kar je on zame naredu, sem jest za njega tud. sem tudi njemu omogočila, da je mal nekaj sprobal drugega in si nekaj izkušenj pridobil. tudi on je meni zagotovil - ne sam jaz njemu, da je vesel, ker me ima in da me sedaj bolj zna cenit, ko ve, kako je pri drugih oz. z drugimi. zame velja isto. nisva popolna ne en ne drug, se pa trudiva in delava na najini zvezi.9nebesa9nebesa

nisva imela dost izkušenj pred poroko:ups::ups::ups:, pa sva se mogla mal znoret, najbrž je bil to razlog. sicer pa sem jaz bla prva - sem mal bolj korajžna.

bolje da se znoriš in zletaš pred bebico, kot pa pol, ko že imaš otroke, ker ti pol sam trpijo, če imajo starši kake težave v zakonu ali pa jih "meče".:((
pa še do kakih prepirov bi pršlo in ločitve, če ne bi bla tok iskrena eden z drugim. sedaj sva se pa ven znorela, mislim da oba ( :)- ), pa naju ne bo več firbec matru kaj in kako je če...

sedaj se lahko oba posvetiva najini največji želji:love:, ki nama je tako dolgo bla odrečena, najini družinici. sedaj sva končno!!!! :bravo::bravo::bravo: mami in ati postala, kar sva si tako dolgo želela in se trudila in v najinih srcih je posijal čist drgačen sonček :duda: in čist nova vrsta ljubezni: do najine hčere:love::love:. vse drugo je sedaj nekako nepomembno in za nama - preteklost in spomin. se bova spominjala nazaj, kako je blo, ko sva bla mlada, da nama na stara leta ne bo dolgčas. pa kake tretje pomladi najbrž tud ne bo, ker se ne bova spraševala, če sva kaj zamudila.. no, upam vsaj.:ups:


LP

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   varanje
21.2.2005 22:53:57   
Anonimen
viv, ja ja ja saj poznamo takšne primerke :)-:)-:)-:)- (se hecam). Ja je pa to kar hudo, da človek ne ve kaj se pravzaprav dogaja :)-:)-:)-, no moja prijatelja pravzaprav ravno zaradi absolventa še danes ne vesta, kdaj sta prvič "skup" spala, ker vesta samo to, da sta se zbudila na isti postelji....:)-:)-:zmeden2:

(odgovor članu Pilar)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?