|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički Hartan
4.7.2008 10:54:13   
Tedi77
Oj!
Še vedno sem pri vozičku. Se pravi, da ga še vedno izbiramo in se ne moremo odločit.
Trenutno je naša prva izbira Hartan. Jutri ga greva tudi pogledat v živo k zastopnikom v Mozirje. Ali ima katera od vas kakršenkoli model Hartana in kakšne so vaše izkušnje, njegove prednosti in slabosti.

Hvala, T.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozički Hartan
4.7.2008 11:01:12   
nina166
Pozdravljena!

Mi imamo Hartan Skater-je trikolesnik. Tudi mi smo ga kupili v Mozirju. Tako kot vsi vozički ima tudi ta prednosti in slabosti. Slabost je mogoče ta, da je zložen kar velik, čeprav po moje ne toliko večji kot pa ostali. In slabost je ta, da se ročaj ne da obračat v obe smeri...kar pa je možno samo pri štirikolesnikih, pri tri pa ne.

Mi smo drugače z njim zelo zadovoljni. Ima velika kolesa...doma smo na podeželju in se na makedamu, travi res dobro obnesejo, praktično še nismo naleteli na teren, kjer se ne bi mogli peljat. Sedež se mu obrača v obe smeri, kar je tudi nam bilo zelo pomembno. Ima po višini nastavljiv ročaj. V glavnem nam je zelo dobro služil. Smo ga uporabljali eno leto, zdaj pa čaka na zimo, ko bo spet v polnem teku user posted image

Ne vem kaj ti še naj povem. Če te kaj zanima pa kar vprašaj.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozički Hartan
4.7.2008 18:20:28   
Muklla
Hoj!

Mi imamo Hartan Racer S. Je štirikolesnik. Odločali smo se pa med tem in Jane Nomad, ampak je ta veliko bolj vodljiv in zgleda kot neuničljiv. Je res malo težji, ampak se ga verjetno zato tako dobro vozi.
Ko boš izbirala model glej, da ima prednja koleščka vrtljiva, ker to full pomaga pri zavijanju. Ja, pa menda tiste gume za pumpat niso najboljš - kolegica je jo na plodu od javorja predrla. To se morš sama odločit. Pa splača se ti zraven vzet še marelo (senčnik), ker se jo kompaktno pritrdi in se ti senčnik pol ne vrti - kolegica kupila eno v BC, pa je blo vse skup človek ne jezi se.
Sicer ti bo pa Barbara v Mozirju vse do potankosti povedala. Je res prava šefica - obvlada.

Veliko sreče pri izbiri!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozički Hartan
4.7.2008 21:29:42   
Lianna
Zelo težak voziček. Okoli 18kg.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozički Hartan
7.7.2008 20:13:51   
Annny
Prijatelji ga imajo..drugače je super udoben voziček za otroka, vendar je zelo velik (tudi ko se zloži) in precej težak.Za po terenu je pa super, vodljiv, vzmetenuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozički Hartan
8.7.2008 11:23:50   
15.7.
mi imamo od beby welta, na podoben princip, tudi kolesa, pa cenjejsi je.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170251



_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozički Hartan
20.8.2008 13:43:19   
Dali*
Sama se tudi odločam za nakup praktičnega in hkrati lepega vozička, ki bo počakal še do drugega otroka. Poznam 5 punc, ki iamjo Hartan in so vse več kot zadovoljne. Imajo Racerja, Skaterja.... Sama bi rada imela 4-kolesnika, ki ima sprednji dve kolesi vrtljivi in nenapihljive gume, zato se odločam med RS one s ali pa Topline S plu z ročno zavoro. Pri nas smo bolj terenski, tudi hišo imamo v hribih, tako da menim, da bo pravšnji.

Seveda sem ga tudi sama že sprobala pri frendicah in se res super obnese po makedamu, travi....skratka ni terena, ki bi ga ustavil.

Kar se pa tiče teže in zložljivost, gre v vsak prtljažnik. Če si doma v bloku, ga pač imaš v avtu, da ti ga ni treba prenašati gor in dol. Tako, da menim, da ni toliko ovir, kolikor je dobrih lastnosti.

