|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček za na makadam?
21.3.2007 10:13:39   
TheAngel
Prosim vas za pomoč. Doma smo na vasi in na sprehode bomo hodili v večini v naravo - to pomeni 80% časa na makadamu.
Kakšen voziček bi morala kupiti za makadam?
Z velikimi napihljivimi kolesi in amortizerji?
Kaj pa kolesa 3 ali 4?
Je rszlika v stabilnosti ali vodljivosti?

Sigurno je še kakšna mamica doma tako, da ima "makadamske sprehode" vesela bom vsakega nasveta.

Z vozičkom bodo na terenu tudi stari starši in res bi rada, da je vožnja varna in da ne bo ob vsakem koraku treba paziti "joj kamen" ... da bo voziček vodljiv in stabilen na makadamu?

HVALA vam vsem

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:16:29   
Mina1
Maxi  Taxi Speddy 3-cikel definitivno, ga furamo že od leta 2002 zelo intenzivno in ga ni čez ta voziček, če mene vprašaš. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:18:34   
Anonimen
Moja soseda ima i`coo platon - fenomenalen voziček!

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:19:20   
TheAngel
A pa je stabilen?
Saj veš kaj mislim - maš makadamsko pot pa pos redini običajno malce dvignjeno - da mi novopečena babica varno pelje otroka na sprehod?
Kako se zloži mi je še najmanj pomembno da le vem da bo na varnem

HVALa

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:22:26   
Mina1
Zelo stabilen, amortiziran, gibljiv, jaz ga peljem po stopnicah gor in dol, po rogovilahk, zoprnih terenih, ni da ni, milijonkrat preizkušeno. Resno, če bi ponovno izbirala, bi izbrala ravno tega.

Ta model Maxi Taxi Speedy je prvi model, prvo kolo ni vrtljivo, kasneje so dobili Speedya, ki ima prvo kolo vrtljivo, moj tega nima (toliko, da boš vedela, za kateri mode gre).

Res, ne morem prehvaliti. Pa ALU ogrodje ima in da se ga dobro zložiti tudi v manji avto kot je Fiesta ali Punto, s tem, da tam daš eno kolo dol, ki jo fixiraš v sekundi nazaj pri sestavljanju.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:22:34   
Anonimen
Jaz sem imela trikolesnik z napihljivimi kolesi Hauck Runner in je bil super. Za po makadamu rabiš res voziček z velikimi napihljivimi kolesi, amortizerjev pa po moje ne rabiš. Ta trikolesnik, ki sem ga imela jaz, je popolnoma stabilen. Menda moraš biti pri tistih, ki imajo vrtljivo sprednje kolo (kar je priporočljivo pri težjih vozičkih), pozorna, da se da to fiksirat, kar menda punce delajo prav pri neravnih terenih, prav zaradi večje stabilnosti.

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:22:55   
Strawberrie Cherrie
Quinny freestyle 3xl comfort -> mi smo dosti offroad, pa je ful stabilen in vodljiv...

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:25:49   
Anonimen
Pri nas doma(tam k živi ta soseda) mamo skor povsod makedam. Sicer je kar lepa cesta sam vseen. Ima velika kolesa in je ful stabilen. Sicer ni glih med poceni vozički sam jst mislim da je vreden svojga denarja.

Evo tuki maš enga na bolhi, je ful ugodno:

http://www.bolha.com/oglas2193532

Drugače jih pa pri nas prodajajo samo v arielu.
Nove modele si pa lahko pogledaš na:

http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html

oziroma na:

http://www.kikiwelt.de/icoo.htm

Maš tudi štirikolesnika če ti je bolj všeč.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 21.3.2007 10:29:24 >

(odgovor članu TheAngel)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:28:01   
Mina1
user posted image

ojla, tule imaš slikico sicer z Dreami košaro, ogrodje je isti. TO je ta fenomenalen voziček, če še kaj najdem, prilepim.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:32:33   
Mina1
user posted image  evo še vozek. Maxi taxi Speedy.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:35:30   
Mina1
user posted image  tule je naslednik taxija, torej speddy, ki ima vrtljivo sprednje kolo, da si boš lažje predstavljala, pa lupinica za v avto gre tudi na voziček, tako da :)

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:49:24   
TheAngel
Grem vse preklikat pa da vidmo če je še kaj podvprašanj.
Še košaro pa lupinicio... Saj to je cel projekt.

Ste pa vse s 3 kolesniki bolj zadovoljne kot 4 za makadam? Nekje vmes me je ujela logika, da je 4 bolj stabilen 3 i je pa lepši...

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:50:44   
Mina1
To, da naj bi bil 3 kolesnik nestabilen, sploh ne drži, glih 4 kolesnik je bolj neokreten in štorast, s 3 kolesnikom tudi laje prideš skozi gužvo, vrata ipd. Sicer bo pa vsaka svoje zagovarjala, kajne.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:51:06   
ajja
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Quinny freestyle 3xl comfort -> mi smo dosti offroad, pa je ful stabilen in vodljiv...


