|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse najboljše NEJC
2.11.2009 22:07:57   
* Mateja *
jutri, 3. 11. bo moj Nejc; razgrajač, navihanec, pocartek, lumpi .... praznoval svoj 5. rojstni dan!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Miško vse najbojše!!

Ob tej uri sem se pred 5 leti še sprehajal po mestu, sem šla na špancir, ponoči se je pa lotilo in jasno, porod v 28. tednu. slab začetek dober konec pravim. Ampak nikoli pozabljena zgodba, za nas hvala bogu z dobrim koncem!!

Za vse, ki dajete skozi to kar sem jaz pred tolikimi leti pa pogumno, tudi za vas in za vaše sončke bo posijalo  sonce ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse najboljše NEJC
2.11.2009 22:12:51   
Najaa
Vse najboljše, Nejc! user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse najboljše NEJC
2.11.2009 22:56:57   
brina_3
Nejc, Vse najboljše user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vse najboljše NEJC
2.11.2009 23:17:39   
Anonimen
Vse najboljše Nejc, pa čestitke tudi tebi mamicauser posted image

(odgovor članu brina_3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse najboljše NEJC
2.11.2009 23:27:23   
felix7
Vse najboljše in kako lepo slišati za takšne srečne konce!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 7:23:29   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

jutri, 3. 11. bo moj Nejc; razgrajač, navihanec, pocartek, lumpi .... praznoval svoj 5. rojstni dan!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Miško vse najbojše!!

Ob tej uri sem se pred 5 leti še sprehajal po mestu, sem šla na špancir, ponoči se je pa lotilo in jasno, porod v 28. tednu. slab začetek dober konec pravim. Ampak nikoli pozabljena zgodba, za nas hvala bogu z dobrim koncem!!

Za vse, ki dajete skozi to kar sem jaz pred tolikimi leti pa pogumno, tudi za vas in za vaše sončke bo posijalo  sonce ...



Vse najboljše Nejc!!!!user posted image user posted image

Tudi jaz podoživljam v teh dneh dneve poroda. Mi tudi praznujemo za dva dni 5. rojstni dan. Uh, kak čas gre.

Glavno je, da so zdravi!!!! Pa tako mali pikeci so bili.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 8:10:49   
Katy78
Vse najboljše, Nejc in tudi tvoji deklici, Tinkara78, vse najboljše!!!

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 10:04:16   
najci
Že 5.RD! Čestitke, Nejc!!! Pa ostani zdrav tole zimo.

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 19:47:12   
anajmad
Tudi od nas vsenajboljše. Je pa res,da je Nejc eden izmed "starejših" nedonošenčkov na RR. Ojoj,že prava starosta. Lepo praznujteuser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 21:14:18   
Gina
user posted image user posted image  Vse najboljše Nejc! Res ta pravi rr fant. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vse lepo ti želim v življenju, pa predvsem, da bi bil zdrav in da bi te vsi crkljali. user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse najboljše NEJC
3.11.2009 23:16:31   
* Mateja *
Hvala za lepe želje! Je pa res, da je bil takrat, daljnega leta 2004 Nejc res med prvimi ekstremnimi nedonošenčki na RR. Spomnim se zgodbe od anajmad, janeje, najci, pa še nekaterih, ko smo si ena drugi vlivale pogum, kar je zelooooo pomagalo!!

Hvala vam ...



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?