|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 12:01:12   
zita
Pri prvem otroku smo imeli voziček peg perego pliko, z majhnimi kolesi. Sicer super voziček, ampak za vse terene pa res ni.. če smo se odločili kam iti in je bila cesta makadam- nikakor ni šlo. Zdaj pri drugem otroku se odločamo za nakup vozička z velikimi kolesi, tokrat trikolesnika. Všeč nam je peg perego GT3 - Trikolesni voziček, primeren za vse vrste terena. Ima kdo izkušnje s tem.. naš fantek se bo rodil sredi maja 2011. Problem je, da v prvih  mesecih nimaš otroka obrnjenega proti sebi, ampak gleda navzven. Kaj mislite? Košare ne mislim kupovati,  vrečo ima, sicer ne zimsko, ampak mislim da za poleti je niti ne rabim.. rešitev je dodatna dekica.

Hvala za vaše mnenje.
 
 
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 12:44:23   
tinca80
Ojla, mi imamo GT3- ja in ga ne zamenjam za nobenega drugega. user posted image No to je moje mnenje. Že od začetka smo uporabljali samo športni del, in sicer ko sta bila novorojenčka smo dali odspodi dekico, to je to. 

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 14:15:26   
razglednica
hotela sem ga imeti vendar ni šel v prtljažnikuser posted image

zato imam quinniyaja



rodila junija in nisem imela košaro ampak samo dekico, zdaj jesen zima pa vrečo

< Sporočilo je popravil razglednica -- 22.2.2011 14:23:08 >

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 14:20:49   
mumu
Tako kot ti sem imela pri prvem otroku pp pliko p3 sedaj pa ima gt3 in sem zelo zadovoljna, ne zamenjam ga za noben denar. Prvi voziček sem obdržala in uporabila košaro.


_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 14:26:03   
m_o_i
PP3 pliko je ZAKONuser posted image  ceprav mala kolesa(jep, zato pa gre se lazje v prtljaznik), sem vec kot zadovoljna s tem vozickom.
nas mulcek je bil tudi rojen maja in me je sprva motlo, da ga ne "vidim", ampak sem se cist navadla vsake tolko pogledat s strani...
kosare nisem mela-od zacetka v sportnem delu, s tem, da sem v vozicek dala peno (tisto za stoleuser posted image ).

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.2.2011 19:38:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 19:49:34   
Tincy90
Tud mi mamo PP GT3 in ga ne zamenjam za nobenga druzga! Zakon voziček in tud js nism mela košare, ampak samo športen del pa ni bilo nobenga problema, smo se znašl z dekicami.user posted image ga priporočam, ker je res za vse vrste terena.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 20:08:46   
Lily86
GT3 - super vozek, ga ne zamenjam za nič na svetu! Res se na veliko zlaga, tako da je treba imeti dovolj velik prtljažnjik. Sicer pa sva se z mojo žabo vozili po vseh terenih - makedamu, čez travnike, celo po mivki na plaži. Tudi strehica se da tako nastavit, da otročku nikoli ne sije v oči. Jaz sem se vanj zaljubila takoj, ko sem ga videla. Potem pa so me prepričala predvsem velika kolesa, ogromna nakupovalna košara, enostavno obračanje (z eno roko po trgovinah), to da se da v popolnoma ležeči položaj,...

Edino teža me zadnje tedne malo moti - sem namreč spet nosečka in mi ga je že malo težko zlagati v avto in ven, tako da bomo počasi presedlali v marelo...

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
22.2.2011 20:40:07   
goda13
Mi smo imeli AT4 ki je v bistvu isti kot GT3. Glede tega da ne vidiš otroka je varjanta bila pri gt4 da strehico daš stran in okrog obrneš pa daš nazaj na voziček in je obrnjena na drugo stran in vidiš otroka. Po moje bi to varijanto mogel imet tudi GT3 ker je samo podvozje drugačno.

(odgovor članu Lily86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
23.2.2011 9:47:49   
škrpijonka
Sem ga hotela, pa ni šel v prtljažnik. user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
1.3.2011 21:09:31   
Anonimen
Se, ga testirala, sam mi je šlo na živce ker tolk škripa ... očitno je na njem preveč plastike user posted image

(odgovor članu škrpijonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
9.3.2011 20:56:09   
DanijelaNeli
Mi ga imamo in ga ne menjam...res sem ful zadovoljna.
Res je velik in težak,ampak ta dva minusa pretehtajo druge pozitivne lastnosti!user posted image
 
Imam pa v oranžni barvi,katera je moja najljubša.Je ful iskan voziček,tako,da ga ne bo problem prodat.
 
Otika...nevem kakšnega si ti probala,da ti je škripal...mogoče kolesa po tleh v trgovini user posted image
Ali pa če si se naslanjala na novem vozički,je normalno za vzmetenje,da ni še vdelano.
 


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
9.3.2011 20:59:51   
Anonimen
Nope nisem ga v trgovini probavala. Sem in tja sem malo zapeljala od znanke 3 mesece star vozicek.