Se popolnoma strinjam, super je: zelo vodljiv, stabilen da kaj, obrneš ga lahko na mestu, malo je velik za v avto (imam punto grande, astra karavan ni problem), ampak se ga da hitro in enostavno razmontirat in nazaj zmontirat (košaro pa kolesa dol). V glavnem: priporočam.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:51:11   
Dejča
Vsekakor ti priporočam trikolesnika z velikimi kolesi, tudi mi smo ga imeli (ABC disegn), sicer je na videz malo bolj okoren, vendar ni bilo terena, ki ga ne bi zmogli z njim - tudi v pol metra snega nam ni povzročal težav. Otrok pa se bo tako navadil zaspati, ko ga bo treslo, tako da boš imela na asfaltu najbrž več težav z uspavanjem user posted image , ko ga ne bo premetavalo.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:51:24   
Anonimen
Peg Perego GT3user posted image . Ga je kupla kolegica prejšnji teden, ful je zadovoljna, okrog bajte majo makedam.....Tudi jaz ga bom vzela, vendar ga mi rabimo šele septembra.
http://www.mami.si/si/page/group/grp/1467/gt3_naked_completo/-/

Si cer je res malo dražji, vendar po mojem mneju vreden vsakega evra, preprosto se zloži in ko ga enkrat v roke primeš ne pogledaš več drugega.
user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 10:58:55   
puncica
Pri nas pri drugem otroku imamo tegale:
user posted image
ABC Design Focus Alu,

sicer jih ne prodajajo več ampak na kak rabljen se pa verjetno še kje prodaja. Sicer jih zelo šimfajo ampak jaz sem z njim zelo zadovoljna, gre povsod, tud v največje rovte, makadam sploh ni ovira, niti trava, niti nizek potoček user posted image .Je poceni varianta proti tistim Quinijem pa tistim dragim vozičkom. Tako da 4 kolesniki so prav tako primerni kot 3 kolesniki, se mi zdi da celo bol čeprav ne bom govorila ker ne vem kako gre pri 3 kolesnikih.

Ima pa v vasi ena punca tud tega
user posted image
Jane Slalom

in je tudi zelo zadovoljna z njim. Skupi preguramo vsako travco al pa makadam

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 11:03:26   
TheAngel
Tale Maxi Taxi mi je všečen samo ga kar ne najdem - kje si ga kupila? Lahko da sem narobe napisala kaj pa vem...
Od I coon mi je pa všeč pico 3 air ne platon - k ma 3 kolesa pa tko tak je všečen.
Hauckove moram še raziskat.
Quinny freestyle mi je pa tud všeč.

Torej bo treba še cene pregledat pa it na lov da se naredi z vsakim en krog po tregovini.

Bi pa seveda rajši na 3 bi potem mogoče še kdaj rolerje vzela pa šla en krog na Bled okoli jezera... S štirikolesnikom to odpade.
Te ki imajo spredaj eno ali 2 manjša kolesa ki zgleda kot nek trikolesnik mi pa niso všeč. Ne štekam čist funkcije 2 majhnih kolesc spredaj - pa tudi po trgovini mi ni bil tako vozen.

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 11:06:27   
Mina1
Mi smo Maxi Taxi Speedy kupili v Celovcu pri Schmnidu, pa Kika v Celovcu jih ima, pa XXXLutz v Celovcu tudi.

Pri nas pa BC, pa glede na to, da je BC kupil Ariel, bi jih moral imeti tudi Ariel. Bi pa verjela, da boš povsod dobila tale novejši model z vrtljivim kolesom spredaj, starega pa toliko težje.

Res zelo toplo priporočam! 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu TheAngel)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 11:28:21   
TheAngel
Bom poiskala še malo po netu.
Je kar moj favorit.

Pa še cene moram poiskati

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 12:34:45   
ana b
Mi smo pri taprvem imeli ABC alu focus in bo uporaben tudi za drugega in ga lahko samo pohvalim. Razen enega gumi defekta, ni bilo nobenih težav. Pa še v prtljažnik od twingota gre brez težav, pa ni treba nič koles preč jemat user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 12:45:01   
eya
Mi imamo Jane Slalom, trikolesnika, saj je ena že slikco prilepla. Se super obnese tudi na makedamu. Kot so ti že predlagale-gume naj bodo velike, to se mi zdi najbolj pomembno.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 14:30:31   
Luns
Jaz imam tud maxi taxi speddy, enak model kot Mina1, in ga ni terena, ki ga ne bi zmogel. Približno pred enim letom so jih v BC razprodajali in so stali približno sto evrov, nevem pa če se ta voziček še dobi v trgovini. Malo poglej po bolhi, mogoče ga kdo prodaja.

< Sporočilo je popravil Luns -- 21.3.2007 14:31:12 >

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 14:43:09   
Anonimen
Mi smo imeli Quinnya 4xl . Štirikolesnika in smo premagovali vse mogoče ovire. Sem bila izredno zadovoljna

http://www.mamadoma.ru/p/84/2692b.jpg 


(odgovor članu Luns)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: voziček za na makadam?
21.3.2007 14:50:48   
BLAŽIKA
Mi imamo Jane Slalom, trikolesnika, saj je ena že slikco prilepla. Se super obnese tudi na makedamu. Kot so ti že predlagale-gume naj bodo velike, to se mi zdi najbolj pomembno.


Tudi mi imamo tega in gre res super po makedamu. Naj ima velika napihljiva kolesa in bo problem rešen pol pa neglede na 3 ali 4 kolesnik.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?