|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 0:17:43   
J.L.
dam tekoči prašek brez mehčalca. namesto slednjega dam kroglico ki ga nadomesti! ko se oblačila  posušijo pa imajo vonj po vlagiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 7:33:02   
rožica2

mogoče ima tak vonj mehčalec,ali pa jih ne posušiš do suhega

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 8:45:50   
s.
Probaj brez kroglice... Mogoče je krogla tisti krivec...

Perilo je mehko tudi, če dodaš malo kisa ali eterična olja... npr. sivke, pomaranče...skratka, kar ti je pač všeč...

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 8:50:45   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


mogoče ima tak vonj mehčalec,ali pa jih ne posušiš do suhega

mehčalca ne dajem, posušim pa do konca!

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 8:52:21   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: s.

Probaj brez kroglice... Mogoče je krogla tisti krivec...

Perilo je mehko tudi, če dodaš malo kisa ali eterična olja... npr. sivke, pomaranče...skratka, kar ti je pač všeč...


ni krivec krogla, perem tudi brez pa je enakouser posted image

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 8:56:09   
špelin@
Mogoče pr. stroj slabo pere/izpira?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 9:18:21   
bumerang
Poskusi oprati s praškom ne s tekočim.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 9:30:55   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mogoče pr. stroj slabo pere/izpira?
nevem, je nov star komaj 3mesece.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 9:45:31   
*pepelka*
Tudi meni se to dogaja, če pa sušim v sušilcu je vonj ok. Morda je predolgo mokro, oziroma se ne posuši dovolj hitro na zraku. Je pa to zelo moteče

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 10:09:36   
zvezdica_1
obesi perilo takoj, ko stroj opere. in če je možno, na svež zrak, ne v sušilcu

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 11:00:59   
Najaa
Lahko je tudi kakšno oblačilo iz takega materiala, da oddaja čuden vonj. Moj ima kar nekaj takih majic tako da nam je temno perilo nekaj časa grdo smrdelo. Pol sem pa začela mal več mehčalca dajat oz. tud zamenjala sem ga in je zdej ok. Aja, pa po švicu je tudi čuden vonj.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 11:19:42   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

obesi perilo takoj, ko stroj opere. in če je možno, na svež zrak, ne v sušilcu
perilo nikoli ne pustim čakat in operem takoj po pranju, v sušilcu poleti ne sušim.

< Sporočilo je popravil J.L. -- 20.7.2010 11:20:08 >

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 11:20:53   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lahko je tudi kakšno oblačilo iz takega materiala, da oddaja čuden vonj. Moj ima kar nekaj takih majic tako da nam je temno perilo nekaj časa grdo smrdelo. Pol sem pa začela mal več mehčalca dajat oz. tud zamenjala sem ga in je zdej ok. Aja, pa po švicu je tudi čuden vonj.


ma nevem, se je to dogajalo pri različnih materialih, tako da res več nevem kaj bi lahko bil vzrok.
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 11:23:44   
katy83
to se je pri nama tudi dogajalo, sva že na servis klicala in nama je oni stric rekel naj probava dat manj praška in manj mehčalca. In ko sem to storila, je blo ok. user posted image  Probaj.
Praška sem dala samo polovico v tisto kroglico(tekočega), mehčalca pa tudi samo pol zamaška.
Upam, da bo pri tebi tudi delovalo. user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 12:15:20   
darja.mark
Pri meni se tudi to dogaja in že doolgo iščem vzrok pa ga ne najdem user posted image

Dam tudi mehčalec v boben, se mi je ponavadi zdelo da bo mogoče perilo pol bolj dišalo, pa ni nobenega posebnega efekta. Tut če ga dam gor v posodico ne diši. Al je brez vonja, al ma pa že bolj vonj po vlagi user posted image

Kaj naj naredim? kakšen kis pa dajete namesto mehčalca? Sam pol cunje nič ne dišijo? Jaz mam pralno kuglo zato dam mehčalec da bi cunje dišale - pa NE dišijo...zakaj ne pa ne vem...enostavno se vonj kar zgubi. Mogoče zelo malo dišijo, ko se pa posušijo pa ne več- nek čuden vonj je pol user posted image

Katere mehčalce uporabljate da vaše perilo lepo diši?