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
9.3.2011 22:08:45   
DanijelaNeli
Meni ne škripa,nevem...mogoče pa ni imela kaj prav naštimano,tam kjer so teli preklopi ...
Ah,sej ni važno..vsak pove svoje mnenje...zadovoljni ali ne...

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
9.3.2011 22:13:02   
DanijelaNeli
Zita...ker si govorila glih o košari in rojstvu poleti.Jaz sem bila tudi mnenja,da je ne bom ptrebovala,ker sem rodila julija.A sem si jo vseeno sposodila od ene prijateljice in mi je bla res 1.liga.
Če pa si še vedno mnenja,da je ne bi imela...pa je ena druga možnost,da bi te dojenček gledal oziroma bil obrnjen proti tebi.In sicer finta je v tem,da samo obrneš tisto strehico,položaj daš v ležečega-ki je 100% raven nato podložiš dekico na ležišče in voila...imaš lepo pogled na user posted image .

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
14.3.2011 10:49:29   
koala
Sama ga sicer nisem  uporabljala, razen ko sem nečakinjo na sprehod peljala, vem pa da se da zadeva vseeno "obrnit" tako da gledate otroka. Sestri so pokazali, da se da ko je voziček poležan, strehica tako namestito da dete gleda proet mamici.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
18.3.2011 8:32:54   
matejast
GT3 je res ful dober voziček, vendar mu je velika pomankljivost teža in zlaganje- ko kupuješ se ti to niti ne zdi tako pomembno, ampak ko pa ženska z otrokom pol sama kam gre z avtom pa vidiš, da je tud to pomembno. Ima ga moja kolegica, jaz pa imam Quinny buzz4 in ko vozičkamo nima nobena težav po nobenem terenu, tud makedamu. ko se pa začnemo spravljat v avto je pa moj velik bol hitro skupi in tud manjši za v avto- otroka imaš lahko v obe smeri obrnjenega, res pa za začetek rabiš košaro- sam verjetno bi ti jo kdo lahko posodil, men jo je za tiste 4 mesce soseda. Samo moje mnenje.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
18.3.2011 8:41:43   
miafilip26
Ko sva midva kupovala voziček za najino žabo, ki jo pričakujeva sedaj v aprilu je bil GT3 v ožjem izboru...potem sem si naredila seznam in GT3 primerjala z vozičkom Jane Slalom Pro. In prevagal je slednji...Je isto trikolesnik, je lažji, lažja jajčka, lažja košara, zloži se na manjše kot GT3, pa še športni dela lahko obračaš v obe smeri, kar pri GT3 ni mogoče...Jaz sem razmišljala ravno o tem, kako bom GT3 dvigovala v prtljažnik sama, ko bova s tamalo kam šli...In niti slučajno nama ni žal, da sva se odločila za Jane, ker je resnično lep in funkcionalen...

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
4.4.2011 7:49:51   
huda83
Jaz šele pričakujem otroka, vendar bova sigurno kupila GT3ja. Ima ga kolegica in je zakon!!! Sem ga že vozila, zlagala in prelagala, pa se mi ne zdi full težek. Zlaganje je pa čisto enostavno - vsaj po mojem mnenju.
V ožjem izboru je bil tudi Jane Slalom pro, ampak pri izgledu in sami kakovosti GT3 zmaga user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
24.4.2011 20:43:00   
jenny700
heeej :)

mene pa zanima kako pa je kaj z ročajem? ali se ga da obračat v obe smeri, da tudi ko imaš športni del, da lahko dojenčka obrneš proti sebi??

lp

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
25.4.2011 7:50:13   
huda83
To pa, kolikor vem, pri GT3 ni možno ...

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
27.4.2011 21:28:03   
Šnofla
jenny700 ročaj se ne da obračat. Ko je otrok še majhen pa lahko obrneš strehico na športnem delu, tako da je mali obrnjen proti tebi (če ne vzameš košare je to ful uporabno).

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
28.4.2011 13:21:07   
jenny700
Hvala za odg :) sicer ga bom verjetno šla pogledat v Baby Center..drugače pa malo izven teme, kje lahko vse pogledam vozičke razen BC? Sonček, Pikapolonca??

lp

(odgovor članu Šnofla)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
28.4.2011 13:31:51   
Pigy
Pojdi še v Rutar, in Mothercare. 

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček peg perego gt3- kaj pravite?
28.4.2011 13:59:01   
mate0ja
Bila sem zaprisežen navijač za GT3, dokler ni šel na ogled tudi user posted image . On pač ni opazoval lepote in skladnosti, ampak ga je najprej potežkal in skušal zložiti. user posted image Na tih dveh področjih pa na žalost ne zmaga. Tko da je blo na koncu treba kompromise sklepat in sva se odločila za Jane. Sej je zelo podoben, z njim sem več kot zadovoljna in še danes zgeda ko nov, tudi če je prevozil že kilometre in kilometre makedama, ampak jaz se še vedno dvakrat ozrem za vsakim GT3.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Ime
Ela123

Ali vam je všeč ime Danijela?

Da (24%)

Ne (76%)


Število vseh glasov: 345

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!