|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrstni red zobkov
20.12.2005 11:02:52   
tris
zanima me po kakšnem vrstnem redu  prihajajo zobki ven? Če sploh je kakšen vrstni red? Namreč naš ima 8 mesecev in ima 2 spodnja zobka zunaj ma je tako siten in jokav čez dan in ponoči da je kaj in me zanima ali lahko dobi še kakšen zobek SPODAJ ker sem slišala da potem rastejo zgornji meni pa se zdi kot da bo dobil še kakšenga spodaj. Hvala za odgovore in lep dan!

Anja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrstni red zobkov
20.12.2005 11:06:32   
Spark
sploh ni nobenega pravila. Naša ima 4 zobke zgoraj, pa še te je dobila v zadnjih 14-ih dnevih, sedaj pa je pokukal še eden spodaj.

(odgovor članu tris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrstni red zobkov
20.12.2005 11:14:07   
Suzi*
Pri nas je bilo tako: spodnja dva, zgornja dva, nato spodaj  eden, zgoraj eden in nato oba manjkajoča zgoraj in spodaj. Jih ima zdaj že kakšna 2 meseca 8, se ful slini, o naslednjih zobkih pa ne duha ne sluha.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrstni red zobkov
20.12.2005 13:21:24   
petraz
Naš je prva dva (spodnja) zobak dobil pri 5. mesecih, sedaj pri 7. mesecih pa zgornja dva. Mislim, da ni nekega zaporednja.user posted image

(odgovor članu tris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrstni red zobkov
20.12.2005 16:19:15   
Katrin
Mi smo dobili dva spodnja pri šestih mesecih, nato dva zgornja pri devetih. To je zaenkrat vse.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrstni red zobkov
20.12.2005 16:36:11   
CatJa
Naš je ful smešen, ker ima spodaj enke, zgoraj enke, zgoraj potem še dvojke in štirke, spodaj pa eno dvojko in obe štirki. O drugi dvojki spodaj pa ni ne duha in sluha že par mesecev.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu tris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Ime
Miška2006

Katero ime za punčko vam je lepše:

Leja (9%)

Tara (16%)

Nina (19%)

Teja (10%)

Sara (25%)

Gaja (20%)


Število vseh glasov: 654

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!