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 12:22:41   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

to se je pri nama tudi dogajalo, sva že na servis klicala in nama je oni stric rekel naj probava dat manj praška in manj mehčalca. In ko sem to storila, je blo ok. user posted image  Probaj.
Praška sem dala samo polovico v tisto kroglico(tekočega), mehčalca pa tudi samo pol zamaška.
Upam, da bo pri tebi tudi delovalo. user posted image


praška dam približno 70ml, pa že to se mi zdi premalo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 12:50:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Pri meni se tudi to dogaja in že doolgo iščem vzrok pa ga ne najdem user posted image

Dam tudi mehčalec v boben, se mi je ponavadi zdelo da bo mogoče perilo pol bolj dišalo, pa ni nobenega posebnega efekta. Tut če ga dam gor v posodico ne diši. Al je brez vonja, al ma pa že bolj vonj po vlagi user posted image

Kaj naj naredim? kakšen kis pa dajete namesto mehčalca? Sam pol cunje nič ne dišijo? Jaz mam pralno kuglo zato dam mehčalec da bi cunje dišale - pa NE dišijo...zakaj ne pa ne vem...enostavno se vonj kar zgubi. Mogoče zelo malo dišijo, ko se pa posušijo pa ne več- nek čuden vonj je pol user posted image

Katere mehčalce uporabljate da vaše perilo lepo diši?


Zamenjaj mehčalec, mogoče si se že toliko navadila na njega, da ga sploh ne vohaš več.
Jaz uporabljam ornel, tisti kjer je otrok got na sliki.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 12:58:43   
enea
Jaz sem imela isti problem, in sem ugotovila, da če stroj zaprem, ko vzamem cunje ven, se v stroju nabere vlaga in tista voda, ki ostane noter, potem vse smrdi,... In sedaj sem zažela puščat vratca odprta in je dosti boljše, pa tudi vsake toliko operem cunje na 90°c, da se "kao" razkuži stroj.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 13:07:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

obesi perilo takoj, ko stroj opere. in če je možno, na svež zrak, ne v sušilcu
perilo nikoli ne pustim čakat in operem takoj po pranju, v sušilcu poleti ne sušim.

Ma zdajle je zunaj kar veliko vlage v zraku in se cunje mogoče zaradi tega ne posušijo dovolj hitro in se zasmradijo. Men se je že parkrat to zgodilo.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 13:35:25   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Jaz sem imela isti problem, in sem ugotovila, da če stroj zaprem, ko vzamem cunje ven, se v stroju nabere vlaga in tista voda, ki ostane noter, potem vse smrdi,... In sedaj sem zažela puščat vratca odprta in je dosti boljše, pa tudi vsake toliko operem cunje na 90°c, da se "kao" razkuži stroj.user posted image
vrata so odprta ko opere.user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 13:36:03   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

obesi perilo takoj, ko stroj opere. in če je možno, na svež zrak, ne v sušilcu
perilo nikoli ne pustim čakat in operem takoj po pranju, v sušilcu poleti ne sušim.

Ma zdajle je zunaj kar veliko vlage v zraku in se cunje mogoče zaradi tega ne posušijo dovolj hitro in se zasmradijo. Men se je že parkrat to zgodilo.

morda, ker res nevem drugega vzroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 13:38:56   
lananai
Nam se to dogaja, če se predolgo sušijo, npr. pozimi. Pa še hiša je stara in polna vlage. Zdej poleti, ko se posuši v par urah, nimam teh problemov. Je pa obupen ta vonj. user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 13:50:56   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Nam se to dogaja, če se predolgo sušijo, npr. pozimi. Pa še hiša je stara in polna vlage. Zdej poleti, ko se posuši v par urah, nimam teh problemov. Je pa obupen ta vonj. user posted image


ja pri nas pozimi tudi, sploh kake debelejši puloverju, zdaj pa imamo še nov stroj, pa mi ni jasno zakaj smrdijo:( bomo menjali ariela, morda bo kaj bolje.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
20.7.2010 14:32:47   
Alex01
 

Moje temne cunje, ki jih perem na 40 stopinj so imele  "čuden vonj", ne glede na to, kakšen mehčalec in koliko sem ga uporabljalauser posted image . Odkar namesto mehčalca uporabljam alkoholni kis  (Renski hram) je za spoznanje bolje. Prav tako temno perilo, ki ga perem na 60 stopinj.
Svetle cunje prav tako oprane na 40 stopinj in belo perilo oprano na 90 stopinj pa tega "tipičnega vonja" nimajouser posted image .
Sem zamenjala že en kup mehčalcev, en kup praškov ampak cunje nimajo nikoli nekakšnega izrazitega vonja po mehčalcuuser posted image  Tako, da največkrat uporabljam kar alkoholni kis namesto mehčalca. PA tudi s praškom ne pretiravam, včasih dolijem malo alkoholnega kisa že v pranje.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
20.7.2010 18:27:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?