|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec Avstrija
17.3.2009 16:53:33   
*alja*
Mogoče kdo ima otroka v vrtcu v Avstriji?
Kdaj je sploh vpis in kako je plačilo?

Vse informacije dobrodošle! Hvala

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec Avstrija
18.3.2009 22:30:16   
roberta
jaz sem se ene dve leti nazaj zanimala za dvojezični vrtec v pliberku. cena je bila nekje 100 eur (je fiksna in za vse enaka). vpis je bil enkrat spomladi za naslednjo jesen, če se prav spomnim. sem bila tudi tam na pogovoru in je bilo zelo lušno. preurejena ena stanovanjska bajta, ampak tko simpatično, da bi se šla še jaz igrat...

najbolje je, da kar pokličeš in se pozanimaš... mi se sicer potem nismo odločili za to možnost, ker nam je bilo vseeno predaleč, ampak če bi bile druge okoliščine, pa bi otroka gotovo dala v tak vrtec.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec Avstrija
19.3.2009 9:02:36   
šnucika
Teta od mojega ima svoj vrtec v Grazu.Cena je okoli 100 eur,ker država financira ostalo....polna cena pri njej bi bila pa  270 eur.
Cenovno je ugodneje kot pri nas in jo je skoraj kap,ko sem ji povedala cene slovenskih vrtcev....take cene,kot jih imamo mi,so v A v elitnih vrtcih na Dunaju!!
Je pa mega vrtec,taka privat varjanta za 20 otrok...moja pupa se je takoj vživela in en dan preživela tam,ko smo bili na obisku.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec Avstrija
19.3.2009 21:11:47   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

Teta od mojega ima svoj vrtec v Grazu.Cena je okoli 100 eur,ker država financira ostalo....polna cena pri njej bi bila pa  270 eur.
Cenovno je ugodneje kot pri nas in jo je skoraj kap,ko sem ji povedala cene slovenskih vrtcev....take cene,kot jih imamo mi,so v A v elitnih vrtcih na Dunaju!!
Je pa mega vrtec,taka privat varjanta za 20 otrok...moja pupa se je takoj vživela in en dan preživela tam,ko smo bili na obisku.


Šnucika kaj pa ima mega privat varianta kar nimamo mi recimo. Zanima me za informacijo. user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec Avstrija
20.3.2009 8:24:01   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

Teta od mojega ima svoj vrtec v Grazu.Cena je okoli 100 eur,ker država financira ostalo....polna cena pri njej bi bila pa  270 eur.
Cenovno je ugodneje kot pri nas in jo je skoraj kap,ko sem ji povedala cene slovenskih vrtcev....take cene,kot jih imamo mi,so v A v elitnih vrtcih na Dunaju!!
Je pa mega vrtec,taka privat varjanta za 20 otrok...moja pupa se je takoj vživela in en dan preživela tam,ko smo bili na obisku.


Šnucika kaj pa ima mega privat varianta kar nimamo mi recimo. Zanima me za informacijo. user posted image



Ne vem,če se lahko sploh primerja tak majhen privat vrtec z našimi vrtci...
1.cenauser posted image
2.prostori...cela hiša za 20 otrok,tak domač ambient(igralnica,kuhinja,kopalnica,spalnica,vrt...)pač to,kar en vrtec z več skupinami težko ima
3.4 vzgojiteljice
4.prehrana po dogovoru s starši na roditeljskih sestankih

Pa ne me zdej razumet,da hvalim tuje in zaničujem naše...
Napisala sem samo moj vtis,ki sem ga dobila tam in daleč od tega,da bi imela kaj proti našim vrtcem.
Mislim,da naša zakonodaja sploh ne bi dopustila takega vrtca....

Najbolj pa me je zbodla cena...saj jaz za polovični program plačujem veliko več .

< Sporočilo je popravil šnucika -- 20.3.2009 8:27:43 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?