|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viroza
16.5.2008 10:53:56   
marijaklara
saj vem da so teme o virozi stalnica, pa me vseeno zanima vaš mnenje. Moj mali ( 3 leta) ima sicer nizko temp. - včeraj zvečer mu je narasla temp  na 37,8, danes zjutraj samo 37. Pravi da ga ne boli grlo, ne ušesa, edino bezgavke na vratu, ko jih otipam pravi da malo boli. Pije kar precej, kar je dobro, sem pa v dilemi ali naj ga peljem k zdravnici. Ponoči se je zbujal in kričal, zdaj pa že celodopoldne spi. Menim, da ima virozo, nisem pa 100%. Kaj pravite, ga peljem pokazat že danes ali še počakam?  Jutri v našem ZD namreč delajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: viroza
16.5.2008 10:54:49   
BlackyMouse
Kaj pa če pokličeš najprej?

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: viroza
16.5.2008 10:56:30   
miny1
jaz sicer za vročino ne vozim otroka k p. ampak če si v dilemi ga rajši odpelji pa boš pomirjena

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: viroza
16.5.2008 11:02:31   
marijaklara
sem že, pa so rekli, da je glede na opis verjetno viroza in da naj sama presodim če ga pripeljem ali ne.

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: viroza
16.5.2008 11:05:56   
marijaklara
 verjetno bom kar počakal in ga peljala jutri če bo treba. Sicer pa še spi in bi ga morala buditi, ker zdravnica dela samo do 12 ure. Hvala za mnenja

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?