Navijam za Hartana.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vozički Hartan
20.8.2008 14:16:35   
Oaza
Dali, pa je res tako težek (mislim, da so punce napisale 18 kg)???

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vozički Hartan
22.8.2008 14:41:29   
racka28
Ne, ni tako težak. Spet pa je odvisno od modela - RS ONE S ima 15 kg, TOPLINE S pa 12 kg. Imaš pa tudi modele, ki imajo samo 8 kg (ne vem natančno kateri, ker mi niso bili tako všeč, tako da nisem poslušala, ko je šefica v Mozirju razlagala). Jaz tudi mislim, da je to prima voziček - vodljiv, lep, sicer deluje res malo 'obavten', ma mislim, da ima vsak prednosti in slabosti. Skratka, meni ni žal.

Lp

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vozički Hartan
22.8.2008 15:20:25   
Dali*
Kot je že racka28 napisala, res ni tko težak. Jaz si bom vzela Topline s plus ali pa rs one s. Tisti, ki pa imajo 8 kg se pa imenujejo VIP.
Na spletni strani comfortbaby.com vse super piše. Pa cel katalog imaš gor, barve... Pa fajn je, ker imajo tudi namesto blaga usnjene (po želji), ker blago se mal zneca, ko ga pereš, po mojem. Usnje je pa fajn, ko greš mal po blatu, ali pa cvetni prah in to, samo z vlažno krpo obrišeš. Res tak fancy zgleda.

(odgovor članu racka28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vozički Hartan
22.8.2008 15:21:07   
Dali*
racka28, kateri model pa imaš ti?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vozički Hartan
22.8.2008 18:08:07   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Kot je že racka28 napisala, res ni tko težak. Jaz si bom vzela Topline s plus ali pa rs one s. Tisti, ki pa imajo 8 kg se pa imenujejo VIP.
Na spletni strani comfortbaby.com vse super piše. Pa cel katalog imaš gor, barve... Pa fajn je, ker imajo tudi namesto blaga usnjene (po želji), ker blago se mal zneca, ko ga pereš, po mojem. Usnje je pa fajn, ko greš mal po blatu, ali pa cvetni prah in to, samo z vlažno krpo obrišeš. Res tak fancy zgleda.


Ja pa na usnju je otroku lepo vroče.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vozički Hartan
22.8.2008 18:25:15   
Dali*
A ga mogoče imaš? Jaz poznam 2 otroka, ki jim ni nič vroče.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vozički Hartan
23.8.2008 20:47:21   
racka28
Jaz imam Topline S (sicer ta zaenkrat še ni preizkušen, ker še čakamo user posted image ), imam pa pozitivne izkušnje z RS ONE S. V bistvu se razlikujeta le za malenkost, tako da komaj čakam, da preizkusim še tega.

Lp

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vozički Hartan
24.8.2008 11:55:39   
Dali*
racka28, jaz bom tudi vzela najbrž Topline S plus (z zavoro). Ampak, ga še nisem videla v živo, ker frendice imajo Racerja in Skaterja. Jaz bi pa imela 4 kolesnika s sprednjimi gibljivimi kolesi. Kateri ima večja sprednja kolesa Topline ali RS one? Koliko si pa odštela za Topline s? Saj imaš tega s sprednjimi gibljivimi kolesi, ne? Kaj si še dokupila poleg?

