|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 11:35:54   
viv_
Par vprašanj za vzgojiteljice in tiste z izkušnjami:
1. kdaj je konec šolskega oz. vrtčevskega leta v vrtcu
2. ali je v navadi, da se za konec leta kaj prinese vzgojiteljici, tudi če boš naslednje leto pri isti

Hvala in Lp!

viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 11:42:59   
Anonimen
Jaz bom vsaki nesla šopek rožic. Najbrž.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 12:26:46   
Gina
Jaz imam otroke poleti doma in ko so bili zadnji dan v vrtcu ali pa ob koncu šolskega leta, sem jim nesla nekaj home made ali rožico ali kaj podobnega.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 16:10:18   
leah
Ja od kdaj se pa zdej to uvaja?
Ko sem jaz hodila v vrtec,šolo,tega ni nihče počel:zmeden:
Pa tudi ne vem zakaj bi nekomu nosila rože ipd.konec koncev je to njihova služba.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 17:33:59   
Gina
Saj ni fora, da se nekaj uvaja. meni se to zdi čisto iz človeškega stališča lepo. Tudi sodelavki, če tako čutim, npr. za rojstni dan prinesem eno pozornost, pa nekomu, ki lepo dela z mojim otrokom, čeprav mu je to služba, tudi z veseljem pokažem, da sem mu hvaležna. Meni se to ne zdi, da bi ta prijaznost lahko bila kdaj plačana, to nima veze s plačilom vrtca. Ne nosim pa daril kar tako zato, ker bi se moralo. Niti slučajno. Če tako čutim, nekaj prinesem, če pa ne, pa ne. Je pa res, da ljudje dandanes ne mislijo več na soljudi. A veš, kako je nekdo vesel, če se ga spomniš z rožico, otroško sliko, pozornostjo...tu ne gre za darila v materialnem smislu.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 21:10:37   
viv_
Jaz bom tudi pomoje vsaki eno rožico... tako mala pozornost pa mal spomina...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zaključek šolskega leta
23.5.2005 22:33:13   
Žirafca Helena1
Sem do porodniške v vrtcu delala. tko da vam lahko rečem, da večina ne daje nič daril ob zaključku vrtčevskega leta. Meni se to zdi prav, saj se vidimo v jeseni. Lepo pa je, če pošljete kakšno kartico z dopusta. Tega sem bila pa vedno vesela. Ena mamica je zbrskala, da sem rodila in moj domači naslov in mi je poslala celo čestitko. Sem bila tako ponosna, da sem naredila dober vtis, da je kar pokalo.

V glavnem po občutku in ne obdarujte jih preveč ker bodo postale pohlepne. Tam niso zaradi daril ampak zaradi vaših malčkov.

Čeo, Helena:miska:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zaključek šolskega leta
24.5.2005 9:23:29   
Gina
Večje bedarije pa že lep čas nisem slišala: "..ne obdarujte jih preveč, ker bodo postale pohlepne.."

A si ti tudi pohlepna postala, ker ti je ena mamica čestitko poslala?
A svojega otroka se tudi ne boš spomnila s kakšno malenkostjo, pozornostjo, da ne bo postal pohlepen?

Jaz vem, da ljudje nimajo več osnovnega čuta za sočloveka pohvalit, se spomnit nanj, (še enkrat poudarjam, da tukaj ne gre za materialne reči!) se jim zdi da že itak vse plačajo. Potem se pa čudijo, zakaj se drugi do njih enako nazaj obnašajo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zaključek šolskega leta
24.5.2005 9:51:09   
Anonimen
U, hvala za nasvet, Helena, Bomo poslali razglednico z dopusta, to se bo pa tudi Tiborju fino zdelo. Samo a ni malo preveč osebno, če se vpraša za naslov ... a spet jaz preveč kompliciram?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   zaključek šolskega leta
24.5.2005 12:30:25   
Anonimen
Zarad ene rožce postale pohlepne? A dejte no.

jaz sem lani nesla vsako eno ploščico ala keramično, pa neki je bilo gor narisanega...tak otroški motiv, pa zadej sva napisala zahvalo.

Ampak pazi zdej, Helena: od septembra do zdaj sem že dvakrat nesla pol kile kofeta v vrtec: enkrat pred novim letom, enkrat, ko je mel sine RD. Pohlepne? Dvomim, so pa vesele, da se kdaj kdo spomni na njih. Pa saj na šisht tud kdo kaj prinese, ko je zadovoljen z uslugo...meni je to čist O.K.

In ja, tud letos jima bova nekaj nesla, ker sva oba zelo zadovoljna z njima. Kaj, pa še ne vem.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   zaključek šolskega leta
24.5.2005 19:46:19   
lenika
Šolsko leto pa se konča 24. junija, verjetno takrat nekako tudi vrtci zaključujejo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zaključek šolskega leta
24.5.2005 23:21:54   
nejcko
Mi smo prej, v jaslih, starši zbrali denar in obema podarili kakšno malenkost. Kako bo pa letos, v novi skupini, pa nimam pojma. Odvisno kako je vajena večina - dobro da ste se spomnile, da malo povprašam starše.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 8:50:56   
Žirafca Helena1
jaz itak nisem postala pohlepna, sem pa videla, kako so se katere prilizovale proti koncu šolskega leta samo zato, da bi dobile kaj, še posebej premožnejšim staršem (je ena hodila skoz okno gledat, kakšen avto imajo, da ve kolk majo dnarja). Z otroki pa Bog ne daj, da bi se ukvarjale.

