|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj tako
4.5.2005 20:00:01   
zacetek
Malo sem se potolažila, prišla na zeleno vejo, pa sem spet doživela en slab dogodek,ki me je pahnil čisto nazaj.
A bo res tako, da bom nihala, da bom enkrat videla sonce, drugič pa se ne bom znala izkopati izpod oblakov???
Spet sem tam,kjer sem bila. Nimam volje, ne upanja in ne želje.:((:((:((:((:((

Razmišljam,kako čudni smo ljudje. Zakaj nam je Bog naredil čustva? A ne bi bilo bolje,če bi živeli kot rastline in ne bi čutili ne sovraštva, ne ljubezni, ne straha in ne veselja.
Po drugi strani pa se vprašam, ali rastline res nič ne čutijo?

Kot kaj pa bi bilo najenostavneje živeti? Kot kos plastike? Te nekdo naredi, uporabi in potem odvrže.

Se opravičujem, če sem vas zamorila. :zajcek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zakaj tako
4.5.2005 20:06:53   
Pia73
začetek po mojem ni tako hudo kot prejšnjič glede na to, da si se podpisala z začetek,...

Sicer pa morda res sprejmeš našo pomoč, tako psihično kot materialno. Saj lahko to naredimo anonimno preko vesneRR, premisli no,....

Vse lepo vama želim! :rozica:

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zakaj tako
4.5.2005 20:24:53   
zacetek
Pia, tako sem se podpisala, ker sem se registrirala pod tem nikom. Pa tudi zato,ker vem,d ana konec NE SMEM misliti.
Vašo pomoč sme pa sprejela že s trenutkom, ko sem se prvič oglasila, saj ste mi vlile ogromno moči in poguma¨!

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zakaj tako
4.5.2005 20:35:28   
Pia73
Vedi, da smo vedno tukaj tudi zate! Za takšno ali drugačno pomoč! Si ena od nas in rade te imamo! :rozica:

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zakaj tako
4.5.2005 21:51:01   
sončnica_1
Začetek - pri stari temi sem napisala cel roman- preberi in povej,kako ti lahko pomagamo.

Verjamemo vate in mislimo nate- vsak trenutek.:rozica:

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zakaj tako
4.5.2005 21:56:23   
niki5
Držim pesti za da se bo vse tako izšlo kot je treba :rozica:

Ne pozabi, da upanje vedno obstaja, ne izgubi ga, da ti bo pa lažje pa sprejmi pomoč, kakršnokoli.. Sončnica je lepo napisala in se strinjam z njo in pridružujem ostalim, da sem priptavljena tudi sama pomagat.
Ne pozabi, da biti močen ne pomeni prebroditi vsega sam, ampak veliko moči je potrebno da si pripravljen stegniti roko in prosti za pomoč.
Me ti z veseljem pomagamo! :rozica:

veliko sončka vama z otročkom želim :rozica:

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zakaj tako
4.5.2005 22:06:25   
Anonimen
Povej nam, kaj te teži, kaj se ti je zgodilo, ti bo lažje, boš videla. Poskušale ti bomo svetovati, kako dalje. Drži se in ne obupat!

(odgovor članu zacetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   zakaj tako
4.5.2005 22:48:51   
mala maja
Joj sem šele sedaj prebrala prejšno temo.

Oj, oj, oj pa jaz jamram da mam težave ker me prav tako terjajo povod okrog za očetovimi pufi.:zmeden::zmeden:

ZAČETEK glavo po konci, poznam tri take primere (sicer so bile vse gospe nad 45 let) pa so vse že 5 let po operaciji čisto uredu. Boš vidla da je vse uredu in da bo tudi vse naprej uredu.




(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zakaj tako
5.5.2005 15:11:11   
mamsi
Kaj se ti je podrlo? A ni denarja za dolgove, me smo tu za ta problem. A gre za operacijo? Povej, kako ti lahko pomagamo. Pa saj veš, da ni pomagat težko, prav nasprotno, še bolje se bomo počutile, pa ti tudi, če bomo s skupnimi močmi rešili problem.

(odgovor članu zacetek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?