(odgovor članu racka28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vozički Hartan
25.8.2008 12:29:58   
racka28
Za Topline S sem dala 564 eur, s tem, da je v ceno zraven vključena še dodatno kupljena mehka košara (se mi zdi veliko bolj praktična kot trda - tudi preizkušeno pri drugih). Drugače pa je v tvojem primeru še zavora dodatno 30 eur. Samo ti povem, da (vsaj jaz) ne vidim potrebe po njej. Edino dežnik bom verjetno spomladi še dokupila (40 eur).
Drugače je pa razlika med njima v masivnosti koles in še nekaj malenkosti.
Topline S http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2235-39-208 in RS ONE S http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2255-30-237.
Ja, spredaj so gibljiva kolesa in glede na to, da so malo manj masivna kot pri RS ONE S, so tudi malo bolj gibljiva. Mi je pa drugače po izgledu malo bolj všeč RS ONE S (samo je prevladala praktičnost). Pa da ne bo pomote - sta oba zelo dobra.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vozički Hartan
28.8.2008 18:53:03   
Dali*
racka 28, full hvala za info. Mislim, da bova enkrat oktobra šla v Mozirje s pogledat in odločitev bo padla. Tebi pa želim še naprej čudovito nosečnost. Ko bomo pa že vozile vozičke, bomo pa govorile več o izkušnjah. No jaz si bom poleg dežnika vzela še ovčko, ki je tudi nekje 40 €. Je super zadeva, mislim.

(odgovor članu racka28)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vozički Hartan
28.8.2008 21:43:27   
racka28
user posted image   Ni problema. Pa dober nakup in lepo nosečnost!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vozički Hartan
24.9.2008 19:51:49   
Dali*
Tko, danes sem šla v Mozirje in Barbara je res super punca. Kapo dol.

Ker sem se odločala med Topline S plus in RS one S je danes padla dokončna odločitev za Topline. RS one mi je preveč "obavtn", Topline je pa tak "smooth". Ja pa kr lažji je in za nosit in za manevrirat. Pa še super se zloži, bolš ko Skater. Skater mi sploh ni več všeč, ko sem videla tega v živo. Tko, da sem že dobila fotke novih barv 2009, tko da je še več izbire.

Ponovno so me ti vozički čisto navdušili in sam pristop zastopnice je zelo pomemben!

(odgovor članu racka28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vozički Hartan
25.9.2008 8:26:04   
Tedi77
Dali, praviš, da so na voljo že barve 2009. Sem brskala po netu, pa nikjer ne najdem, tudi na Hartanovi strani jih še ni. A bi mi mogoče lahko skenirano poslala na zasebno pošto?
LPT

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vozički Hartan
30.9.2008 18:58:53   
Dali*
Tedi, ti bom poslala na mail, kar imam. Sicer pa pokliči Barbaro in se bosta vse dogovorili.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vozički Hartan
29.10.2008 13:14:50   
Dali*
racka28 - lahko napišeš izkušnje s Topline S, ker ga nameravam naslednji mesec naročiti. Je kakšna pomanjkljivst? Koka je na makedamu?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vozički Hartan
17.11.2008 15:19:20   
Dali*
Ma kaj res nobena ne uporablja Hartana Topline S???user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vozički Hartan
29.1.2009 13:14:59   
Zora20
Pozdravljena,


tudi midva z dragim sva se dolgo odločala kateri otroški voziček izbrati, ko sva naposled le sklenila da bo to hartan topline s plus. Vendar pa me zdaj malo skrbi, čeprav sva ga preizkusila zloženega dobiti v prtljažnik golfa, da pa ga ne bom mogla zložiti v clia. Ali bi lahko bila tako prijazna in bi tvoje izkušnje, če jih seveda imaš, z zlaganjem v prtljažnik manjšega avtomobila delila z menoj? Zelo bi ti bila hvaležna za kakršno koli informacijo. Hvala.

Lep pozdrav :)

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vozički Hartan
1.2.2009 22:00:53   
vanomis
Kolegica ima VIP, pa ji uspe voziček spraviti v suzuki swifta. Za clia ne vem, mogoče bi se bilo najbolje, da se zapelješ v Mozirje in preizkusiš.
Mi imamo Racerja Plus in gre v golfa (ampak skupaj s košaro zasede cel prtljažnik). Super pa je, če imaš karavana, saj lahko potem voziček zapelješ kar v enem kosu v prtljažnik.

Drugače pa o vozičku samo najboljše. Je strašno vzdržljiv, mi ga uporabljamo pribl. 8 mesecev v vsakem vremenu in po vseh možnih terenih in je tak kot nov.
Res ga priporočam. Izredno uporabna je tudi ogromna košara, v katero spraviš veliko, kar meni pride prav, ko grem sama v trgovino.



(odgovor članu Zora20)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?