Mi je šlo to tolk na živce ker se jim je šlo samo za to, starši pa nič vedeli, da samo govorijo oa tem, kaj so delali, ker otroci jim še niso znali povedati - jasli.

Helena,:miska:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 8:55:27   
Žirafca Helena1
Sej mogoče je blo pa samo pri nas tko (hvalabogu). Nisem napisala ne prinašajte nič, ampak ne prinašajte preveč, ker pri nas se je že zgodilo, da je ena mamica dala zlatnino, srebrnino, pa take stvari, potem pa ko druga prinese neko doma narejeno stvar (ki jo je btw. naredila s tistim otrokom, ki ga imaš v vrtcu) so se pa zmrdovale. Hinavke.
Sem mela pikce. Vse v meji zmernega. to vam svetujem.

pa brez zamere.
Helena,:miska:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 9:58:23   
Anonimen
Ja, meni se tudi zdi, da nekateri starši znajo hitro pretiravat, pa da lahko vse skupaj preraste v tekmovanje, kdo bo dal več. Ampak po moje tega pri nas nikakor ne bo. Že pobiranje denarja se mi zdi brez veze. Na koncu vrtca, ko gre otrok potem v šolo, že. Ampak vsako leto pa res ni treba. Kakšna majhna pozornost, ki jo vzgojiteljici da otrok, je po moje čisto dovolj.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 11:04:36   
nejcko
Splišni - mi smo iz tistega denarja vsaki en šopek kupili, nič takega oz. ni bil niti šopek, ampak taka dekorirana rožica.
Lani pa nas je šest staršev od otrok, ki so zapustili skupino in vzgojiteljici, zbrali denar za enkratno vstopnico za masažo - za vsako. To je bilo pa v slovo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 11:07:01   
Anonimen
Ja, samo to potem dajo starši. Meni je lepše, če da otrok sam, pa tudi če da eno čokolado. Sicer je Tibor res ne bi hotel dati...

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 11:14:53   
nejcko
Saj je res lepše, če da otrok - aha pa še ena ideja:
Mi smo potem naredili še en tak album, s fotografijami in risbicami od otrok, za vsako posebej. Tega sta bili pa res tako veseli, da je ena kar jokala. Notri so bile fotografije otrok od začetka, ko sta jih dobili v varstvo (naš recimo je imel 10 mes), pa do konca, ko so šli (2-3 leta).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 11:16:10   
Anonimen
Aja, to je pa res lepo. To bi bilo pa sploh na koncu za našo dobro, ker je to njena zadnja generacija pred pokojem.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 17:22:18   
Gina
Joj, joj, Helena, to je pa res čudno, da jaz v vseh letih še nikoli nisem nobene učiteljice ali vzgojiteljice videla, ki bi se staršem prilizovala ali nekaj hotela od njih, pa nisem od včeraj. Tole si pa tako grdo govorila, da ne morem verjet. Pa še vedno mislim, da večina vzgojiteljic kar precej dobro in veliko dela, pa učiteljice tudi, tako da...daj malo razmisli, preden napišeš.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 17:37:56   
lenika
Gina, tudi jaz sem učiteljica in se popolnoma strinjam s teboj.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 20:47:27   
Blanka77
Jaz sem sama učiteljica in ne vidim rada, da mi otroci na koncu šolskega leta kaj nosijo. Konec koncev sem za svoje delo plačana (kolikor pač sem). Raje sama kot razrednik učencem kupim sladoled in jih pošljem na počitnice. najhuje pa je, ko ti vsak posebej nosi rože, bonboniere, pol maš pa tok tega, da ne veš, kam bi dal. Pol majo pa še ljudje tolk za povedat: že utak celo leto nič ne delamo, hodimo domov ob 12, pol pa še darila pobiramo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 20:47:27   
Blanka77
Jaz sem sama učiteljica in ne vidim rada, da mi otroci na koncu šolskega leta kaj nosijo. Konec koncev sem za svoje delo plačana (kolikor pač sem). Raje sama kot razrednik učencem kupim sladoled in jih pošljem na počitnice. najhuje pa je, ko ti vsak posebej nosi rože, bonboniere, pol maš pa tok tega, da ne veš, kam bi dal. Pol majo pa še ljudje tolk za povedat: že utak celo leto nič ne delamo, hodimo domov ob 12, pol pa še darila pobiramo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 20:48:09   
Blanka77
Nimam pojma, zakaj je moje sporočilo vpisano dvakrat.:zmeden:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   zaključek šolskega leta
25.5.2005 21:15:36   
Žirafca Helena1
Gina, sej sem napisala: "Sej mogoče je blo pa samo pri nas tko (hvalabogu)" Upam da res ni drugje tko, ker ko si bom iskala službo ne bi več rada naletela na take vzgojiteljice.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?