|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 10:50:29   
Strawberrie Cherrie
Koliko izmed vas je za zajtrk zgoraj naštete stvari...se pravi kakšne obložene kruhke s salamami, pa klobasice, pa paštetko na kruh...
meni tole za zajtrk sploh ne paše. Ponavadi jem standard - kakšne mueslije ali pa krispije v mleku, kakšen sok, štručko.  redkokdaj jajca...user posted image

Kakšne zajtrke si privoščite, če sploh?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 10:54:09   
Anonimen
Kadar zajtrkujem in nisem na dieti je to obvezno slan zajtrk: pašteta, zdenka sir, majoneza + sir, tuna, ipd....marmelada in puter pa med se mi dviga user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 10:56:03   
TIA22
Jaz vedno jem kake kruhke obložene za zajtrk. Medtem ko moj user posted image muslije, moj malček pa obvezno pašteto pa kisle kumarice pa čaj!

Včasih naredim pečene jajčke pa slanino, pa smo siti za cel danuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 10:58:20   
Marogica
Ne jem zajtrkov, razen na morju. Takrat pa mi začuda paše maslo in marmelada, ki ju celo leto ne jem. Pa se imam za  zapriseženega "mesojedca".....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:00:11   
Anonimen
Ne jem zajtrka. Razen na morju. Takrat pa nujno maslo in med. Pa mleko. Že od malga. Če ne jem tega zjutrej sploh nimam občutka da sm na morjuuser posted image .
Moj pa je kar pač je. Paštete, salamo, sir, sirov namaz, zdenka sir......

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:00:26   
Anonimen
Če jem zajtrk vsaj pet ur po tem, ko sem vstala, lahko tudi sendvič s posebno pojem, sploh ker prej že kavo pijem ipd. Sicer pa najraje kakšne štručke iz pekarne (ponavadi tudi zajtrkujem zunaj med vozičkanjem user posted image ) ali pa kakšne čokolino. Klobas pa itak ne jem spljoh.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:15:04   
Anonimen
Paštetke, klobasice in podobni mesni izdelki pri meni za zajtrk odpadejo. Ponavadi jem...mhmmm...sadje, cornfleks, pijem mleko, pojem kakšno štručko, sir. To je načeloma to. Poleti še kaj več, če mi paše- takrat pride na vrsto še kakšna margarina pa marmelada, pa kaka vege paštetka, pa kak sirni namaz. Sej je vse kulll, sam da ni mesa že zjutraj, niti za vonjat.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:17:35   
lojzika
Pri nas to jemo zjutraj razen malega ki prej poje nekaj z mlekom potem pa še skupaj z nama, jajčke, paštetke, klobasice

Jaz največkrat jem tople senviče user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:19:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
Koliko izmed vas je za zajtrk zgoraj naštete stvari...se pravi kakšne obložene kruhke s salamami, pa klobasice, pa paštetko na kruh...


Jaz. Mmmm, sem lačna.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:20:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
Koliko izmed vas je za zajtrk zgoraj naštete stvari...se pravi kakšne obložene kruhke s salamami, pa klobasice, pa paštetko na kruh...


Jaz. Mmmm, sem lačna.


Pejt jest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:20:27   
Anonimen
Klobasa kadarkoli in kjerkoli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:26:35   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Klobasa kadarkoli in kjerkoli.user posted image


Se podpišemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:28:49   
petja
Za zajtrk (to je za vikend user posted image ) ponavadi jem kruh, pa maslo, pa kakšno salamo gor ali pa jajca na oko. Muslijev, linotov, sadja ... si ne naredim, ker sem čez pol ure spet lačna.

Mlečnih izdelkov pa ne maram kaj preveč, tako da jogurti tudi odpadejo.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:31:28   
lelaval
Navadno jem za zajtrk sadje, če pa mi zapaše, pa tudi čokolešnik, sendvič, danes sem pomarančo in potico - kaj se mi pač zlušta. Na morju pa obvezno kruh s putrom. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 11:57:34   
Barbs
Marmelade na kruhu načeloma ne prenašam, se pa potrudim, ko je mama na obisku in jo vsaj probam, da ji naredim veselje, če se je že matrala in jo kuhala.  Enako velja za med.

Imam prebliske, ko se odločim, da bom  zdravo živela, pa grem v špar in si kupim super fit vital uiber nizkokalorične hrustljave z dodatki vitaminov muslije, ki potem klavrno končajo v škatli ( ponavadi jih jem natančno enkrat). Seveda jih zalijem  z oh in sploh mlekom 0.7  lejko mleko, al neki takega.

Ko sem na kao dieti, pojem za zajtrk dva (enaka) sadeža.user posted image  ampak, potem sem karnaprej na veceju, sploh, če zraven spijem še kavo.

Ko sem normalna Barbs si pa privoščim liptauer ali kak drug zeliščni sirni namaz, jajčno omleto s slanino in sirom , pečene ta male hrenovke , tople sendviče, jajčka na oko s kajenskim poprom, par rezin paradižnika, tri deci pomarančnega soka, ---seveda ne vse v enem zajtrkuuser posted image  Aha, pa frišne žemljice in ptručke sem pozabla omenituser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 12:20:31   
Putka
Če imam dovolj časa in vstanem bolj pozno - zakaj pa ne? Pa še Montignac dovoljuje pri shujševalnem programu jajca s slanino/klobaso. Pač brez kruha. In je res, nisem zelo kmalu lačna, medtem ko sem po sadju čez slabi dve uri že pri hladilniku.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 16:56:59   
riders
Zajtrk jem samo na morju in takrat mi ponavadi paše vse, od margarine, marmelade, medu do klobas, salam, paštet...Ponavadi celo pojem vsakega po malo, najbrž mora telo "not prinest", ker čez leto ne jem zajtrka user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 19:55:21   
eya
Skoraj nikoli ne jem v naslovu našetith stvari za zajtrk. Za zajtrk mi bolj paše kak jogurt, kosmiči, sadje, mogoče kdaj pa kdaj pečena jajčka.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 19:58:39   
Anonimen
Paštet pretirano ne maram. Klobase, salame imam pa rada. Tudi za zajtrk.
Ponavadi to jem ob vikendih... sicer ne lih vsak vikend, ampak dokaj pogosto.

Sem imela pa eno leto navado, da sem za zajtrk jedla koruzne kosmiče v kakavu Njami.... In to celo letouser posted image

Aja... pa kruh z ajvarjem je ful dober za zajtrk

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
27.12.2007 20:08:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
27.12.2007 20:10:10   
Petraa
ne jem zajtrkauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 7:40:28   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie
Koliko izmed vas je za zajtrk zgoraj naštete stvari...se pravi kakšne obložene kruhke s salamami, pa klobasice, pa paštetko na kruh...


Jaz. Mmmm, sem lačna.


Tudi jaz - mora biti obvezno slan zajtrk.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 8:15:53   
Peteršilj
jaz že dan začnem s klobasami, pa podobnimi " dietnimi"stvarmi. mi nekaj fali, če ni tak



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 9:50:59   
Anonimen
Zajtrk samo kadar smo na dopustu,kje stran od doma:pašteto,,sir,ali malo in med,belo kavo.
drugače pa začnem jesti šele tam okoli enajstih dopoldne,takrat pa njraje kos kruha,ogrsko salamo in malo majonze.user posted image

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zajtrk - salame,klobasice,paštetke
28.12.2007 13:58:29   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI
Pa štamprli loze seveda.user posted image


Ja, tud to, sem pozabila!   user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?