|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LUMPI MERCATOR
5.10.2004 22:56:42   
NIK IN MAMI
MENE PA ZANIMA,ČE IMA KATERA IZKUŠNE,KAKŠNE SO PLENICE LUMPI MRCATOR???????? L.P .:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   LUMPI MERCATOR
5.10.2004 22:57:46   
Anonimen
O, nov nick:)
Ti je ksenija sporočila, da je rodila?:)
lp,:fis:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   LUMPI MERCATOR
5.10.2004 23:42:38   
Annny
Izkušenj sicer nimam, brala pa sem, da jih nekatere mamice zelo hvalijo oz. da so glede na njihovo ceno z njimi zelo zadovoljne.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 3:43:12   
ZARA
jst sm imela ene par njihovih plenic in so mi ble dobre...

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 7:46:53   
Pandi
Zadovoljna, primerljive s pamperskami ;)

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 8:29:16   
tamala
Poceni, a zelo dobre!!!

Mi smo vseskozi uporabljali te, nobenih težav, vnetij ipd.:bravo::)-
Pa še v denarnici manj boli!:ups:


D, 29t

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 9:12:20   
M&P
Super so. Mi smo imeli od pampersk vso pikasto ritko, od lumpijevih pa je vse ok! :bravo:

lp, :rozica:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 10:42:03   
mehurčica
Mi jih imamo trenutno pri babici in morem rečt, da so ok. Edino trakci mi niso všeč. So takšni kot na zelenih Huggieskah-široki. No, enim pa je ravno to všeč.:)

Lp:miska:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 11:06:38   
jožica-2
Nam se zelo dobro obnesejo prav zaradi širših trakov za zapenjanje, pa tudi večje so in našega sinčka ne reže po stegnih (je bolj debelušen).

Seveda, pa še poceni so. :bravo:

LP

Joži



(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LUMPI MERCATOR
6.10.2004 12:18:52   
KIRA
jaz sem pa "preizkusnih" dobila v bolnici v MB, ko sem rodila, ampak preizkusila sem jih sele doma, ker so bije moji pupiki takrat se prevelike.
s sabo sem v bolnico MB imela tudi svoje Pamperske, ki sem jih kupila v Avstriji.
(neverjetno ampak sestre so me prosile plenice, ker jih niso imele s sabo!!!!, pa vlozkov jim je tudi zmanjkalo - sramota! - na sreco sem tudi te imela svoje.)
V glavnem, Lumpijeve plenice so se kar, glede na ceno sploh (sem sla pogledat v Merkator), ampak s Pamperskami sem bolj zadovoljna, zdaj jih uporabljam ze dva meseca in je neverjetno koliko tekocine zdrzijo in nic ne tece ven.
Je pa razlika med Avstrijskimi in nasimi - Avstrijske so bolj kvalitetne, pa se potiskane so. Cena pa je skoraj enaka, razen ko imajo kaksne akcije..

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   LUMPI MERCATOR
21.11.2004 14:19:11   
Primoza
Dobre so. Preiskušano 2 leti.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?