|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zabojnik za igrače
15.11.2004 17:22:57   
Shila
Pozdravljeni!

Mi mogoče lahko svetujete kje se dobi kakšen večji zabojnik za igrače na kolesih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zabojnik za igrače
15.11.2004 17:27:18   
Anonimen
V Harvey Normanu jih imajo, ampak brez koles. Trenutno so takoj ko prideš v 1. nadstropje naloženi ob ograji za stopnice.
Stane 12.000 sit.

Take s kolesi ima pa manjše Ikea (Avstrija), ampak je fino, ker lahko vzameš npr. enega s kolesi, potem pa gor naložiš še 3 brez koles, eto, pa imaš velik zabojnik, pa še malo lahko igrače popredalčkaš.

(odgovor članu Shila)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zabojnik za igrače
15.11.2004 18:04:51   
Seven*
V katalogu od Interspara sem jih videla za smesno nizko ceno. Mislim da okrog 2500 sit. :)

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zabojnik za igrače
15.11.2004 18:12:48   
Annny
Tudi jaz sem videla to Sparovo reklamo- so pa to plastični zabojčki (nisem videla v živo).

LP

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zabojnik za igrače
15.11.2004 19:57:25   
solzica
Zabojnike na kolesih za igrače ima Tuš-različne velikosti, jaz sem kupila 90 litrskega in gre ogromno , res ogromno igrač noter. Tako da bom še enega kupila za plišaste igrače. Cena pa je takrat bila 2600 sit.:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zabojnik za igrače
15.11.2004 23:37:52   
Tanjica
Jaz sem ga danes kupila v Tušu, največjega ki so ga imeli. Točno litrov ne vem, je pa zelooo velik za 1580 sit. Na Jesenicah. Je pa tudi na kolesih in ima pokrov.
Lp Tanja:)

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zabojnik za igrače
16.11.2004 16:13:59   
KATY&TIMMY
ciao!danes sem v Tušu kupila kar dva,je plastičen na kolesih z pokrovom,ki ga zapneš in ga ne more :duda: odpret,ko hočeš da je pospravljeno:)-:)-in je 94l,ful velik,ful dober.:bravo::bravo: cena:1690 sit.res da je lepši lesen,ampak so ful dragi.:(
lp,Katja:kuza::muca::pujs:

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zabojnik za igrače
17.11.2004 9:24:46   
Anka*
Mi smo jih kupli v Obiju v Celovcu. So iz prosojne plastike, imajo moder pokrov in rdeča kolesa. Mogoče jih imajo tudi v Obiju v Lj.

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zabojnik za igrače
19.11.2004 12:54:07   
pravljica
tudi mi smo kupili prozornega s kolesi in pokrovom v obiju...samo pri nas je pokrov vedno pod zabojnikom :)- ker se lepo zapre, je praktičen za kasneje, ko bomo vse igrače skupaj pospravili na podstrešje...uff, samo kje je še to 8)

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zabojnik za igrače
22.11.2004 14:13:43   
Shila
hvala za nasvete.
Kupila sem jih v obiju v Kranju.

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?