|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozički traxx
25.10.2004 18:58:47   
*daša*
oj!

za ene prijatelje zbiram voziček, pa sem našla vozičke traxx(so pa od haucka tko kot npr. asahiji) pa me zanima, če ste jih slučajno kje v slo vidle. a ma mogoče katera katalog od toysa jesen-zima? ker v pomlad-poletje ga še ni. no če ga ma katera a lahko prosim pogledate, če je noter.

če si ga hoče kdo pogledat je pa link tule:

http://www.hauck-group.de/de/detail.asp?PLID=7&BID=1&KID=1&HID=6&UID=213&DID=124&ARTNR=330746

lp, daša:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozički traxx
25.10.2004 20:05:55   
Anonimen
Vau, kolk je dober!!!:love::love::love:

(odgovor članu *daša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozički traxx
25.10.2004 21:55:01   
*daša*
katka, zaenkrat še ne vem kje ga majo, ker sem ga danes prvič vidla - je novejši voziček, ker ga hauck prej še ni imel. v avstriji ga majo pomoje 100% ne vem pa še v kateri trgovini. bom poskusla odkrit v naslednjih dneh pa ti povem. drugače pa imajo hauckove vozičke v arielu, ne vem pa, če majo tega. men je tud ful všeč, ker ma gibljivo sprednje kolo(ne vrtljivo!!!) pa lahko še košaro gor daš pa lupinico. zdej me pa še cena zanima, upam, da me ne bo kap:):)

no, ko bom kej zvedla ti sporočim

lp, daša

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vozički traxx
25.10.2004 22:01:04   
Anonimen
Daša, vprašaj v Kiko in k Schmidtu in v Toysa!

(odgovor članu *daša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   vozički traxx
26.10.2004 8:35:42   
ana1
Daša tale voziček je pa res mega. Tudi mene zanima, kje se to čudo dobi.

lp, :rozica:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vozički traxx
26.10.2004 15:44:04   
*daša*
no tule si ga lahko tudi pogledate cena je pa 199 funtov - torej približno 70000 sit. aja pa to je samo za športni del.

http://www.preciouslittleone.com/acatalog/330722+.html

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vozički traxx
26.10.2004 16:44:52   
Anonimen
Evo, pisala v BC, daj pa počakajmo odgovor:)

(odgovor članu *daša*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   vozički traxx
26.10.2004 17:20:41   
*daša*
o super:bravo::bravo::bravo: jst sm pa na toysovo stran pogledla ampak ga nikjer ne najdem. gremo pa v začetku decembra v gradc in bom kr sama pogledala:) aja pa pr šmidu ga tud ni pa na strani od kike tud ne. morem it pa še v ariel pogledat:)

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vozički traxx
27.10.2004 11:36:09   
ana1
Vprašala v Areielu. Imajo samo model Jaguar in Pantar od firme Traxx. Naročajo po katalogu in vozička Marlin 3 /ki je superca/ ni bilo v katalogu. Pravijo, da dela Hauc določene artikle za določen trg.

lp,:rozica:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vozički traxx
28.10.2004 9:22:56   
ana1
Ta voziček se imunje Panter 3/na Hauckovi strani pa ima ime Marlin 3 in ga bodo začeli prodajati novembra. Novembra bo tudi akcija na vse vozičke -20% na gotovino.

lp, :rozica:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vozički traxx
31.10.2004 21:19:16   
ana1
Voziček videla v ARIELU. Me ni pretresel.Še vedno pa je po moje boljši QUINNY - Freestayle. Cena pa je 86.000 sit.

lp, :rozica:

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenička
Ines_L

Kdaj ste žačele odvajati svoje malčke od pleničke?

pred 1. letom (15%)

med 12. in 18, mesecem (21%)

po 18 mesecu (64%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!