|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 11:39:16   
*alja*
No mal za informacijo sprašujem, da bom vedla kje se giblje našauser posted image user posted image . Vsi mi pravijo da je ful močna in mi gre to že počasi na živce ko skos eno in isto poslušam. Pa ja pazim da neje dost sladkega, pa belega kruha, pa večerjo ima ob 17 -18 uri, pol sam kakav spije ko gre spat.

No ima pa 17 kg in 1meter pa 5 cm je velika. Avgusta bo pa stara 3 leta.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 12:19:30   
nanč
Naša je tri leta in pol,velika je 99 cm al pa že en meter,teža pa 14 kg.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 13:52:39   
brigitaa
Zdej pa že tamalim obešajo dietouser posted image user posted image user posted image
Naš petletnik ima tam 120cm...in tm okol15 kg, sam sva oba bl vitke postave tk da ne težijo z kilami


_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 14:01:06   
maya2
*alja*: meni se ne zdi da bi bila premočna.... ne poslušaj drugih! Ne bi rekla, če bi bila res zelooo dobela, potem je treba nekaj ukrenit, ker to ni zdravo, če pa je le malo polna (ampak glede na to kar si napisala - 17kg po moje še to ni!!!)
Naša ima 92cm in tehta 15kg, pa sem v RA vprašala če se ji zdi da je pretežka, pa je rekla ne ni govora. Rada je, imam rajši to kot pa, da ne bi hotla nič jest, od kolegov mala bo stara 5 let in ima manj kilogramov kot naša, ne je pa skoraj nič!
Jaz mislim da dokler dokaj zdravo jejo ni problema....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 14:42:13   
Anonimen
Nasa pupa ima tudi mere tam nekje. Meni se ne zdi ne debela ne suha; je pa atletske postave in atletskih spretnosti.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 16:21:16   
Ninica
naša je bila pri 3 letih točno 100 cm in 16,5 kg

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 16:24:40   
Lunc_a
Ok,jaz imam fantka,pa da dam malo za primerjavo.Ima cca 104 cm in težek je točno 15 kguser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 16:52:01   
Udb
Naš bo zdaj star 2 leti in 9 mesecev - 105,5cm in 18kg. Pa ni res nič debel. Tako, da ni panike.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 16:55:46   
LARA25
Naš pa je že dopolnil 4 leta in me skrbi, da je premajhen. Težek je 17 kg in velik 102cm.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 17:47:06   
frutka_
Naš je bil pri 3-eh letih na cca 17kil/100centi. Je med večjimi.user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 19:56:56   
ZARA
4.2 leti / 108 cm / 16 kg

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:31:00   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa

Zdej pa že tamalim obešajo dietouser posted image user posted image user posted image
Naš petletnik ima tam 120cm...in tm okol15 kg, sam sva oba bl vitke postave tk da ne težijo z kilami



Ne saj nima diete, ampak pač ni cel dan sladkarij na razpolago, pa belega kruha, bolj pač pazim da je bolj zdrave stvari (ne sam zaradi teže).

Pa men se tudi ne zdi debela, je pa res bolj polna, pa tudi višino ima. Ampak me je začelo skrbet ko mi marsikdo reče kok je debelauser posted image , sploh mamice otrok ki so bolj suhi in mali.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:36:55   
N _ B
Naša je bila pri treh letih velika 95 cm in težka 14 kg, sedaj pri petih je velika 107 in ima 17,5 kg.

< Sporočilo je popravil N & B -- 20.7.2008 20:37:29 >

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:47:06   
mayci
Jaz imam sicer fantka, je pa velik 99 cm in tehta pribl. 15kg.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:50:47   
tananejka
Naša pri 2,4 letih: 95 cm in 14 kg.

< Sporočilo je popravil tananejka -- 20.7.2008 20:51:01 >

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:50:56   
*alja*
Pa jaz mislim da je odvisno tudi od tega z kako težo se rodi. No mogoče se motim, ampak naša user posted image je imela 4 kg, otrok ki ima 2 kg tudi potem ima nek določen čas malo majn kg. Mogoče se motimuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 20:53:52   
Anonimen
Pa jaz mislim da je odvisno tudi od tega z kako težo se rodi.


Ne vem, ce user posted image .

