|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzmetnica Hespo iz BC
26.8.2008 13:36:09   
abi
Danes sem po pošti prejela vzmetnico za user posted image   ki sem jo naročila v BC- e -trgovini .
Ležišče Kinderschaum - Hespo (157307) 120 X 60  za znižano ceno  35,90 €.user posted image

Malce sem bila presenečena ker je  debelina  vzmetnice pol tanjša kot ostale, pa še nekako trda se mi zdi.
Ne vem ali so zdaj vzmetnice pač take ali jo vrnem nazaj ? user posted image  




_____________________________

Vse dobro,
* a b i *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzmetnica Hespo iz BC
26.8.2008 13:38:29   
anetka
Ja, nekatere so res tanjše ja. Sploh te iz pene. Mogoče pri naročilu niste bili dovolj pozorni?
Sicer pa običajne vzmetnice še vedno "normalne" višine.
Če vam ne odgovarja jo pa poskusite zamenjati, samo glede na to, da je to BC... user posted image
Upam da uspešno rešite zadevo.

< Sporočilo je popravil anetka -- 26.8.2008 13:39:32 >

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzmetnica Hespo iz BC
28.8.2008 12:29:23   
jana84
abi, ne se sekirat, če je vzmetnica tanjša. Zakaj pa rabiš 15 al pa 20 cm debelo vzmetnico. Otrok je itak lahek in ne bo "skozi padel".
Tudi mi smo kupili to vzmetnico in meni se zdi čisto fajn. Predvsem zato ker je bolj trda. Kajti na trdi vzmetnici lahko človek bolj v naravnem položaju spi, ne pa da je cel zmečkan zjutraj...

(odgovor članu anetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzmetnica Hespo iz BC
29.8.2008 16:01:18   
abi
No zadevo sem nesla nazaj, in so mi prodajalke dejale da sem se zmotila v nakupu ležišča.
Baje sta bili v klubu znižana vzmetnica Hespo in ležišče Hespo.
Očitno sem nabavila trše ležišče (peno) ki je namenjeno za v prenosno posteljico user posted image .
Seveda sem doplačala, in vzela  vzmetnico. user posted image


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?