|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vreča za spanje
9.2.2010 11:39:44   
Katy78
Imamo H&M-jevo spalno vrečo, pa postaja prekratka. V KR v H&M imajo samo majhne, C&A tudi nima nič, sem bila tudi na Rudnikuv HM in CA, pa nimajo malo večjih. Tiste v BC-ju od Aljaža so mi pa pregrobe.

Je katera mogoče kje videla kakšne daljše spalne vreče, brez rokavov, vsaj 100cm dolge?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 11:46:56   
analucija
kaj pa nkd, vem da so jih imeli, če jih pa še imajo pa ne vem.
mi jo imamo in je super.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 11:48:58   
tejči28
jaz sem kupla v pikapolonici brez rokavov 128 cm,majo pa še daljše in različnih debelin.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 11:56:02   
veronikab
Jaz sem jo pred 1 tednom kupila v H&M na Rudniku (velikost 1-3 let). Povprašaj še mal, mogoče pa imajo še kaj na zalogi.

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 11:58:55   
viv_
v KIKu so mel luštne mehke...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:01:47   
nananaja
mi imamo od odeje za 3-4leta z rokavi, men je vredu, ne vem pa, kaj je zate grobo. te imajo rokav samoiz blaga, imajo pa tud take brez rokavov

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:15:02   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

v KIKu so mel luštne mehke...


Ja, ful luštne, sem jih gledala v KR in v Šiški, ampak najdaljša samo 90 cm. user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:15:59   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: veronikab

Jaz sem jo pred 1 tednom kupila v H&M na Rudniku (velikost 1-3 let). Povprašaj še mal, mogoče pa imajo še kaj na zalogi.


Pismo, jaz sem bila pa kakšnih 10 dni nazaj tam, pa so imeli samo majhne. Te od HM so mi res super. Bom šla verjetno danes pop. pogledat.

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:18:01   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: analucija

kaj pa nkd, vem da so jih imeli, če jih pa še imajo pa ne vem.
mi jo imamo in je super.



Uh, na NKD se pa niti nisem spomnila, ker grem malokrat tja, ker je na drugem koncu mesta. Hvala, da si me spomnila. user posted image

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:23:10   
razigrana
Imajo jih v Odeji, gledala sem jih pa tudi v BC!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 12:28:11   
gajka
Jaz sem jo kar v Zibki (link) naročila in je podobne debeline kot tiste od Odeje. Vzela sem pa tako s snemljivimi rokavi in se nam čisto OK obnese.

< Sporočilo je popravil gajka -- 9.2.2010 12:29:25 >

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 13:59:34   
mini86
katy kako ga imaš pa oblečenega pod to spalno vrečo iz H&M-a..namreč js sm prvo spalno vrečo kupila v pikapolonici in sedaj drugo v h&M-U..pa se mi zdi ta v primerjavi z uno iz user posted image malo debelejša in pa bolj zaprta in ga mam čeprav je brezrokavov uzgori samo v bodiju..ne vem a bi jo nesla nazaj al kr mela 

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 14:08:14   
Najaa
Mi jo imamo iz BC, ampak ni nič groba. Firma je Odejca in je dolga cca 110 cm. Hčerka se ravno še stlači v njo. user posted image
Sem pa vidla v pikapolonici tudi take dolge.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 14:55:47   
sanelaa
Mi smo tudi v iskanju nove, večke. zdaj imamo spalno vrečo iz kika, dolgo 90cm, pa rabimo že večjo.........moram tud it v lov.........

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 15:07:59   
nananaja
Meni so od Odeje všeč tudi zato, ker se zelo lepo perejo. 

