|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec v Kopru
13.10.2006 13:49:19   
smolcek
Hejla!
Zanima me, če katera ve ali v Kopru oz. okolici obstaja kakšen vrtec  v katerega lahko otroka vključiš npr. samo dvakrat ali trikrat tedensko?

hvala za odgovore!
Lep vikend
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec v Kopru
13.10.2006 19:12:20   
bumerang
Odvisno, kako si to predstavljaš.

Načeloma ja, v praksi pa težko, razen če boš fajn zatežila.
Sama sem poskušala urejati to, da bi plačevali prehrano samo za 3 dni in bivanje za 4 in bi šlo stežka. Šla sem do predstojnika urada za družbene dejavnosti in dosegli smo to, da se to recimo da da ampak da naj ne govorim okoli in da morajo urejati oni direkt z računovodstvom vrtca.
Potem sem ugotovila, da je brez veze, da naj otrok raje je vsak dan - kar bo pojedel bo pač pojedel - ker občina plača itak samo tisti % zneska, ki ga plačuješ sam, sofinaciranega zneska pa ne.
Če pa otrok določene dni manjka, pa jih itak odštejejo.

Ti svetujem da telefoniraš direktno na občino in vprašaš njih, v vrtcu itak ne vejo ničesar.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu smolcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?