|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vraževernost
9.7.2006 13:40:47   
Vesna
a ste kaj vraževerne?kdaj boste postavile posteljico ?

_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vraževernost
9.7.2006 13:54:48   
Anonimen
ne,nisem.Smo kupili vse,ko smo ugotovili da sem noseča.
Marsikaj se ti lahko zgodi tudi v 8 ali 9 mesecu.

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vraževernost
9.7.2006 16:10:18   
Ro-La
prvič sem posteljico pripravila 2 meseca pred PDP-jem, drugič pa je bil za to zadolžen user posted image , posteljico je preštrihal, sestavil in "oblekel" ko sva bile s pupo v porodnišniciuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vraževernost
9.7.2006 16:59:47   
dory
Postelco sem pripravla 2m pred PDP...se dobro,ker nas je v 35tednu presenetl..tko da vrazevernost gor al dol, prevec nepricakovanega se lahko zgodi...zato sem kar zgodaj zacela stimat stvari za tamalga :)

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vraževernost
9.7.2006 20:30:11   
milla
koliko vidim imava PDP na isti dan. No vglavnem, mi bomo posteljico sestavili ta teden, drugače pa sem posteljninico, oblekice, dekice.......za user posted image  vse preprala in zlikala v petek.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vraževernost
9.7.2006 21:56:50   
BLAŽIKA
Mi smo postavili posteljico mesec pred rokom, a je morala čakati še kar 7 tednov ker je bila naša punčka velik zamudnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu milla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vraževernost
10.7.2006 6:51:03   
Vesna
jaz sem oprala in zlikala že vse,posteljico pa še akr čakam za sestavit.mogoče jo bom tudi jaz ta teden.
srečno vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?