|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozicek
3.1.2005 14:42:19   
Anonimen
ravno sem gledalo malo vozeke in nasla enega, ki mi je posebej padel v oci:love:

http://www.toysrus.at/images/708666CE70BC_gross.jpg

ali pozna katera??kako lahko zvem ce se ga, da uporabljat,ko je otrok ze vecji in lahko sedi?:ups:hvala za pomoc9nebesa
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   vozicek
3.1.2005 14:46:54   
Anonimen
vidim da sem samo sliko kopirala:ups:evo tu nekaj se pise, ceprav nevem kaj:)-:ups:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=1463&details=1&PHPSESSID=c596b28bb243472acc325bf05fbc14e7


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   vozicek
3.1.2005 14:52:57   
KIRA
piše tole:
Kombi-Kinderwagen Cruiser
3-Rad Jogger, inkl. Tragetasche, Rückenlehne mehrfach verstellbar. Große Lufträder.

prevedeno
kombiniran oroški voziček
trikolesni jogger, inkluzivno torba za nošenje, naslon se da nastavit v več položajev, velika napihljiva kolesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vozicek
3.1.2005 15:00:42   
Anonimen
oo hvala:bravo:, zlata si, jaz nic ne razumem tega:ups:torej ima taki naslon..fajn;)
zdaj pa me samo zanima ce ga ima katera..firma ni nobena znana,vsaj meni ne..kako se taki voznicki drzijo..ali je res da neznana firma nemore bit okei?:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   vozicek
3.1.2005 16:14:04   
Pupica
Zgleda zelo v redu.:)-

moraš pa vedeti za kaj boš potrebovala voz. Midva sva kupila 3 kolesnika z premičnim sprednjim kolesom in zavore, ker bom čez poletje(vsaj mislim:)-)rolala.Drugače je pa zelo izvrsten tudi za gozdne poti..zato sva vzela asahija.

Torej odvisno kje boš hodila na sprehod, kakšen avto imaš,...kje stanuješ(za v blok je težek, če ga moraš nositi po stpnicah).


Vseeno lep nakup in še lepši sprehodi!:metulj:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vozicek
3.1.2005 18:55:51   
Pi@
Ja draga nina_nana firma pa je hauck. :kava:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vozicek
3.1.2005 18:56:36   
Anonimen
aja?:ups::ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   vozicek
3.1.2005 19:43:30   
Pi@
ja se mi zdi da ma mami njihove kataloge, če ti jih ni že dala. :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vozicek
4.1.2005 7:56:56   
Ro-La
Najboljše da se kr v Toysa odpraviš, ker imajo veliko lepih, nekaj tudi cenovno ugodnih vozičkov.

Jaz imam trikolesnika s fiksnim sprednjim kolesom in sem res veliko rolala poleti in je ful fajn šlo:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vozicek
4.1.2005 12:44:23   
Anonimen
bova sla pogledat,pa bomo vidli kaj se bo naslo!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?