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 15:10:54   
Sanikaa
Moj štiriletnik spi v odejini vreči. Popolnoma bombažne so in so bile edine v katerih se ni znojil. Tudi se lepo perejo in sušijo v sušilcu.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 21:08:00   
Najaa
Katy, sem prej gledala reklamo od leclerca in bo od jutri v akciji nastavljiva spalna vreča od 90-110 cm. Ima tudi rokave, ki so odstranljivi, cena je pa 8,99 oz. 7,44 z njihovim 15% popustom na kartico. user posted image  

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 21:44:48   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Meni so od Odeje všeč tudi zato, ker se zelo lepo perejo. 

pred časom sem kupila v BC spalno vrečo od odeje velikost 110 živordeče barve. ko sem jo prvič oprala (na 30° C, okrog obrnjeno), je postala bledo roza do rdeče barve user posted image  dala sem pa za njo več kot 40 € .
Sicer pa opažam, da je ful težko dobit spalne vreče večje od 90 cm, sploh pa za eno normalno ceno user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 21:52:00   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Katy, sem prej gledala reklamo od leclerca in bo od jutri v akciji nastavljiva spalna vreča od 90-110 cm. Ima tudi rokave, ki so odstranljivi, cena je pa 8,99 oz. 7,44 z njihovim 15% popustom na kartico. user posted image  

hvala za infouser posted image
sem šla preverit v katalog, pa piše, da je 100% poliester. Očitno niti noter ni bombažne podloge. Mi že ni več všeč. user posted image
Včeraj sem bila v Celovcu, sem nekje videla podobne vreče in so se mi zdele precej ozke...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 21:58:50   
Anonimen
Jaz sem vrečo kupila v Müllerju ... men se zdi ful fajna pa mehka pa po kar precej pranjih je še vedno ok ... stala je pa 14€, kar se mi zdi zelo uredu user posted image

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
9.2.2010 22:10:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 22:41:02   
pezbar
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem vrečo kupila v Müllerju ... men se zdi ful fajna pa mehka pa po kar precej pranjih je še vedno ok ... stala je pa 14€, kar se mi zdi zelo uredu user posted image

Cena je kar v redu, ja user posted image
Pa imajo tudi večje (za 2-3 leta)? Je bombažna, vsaj notri?  Ima rokave, po možnosti snemljive?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vreča za spanje
9.2.2010 22:53:24   
Anonimen
pezbar ... bombažna je odzunaj in odznotraj, polnilo pa najbrš ni. Je brez rokavov. Imamo pa mi velikost 74 in je naši flenči, ki v višino meri nekaj manj kot 80cm povsem prav. Imeli so tut večje velikosti, samo do katere pa nisem sigurna, ker pač večjih nisem iskala.

(odgovor članu pezbar)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vreča za spanje
10.2.2010 8:30:13   
nananaja
ko sem jo prvič oprala (na 30° C, okrog obrnjeno), je postala bledo roza do rdeče barve user posted image dala sem pa za njo več kot 40 €

ojoj, to ni ravno fino. Mi imamo roza in rjavo sivo. Za večjo sem dala 34€, pa ni tista bio, a je vseeno bombažna zunaj in znotraj, le polnilo ni bombažno.

Mi je pa kolegica naredila 10 slinčkov iz odpadnih kosov tega materiala, ki ga uporabljajo v Odeji za spalne vreče. Med njimi so bili tudi živordeče barve, pa noben ni spustil barve. Je pa res, da sem jih namočila v vodo z alkoholnim kisom, tako storim tudi z večino rdečih novih bombažnih oblačil, da se barva malo zafiksita in da ni problema pri pranju z ostalim perilom.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vreča za spanje
11.2.2010 11:38:31   
barni
HM ima take fajn najvecja je se mi zdi do 3 leta. Naso smo sedaj odvadili vrece, ker se mi je zdela tko storasta.

Drugace sem pa tut jaz iskala te vrece, ker sem zelela tako iz dzersija in ne iz tistega neraztegljivega bombaza. ODEJA ima pa samo take iz neraztegljivega bombaza, ne vem kako se tej vrsti blaga rece.

TEzko je bilo dobiti ravno pravo, pa se debelina mi je bila pomembna in kako se zapre. Meni ni bilo ok, da se zapre na redini, temvec ob strani.

Ma HM mi je bila idealna.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Kako pogosto?
qloq

Kako pogosto ste aktivni na facebooku?

vsaki dan sem aktivna (49%)

Ne nisem aktivna (16%)

občasno pregledujem objave in delim objave (21%)

me ne zanima saj je facebook spletno socialno omrežje zanič (14%)


Število vseh glasov: 100

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!