|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 12:39:33   
2ursae
živjo,

bržkone se je o tem že kaj napisalo, ampak žal mi iskalnik ni bil naklonjen :( in nisem nič našla :((

Želim namreč vedeti, katera številka oblačil za :duda:(tam do 1 leta starosti) označuje katero starost.

hvala za vaše odgovore in pozdravčke vsem :muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 12:54:59   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=50776&idk=85
Nekaj imaš tule, grem še iskat.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 13:00:02   
Anonimen
Tule pa je še več:
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=42833&idk=89
Ne vem, meni iskalnik vse najde.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 13:04:30   
muki1
0= 50
0-2 meseca = 56
2-4 mesece = 62
4-6 mesecov = 68
6-9 mesecev = 74
9-12 mesecev = 80,ki je dobra še kar nekaj časa, če maš tako pikopoko kot jaz.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 13:13:03   
2ursae
najlepša hvala :rozica:
Morda zato nisem našla, ker sem bolj frišna tukaj, pa še ne vem točno, kako se tem stvarem streže :ups:

še enkrat naj naj hvala :muca:

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 13:27:40   
ANJA5
Jaz ti lahko samo povem, da moj mali še zdaj nosi kakšne bodije in kompletke št. 56, pa je star 3 mesece in meri 63 cm. Ful je odvisno od tega kje kupuješ oz. katere firme. Če rabiš še kakšen nasvet ti kar vpraši.

Lp,Anja

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 13:51:12   
SaaS
Te številke res niso vedno enake. Že od otroka do otroka je odvisno, kakšen je pri enem mesecu že tako velik, kot drugi šele pri treh ali štirih.
Tako kot pravi Anja5, zelo odvisno tudi od firme oblačilc. H&M ima na primer kar velike številke, tako da moj kakšno za 6mesecev še vedno da gor pri 9. Medtem ko kašne druge nnosi za 12 mesecev.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   velikosti otroških oblačilc
4.8.2005 16:27:21   
lin
Odvisno od blagovne znamke, št so enake kot so ti že prej punce napisale samo modeli pa znajo zelo odstopat recimo 80(1 leto)od H&M je ful velika od kakšne Iane pa zelo majhna tako da mi pri 1 letu več ali manj nosimo že vse za leto in pol ker smo veliki od prijateljice punčka ki je enako stara kot moja pa pri enem letu nosi več ali manj oblačila za 9 mes.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   velikosti otroških oblačilc
5.8.2005 10:07:16   
asso
Ja, mi tudi bomo verjetno pri enem letu nosili oblačila za 9 mesecev, ker velika je, ampak zelo drobna.
Sedaj pri 9 mesecih nosimo za 6 mesecev, tudi nekaj za 9, vendar malo visi z nje, pa tudi kaj za 3 mesece dam nanjo.
Zelo je odvisno od otroka. Tako, da moje priporočilo je: kupuj sproti. Jaz imam še sedaj oblačila, ki jih je dobila ob rojstvu, ki jih sploh ni še oblekla, verjetno jih bo šele naslednje poletje:)-:)-.

Lp asso

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?