|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veseli oktober
7.6.2005 11:03:31   
cmokec
Zdravo.

Sem mogla novo temo odpret, da vidim, kak je Udb opravila na pregledu.

Udb, veliko sreče in užitkov na UZ. :rozica::rozica:

Sicer sem kar v redu, samo jedla bi zadnji teden skoz. Dve uri po obroku sem že lačna in sem prav vesela, da imam rada sadje. kg +7.
Pikica veselo brca pa tud jaz nisem več tako utrujena.

V petek sem šla še po nekaj majčk v Celovec, pa je bilo malo izbire, ol pa še vseh številk ni, in sem vzela, kar so pač imeli.

LP cmokec
Neposredna povezava do sporočila: 1
   veseli oktober
7.6.2005 12:49:34   
chips
Oj.
Tudi jaz kar naprej jem,vsak dan si kupim 1 kg nektarin ali breskev a kaj ko jih do večera zmanjka!
:duda: sem pa začutila prvič v soboto ampak sedaj pa spet nič.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   veseli oktober
7.6.2005 13:28:09   
soncek&luna
ojla punce,
moj :duda: brcika ze skoraj 14dni...je pa cisto po meni, najbolj brca takrat, ko tudi jaz bolj migam...ko se umirim, se tudi on...
lakota pa je tko tko... se moram bolj silit za hrano...pojem pa velik breskev in nektarin kot ti chips...drugo sadje mi ne pase...ceprav bom morala jesti tudi banane (pravijo, da so dobre proti krcem v nogah)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   veseli oktober
7.6.2005 14:32:05   
muriel
zivijo!

ej, punce, pocasi bomo lahko ze zvedele za spol, a ne! jaz komaj cakam, da grem lahko potem v poletne razprodaje ceprav poletnih cujnck nasi otroci ravno ne bodo potrebovali. kaj pa se bo naslo!

a boste vprasale?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   veseli oktober
7.6.2005 18:01:37   
chips
Midva z mojim :love: sva se odočila da bova čakala do konca ,da ne bova nič spraševala.Sam jaz ne bom zdržala!!!
Me že kr firbec daje kaj imamva :modri: ali :roza:???
Upam da se bo G. zagovoril.:)-

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   veseli oktober
7.6.2005 19:41:32   
Udb
Čer!

Ah, sem čisto razočarana prišla iz pregleda! :( Res!! Najprej klasika - urin, tehtanje, pritisk - vse OK - uradno +3kg.
Potem pa na UZ! Otroček je zanalašč ležal tako, da se ni NIČ videlo!! Pa ne mislim samo spol!! Glavo smo samo obrise videli, tudi stegnenice se ni dalo izmeriti, videla sem kolenčka pa rokico, rebra. Pa srček je veselo bil! 9nebesa Ampak zmeriti se ni dalo čisto nič, spol niti slučajno,...v glavnem je zelo sramežljiv! Ene parkrat je fajn brcnil v trebuh - najbrž smo mu šli na živce. Tako da bomo UZ ponovili.......ČEZ 1 MESEC!!!! Kako naj pa zdržim do takrat??? Saj se tolažim s tem, da je G rekla, da zgleda vse OK in da mu pač ni do poziranja! Niti tega ne vem, koliko je velik, ker se niakor ni dalo nič zmeriti! :((
No, potem sem dala še kri...izvidi v petek.

In jaz sem toliko pričakovala od tega pregleda - očitno preveč!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   veseli oktober
7.6.2005 21:14:31   
cmokec
Jaz sem pa komaj čakala, da jsviš, kako je bilo fino.

Jaz imam pregled jutri in upam, da bo bolj vidno. V končni fazi, samo da bo zdravo. Pri meni so se prvič zmotili za spol, velikost in težo, pa je bilo vse 100% vidno. Tako da, karkoli zvem jutri, bom jemala mal z rezervo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
7.6.2005 21:50:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   veseli oktober
7.6.2005 21:53:49   
Udb
Vidiš Bagi - tak pregled sem si jaz želela!! :) Pa :duda: ni hotel sodelovati! :((

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.6.2005 22:20:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   veseli oktober
8.6.2005 8:05:22   
pi
Dobro jutro,
tudi jaz komaj čakam naslednji pregled oz. morfologijo. Ampak 22.6 se mi zdi še tako grozno daleč.
Imam slabo vest ko prebiram kako malo ste se zredile, jaz pa sem pridelala že 9 kg, upam da ne bo šlo tako naprej.
Počutim se vredu, sem pa od ponedeljka naprej na bolniškem, kakšnega posebnega razloga ni, najbolj zaradi tega ker sta :duda::duda:, enojajčna, v enem ovoju in brez pregrade. Še dobro da nista siamska.

Kako čutite gibe ? Čutite redne brce ali pa rahlo premikanje ?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   veseli oktober
8.6.2005 8:15:48   
Udb
Jutro, pi!

Jaz sem imela morfologijo včeraj, pa se ni nič videlo, tako da moram sedaj čakati do 5.7.!!! Veš kako je šelo to daleč!

Glede teže se ne sekiraj! Res! Pa še 2 imaš!!

Brce so pa zelo konkretne!! Zelo! Tudi moj :love: se čudi!! ;)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   veseli oktober
8.6.2005 8:25:38   
pi
Udb si predstavljam kako težko čakaš naslednji UZ, saj se tudi jaz tako počutim. Vsak dan bolj me zanima kakšnega spola sta. Imam pa bčutek da sta :modri:.
Kako dolgo že čutiš take konkretne brce ?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   veseli oktober
8.6.2005 8:29:34   
Udb
Konkretne - ene 2 tedna!! :) Drugače pa ga že čutim od 3.5.!!! Ful sem ga zgodaj začutila!!

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 13:28:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
8.6.2005 13:41:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?