|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vsa moja sporocila
16.9.2006 1:33:25   
ursa_p
Kot prvo me zanima ali je edina oblika mojih sporocil taka, da moram klikniti na vsakega posebej ... se ne da narediti tako, da jih imas "odprta" vsaj mogoce 15 na eno stran ... na primer. Rada bi imela moznost izpisa vsej mojih sporocil (naprimer) ... ne da klikam na vsakega posebej ... se da?
Kot primer vam dajem mojpesnetovo tehniko .. ce jo mogoce poznate. Vcasih iscem kaj sem kje napisala, in predno se mi vsako sporocilo posebej odpre traja in traja in traja.

Kot drugo me pa zanima, kje imam mozno pregledati VSA moja sporocila in ne samo zadnjih 50 ali zadnjih 100.
Pa seveda ne samo svoja, ampak tudi od koga drugega .. vcasih iscem kako sporocilo od koga, ki se je sele zacel javljati, pa nikakor ne pridem do tega.

Pa se nekaj, ceprav ne pase pod naslov te teme ... kje najdem seznam clanov?

Hvala za odgovore.

Ursa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vsa moja sporocila
16.9.2006 9:06:17   
Primoza
kje najdem seznam clanov?


Ne vem, če seznam članov sploh obstaja. Seznami so drugače odlična možnost za pošiljanje verižnih sporočil. Če klikneš desno zgoraj opcijo " v obliki drevesa" moraš klikati vsakega posebej, če pa imaš "vsa sporočila" pa je odprta vrsta. Ti imaš očino opcijo "v obliki drevesa" se pravi klikneš desno zgoraj pri sporočilu pa bo.

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vsa moja sporocila
16.9.2006 11:10:32   
Anonimen
Seznam clanov obstaja. Ce gres v svoj nabiralnik in kliknes na imenik (se mi zdiuser posted image ) imas zgoraj crke - kliknes na tisto crko, na katero se nick zacne ali pa vpises v kvadratek. Tam nekje je, bom sla zdele pogledat ...

LP iz bazarja,

Ribica

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vsa moja sporocila
17.9.2006 21:43:55   
ursa_p
primoza ... ni cisto tako ... v obliki drevesa ali verizno lahko gledam forume in objave na le ten ... mene pa zanimajo SAMO MOJA SPOROCILA ... grem v svoj profil zraven  Vseh obvaj 525 kliknem na Zadnjih 100 sporocil ... tam ne morem izbirati ali so v obliki drevesa ali kako drugace.

Ampak ... do VSEH svojih sporocil pa sploh ne pridem ... samo do zadnjih 100 ... EDINA MOZNOST!

Upam, da samo jaz ne znam pogledat in bom lahko nasla oboje, kar iscem.

Seznama clanov ne najdem ... lahko bi si delala imenik, in bi jih imela noter ... ampak ne iscem mojega seznama, ampak seznama vseh na forumu.

Hvala, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vsa moja sporocila
17.9.2006 22:38:06   
Anonimen
Ja, evo, napacne podatke sem dala (nisem mela casa na bazarju iskat).

Gres na [Skupnost RR] in tam med moderatorji na desni kliknes na RR team in ti odpre iskanje ali po crkah ali po nickih.

LP

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vsa moja sporocila
18.9.2006 15:15:12   
ursa_p
Hvala RibicaRR!

Kdo pa mi lahko odgovori na druga dva vprasanja? A se moram obrnit na administratorja ali glavnega moderatorja in ce, kdo sta to (lahko dobim link do njunega profila?)?

Lp, Ursa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vsa moja sporocila
1.10.2006 12:54:29   
muška
Ursa pojdi v "moj profil! in potem v tvojem profilu klikni  "vsa sporočila hkrati". Ti imaš zdaj najverjetneje označeno "v obliki drevesa" ,


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vsa moja sporocila
1.10.2006 22:16:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursa_p

Kdo pa mi lahko odgovori na druga dva vprasanja? A se moram obrnit na administratorja ali glavnega moderatorja in ce, kdo sta to (lahko dobim link do njunega profila?)?

Lp, Ursa


Hej, se oproscam za pozen odgovor - administratorja sta Jaka RR in Jerneja RR.

LP

(odgovor članu ursa_p)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?