Nasa pupa se je rodila z 2.5 kg.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 21:22:58   
Katrin
Naša pupa je imela pri 3 letih 96 cm in 12 kg user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: velikost in teža 3 letnice
20.7.2008 22:41:36   
pikalonca
Naša je imela pri 3 letih 98 cm in 15 kg.
alja s tvojo hčerkico je pa tudi vse ok, saj tako zelo pa spet ne odstopa od ostalih. Saj je tudi dovolj velika, zato ni čudno, da ima 17 kg. Nič se sekirat, saj se bo do šole še marsikaj spremenilo.user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: velikost in teža 3 letnice
21.7.2008 7:25:24   
asso
Naša bo novembra imela 4 leta pa je visoka tam okrog enega metra in težka 13,5 kg user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: velikost in teža 3 letnice
21.7.2008 8:04:40   
puncica
naša je bila junija stara 4 leta in ima če jo postavim na vago zvečer tam 15-16 kil. velika pa je po moje zdaj končno 1m, ni suha in ne debela je normalne rasti, tako kot sem bila jaz, je pa vedno bila mol majhna in posledično so tud kile manjše, pa oba z možem sva normalne rasti z normalno kil.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: velikost in teža 3 letnice
21.7.2008 9:25:18   
Luni
Alja, bog ne daj se sekirat, lepo te prosim. Tvoj otrok je idealen, pa če ima kilo več ali manj! Pa v tvojem primeru je punčka ravno taprava! Važno je, da kot skrbna mami skrbiš za pravilno prehrano in to je največ, kar lahko daš otroku! Pri nas je edino pravilo, da niso sladkarije zamenjava za obrok! Pa je naša tamala tudi precej močna, stara je 20 mesecev sicer, vendar ti povem, da se še prav nič ne sekiram. Malo zboli, pa gre hitro kilca dol. Ti pa iz lastne izkušnje povem (fanta sta stara 11 in 7 let), da imajo otroci nihanja rasti in okroglenja. Sploh pri starejšem že ves čas opažam, da ko ne rate, se mu nabere malo zaloge in se mu prav v obraz vidi, da se je zredil, Vendar se čez čas tako potegne, da mu vsa zaloga zgine, hlače so pa prekratke! Tako da veš: IDEALNO HČI IMAŠ! Vsi ostali so pa čudni user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: velikost in teža 3 letnice
21.7.2008 11:41:21   
Nika v službi
Mi bomo septembra stari 3 leta, pa smo nekje med 95 in 100 cm ter na okoli 15 kg.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: velikost in teža 3 letnice
23.7.2008 12:16:30   
aezzy
Ti jim reči nazaj, da naj sebe pogledajo! Ma kaj jih pa briga. Sploh ni debela, ne se sekirat, tiste tabele sploh niso narejene za naše razmere, to so ponavadi ameriška statistika, evropejci smo že v osnovi višji in druge konstitucije.
Moja bo stara cez tocno 1 mesec 2 leti in je visoka 102 cm in ima 16 kg! Vsak se obesi samo na kile, treba je gledati sorazmernost kil in višine. ker je visoka, (kot tvoja) ni panike. drugo bi bilo, ce bi bila pod 1 metrom.

Prehranjevanje nima kaj dosti s tem, ker moja je cisto vse in veliko, zelo veliko. je pa res, da ne mara sladkarij, zadnje case smo uvedli bonboncke, piskote mara samo prazne, cisto navadne. poje ogromno belega kruha, zemlje obozuje.

V glavnem, ne poslusaj drugih.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: velikost in teža 3 letnice
23.7.2008 18:03:04   
Rubin.
Alja sej od sladkarij se ne raste user posted image , tvoja pupa je pa čist o.k.
Mi imamo iste mere in mi je mala miss prav všeč, da je med ta velikimi in ni takšna grozna suhica, kot sem imela priliko videt na morju.

Če pa ti bo kdo rekel, da je mala predebela ali podobna sranja pa mu povej svoje, ker tako majhnemu otroku rečt da je predebel se mi zdi čist mimo, sploh če ni. Sicer pa počakaj, še malo bomo imeli sistematskega, pa boš videla kaj bo rekel pediater.

Bodi vesela, da otrok rad je, še preveč je takšnih ki jih moraš prostiti za vsako drobtinico.

Pa še tukaj si poglej: http://www.ringaraja.net/razvojMalcka.asp

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 23.7.2008 18:05:40 >

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?