|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 14:58:00   
lucky 111
Naš 9,5 mesečnik dobi za zajtrk in večerjo razne Linote. Zanima me, če jim ponudite že mogoče kaj drugega (npr. kruh s kakšnim namazom ali kaj podobnega).
Hvala za odgovore pa lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:04:44   
Magi*
ker moja princeska ne mara nobenih "linotov" niti pod razno, je za zajtrk jogurt, sadje, kruh ipd. za večerjo pa kako juhico in/ali jogurt. bi bila zelo srečna, če bi hotla še kaj drugega jesti, pa nočeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:05:54   
total
Mi smo stari 13 mesecev in ma najraje za zajterk čokolino,puding,melčni zdrob,jogurt...,za večerjo pa flaška mleka,ker čez dan skoz neki melje.

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:06:55   
ursk@
Mi pa za zajtrk še flaško mleka, za večerjo pa razne linote. Mislim, da se še ne bosta najedli od kruha. Kaj pa vem?!?!
Dokler spita je to ok.

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:07:40   
Marogica
Mi smo pri 10 mes kar na čokolinu, zjutraj in zvečer. Nekako se mi zdi, da še potebuje mleko, ki ga pa dobi samo skozi ta dva obroka. Vendar pa po moje ni nič narobe, če otroku ponudiš kaj drugega. Probaj, pa boš videla.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:13:09   
Magi*
no, moja je zjutraj in zvečer še dojena, tako da ji mleka najbrž ne manjkauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zajtrk in večerja pri 10 mesečniku..
24.10.2005 15:43:53   
Pikapolonica
Če je zajtrk prvi dnevni obrok, potem je to pri nas mleko - med 6h in 7h zjutraj. Ob 10h dobi že sadno malico (sadje, skuta, jogurt in ovseni kosmiči).

Večerja pa: linoti, skutke, tudi kruh s sirnim namazom in navadni jogurt, pa sadni jogurt je že tudi imela za  večerjo. Aja, pa enkrat polento z mlekom. Ampak prevladujejo pa res linoti.

LP, user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?