|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanemarjanje otroka
24.3.2006 10:33:45   
*alja*
To vam moram povedat, čeprav ta tema ni za tukaj, vendar moram spravt iz sebe, ker me tako jezi da groza.
Od mojega user posted image  strica žena, nemorš verjet kaj dela z otrokom! Ko je bila user posted image  je vprašala kaj bo imela ( spol ) in so ji rekli da bo punčka. Na zadnjem ultrazvoku čist pred koncem ji je pa rekla da se je zmotila in da bo fantek. Ona si je pa tako želela punčko, da tega malega ubožčka sploh ne mara. Mali je vsak teden v bolnici ( imel je tako drisko, da mu je že šla polek kri, bruhal, nič jedel,...) rekli so da je alergičen na mlečno belujakovino in so mu dali sojino mleko ( na recept ), seveda njej je bilo to všeč saj ni trebala kupovat mleka.

Ampak tudi po tem mleku se dogaja enako ( driska, bruhanje,...) vglavnem več v bolnici kot doma. Jas sem jo pa začela opazovati kako ona ta malega hrani.
To morate slišat!!!!!!!!!!!
Zjitraj naredi tolko mleka ( v flaški ) da mali celi dan tisto je. Npr. ob sedmih mu da en obrok ( poje itak samo 80 ml ) postavi flašo na rediator, ko je lačen mu spet da, postavi na rediator,... in to počne cel dan.

Malega sploh ne umije, noska sčisti ( z nosa mu vse visi ), ko je v bolnici ga greta gledat vsake dva dni in sta tam 1 - 2 uri in greta domov, oblečen je nonstop v enih cunjah,...

Najhujše pa še pride...
Ko on odide na šiht in je sama doma ( ko je on doma ga ima cel dan on ), gre ona v sobo ( TV imata v sobi in tudi mali spi v tej sobi ) da TV na glas, otroka pa odnese v drugo sobo, ki je še prazna neopremljena - tam ne kurita, zapre vrata in ga pusti tam ona pa v miru uživa pri TV-ju.
Mali se tak joka da slišijo vsi sosedje! Groza!

Saj on je tudi dosti kriv da je to tako, vendar je na eno oko čist slep na drugo pa tudi slabo vidi! Zdaj pa mu je še počil bobnič. Bil je en teden v bolnici, ko je prišel domov je bil user posted image  bolan ( vročina, driska,...) ona ga sploh ni peljala k zdravniku. Tako da je siromak spet šel v bolnišnico.
žNajbolj čudno pa je to da mu v bolnišnici dajejo Aptamil in ni čist nič alergičen na mleko, torej pomeni da je to krivo samo njeno delo - njen način hranjenja, flašk sploh ne umivle, samo splahne z vodo, tako da so že čist rumene.

Bogi user posted image , saj je čist shiran! Jas sem hodla k njemu v bolnišnico da sem ga malo pocartala in ga stisnila k sebi, da mu je prišel malo smeh na obras!
Star bo 9 mesecev ima malo manj kot 7 kg, sploh še ne sedi in nič. Samo leži in se igra z njegovimi igračami!

Tako mi gre user posted image user posted image !

Malo sem se razpisala, da to spravim iz sebe!    

Sem še sem prilepila da si preberete, kaj vse nekateri počno z svojimiuser posted image    ( oblavila sem že na čvek temi )                 



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 10:43:14   
branchi
Tole je pa grozno!!user posted image user posted image user posted image

Jaz bi ji ga kar vzela!! ali pa prijavila na socialno službo. Kako more to delati svojem lastnem otrokuuser posted image

Ženska je za umobolnico, če mene vprašaš.!!user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 10:55:55   
Tricia
Grozno no!!!! Tud jst sem pred časom slišala za podobno zgodbo in mislim, da je naposled posredovala socialna...Upam da bo tudi v tem primeru, ker to ni nobeni stvari podobno.
Mi je žal, da gre za tvojo žlahto, a po moje tud ni čisto normalna da tako dela.
Bogi fantek user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 11:03:54   
maya_slo1
Zenska je za prijavit! Pa njen mož tudi! Kakor se zdi bosta še vesela, če jima otroka vzamejo! Me je kar oblilo od jeze!
Ne res, nekaj je treba narediti, če ti nočeš prijavit bom pa jaz! Edino kar je, je da je vprašanje, e se bo kaj spremenilo, probamo pa vseeno lahko!

_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu branchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.3.2006 11:10:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 11:24:17   
Pobalami
Obvezno prijavi na CSD. Napiši anonimno prijavo. Revček si takšnega življenja ne zasluži.

Saj ga bo krava še ubila. Mama moja, koliko bakterij, ki jih stara goji v mleku na radiatorju, revež poje. Ni čudno da ima driske.

Naj dajo otročka vsaj v rejo, da bo normalno živel. Pa da joka sam v ledeni sobi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:04:02   
mojcadamijan
Oprasti, ampak jaz bi jo prijavila!!!!!!!!!!!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:08:50   
*alja*
To vam moram povedat!
 
Sem se menila z taščo in je rekla da je ukrepala bolnica in da imata že ful neke razgovore v bolnici z socialno službo in zdravnikom!
Tudi sami so vendar posumili da tu nekaj ne štima!
 
Do zdaj pa nisem ukrepala zato ker ne živive tok blizu da bi lahko jas spremljala kaj se dogaja vsak dan (48 km ), vendar sem zdaj raskirala in jo večkrat obiskala se menila z sosedi, sorodniki, ki živijo polek in tako ugotovila kaj se dogaja!
Drugače bi že prej kaj rekla - vsaj vam tukaj na RR!!!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:26:02   
Polonca H.
V dobro otroka je treba ukrepati. Kjerkoli, kakorkoli, samo da bo mali revček rasel v okolju kjer ne bo važno če je fantek ali punčka, ampak bo pomembno da bo zdrav in nasmejan. Čimprej ukrepaj, da si ne boš kdaj očitala, da si vedela, pa .... Srečno!!!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:34:34   
maya_slo1
Nas je vse malo ven vrglo, ko smo to prebrali, vidim!

No, saj izgleda, da bodo poštimali tega ubogega otročka. Oprosti, aljahanzel, ker smo te tako "napadli"! Saj veš, ko otrok trpi na RR kar skočimo!

Mene osebno vsaj to pomiri, da imaš ti vsaj majhen vpoglet v to kar se temu otroku dogaja in da ti ni vseeno.user posted image Upam, da se bo vse lepo izteklo pa da ga bodo starši začeli radi imet! Hudo mi je pa itak še zmeraj, ker to se ne bo čez noč uštimalo.

_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:42:59   
Anonimen
Ojej, upam, da bo sociala reagirala tako, kot mora v takih primerih.
Mama pa ne vem, ali je za na zdravljenje, ali kaj. Samo čudno, da je tudi oče približno isti. Saj če nič naredi pri vsem tem ... Kako gre lahko otroka enkrat na dva dni v bolnišnico malo pogledat! Groza.

(odgovor članu maya_slo1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 12:56:41   
KODA
user posted image user posted image ubogi otrok.Se mi res smili.Upam,da boste uredili tako,da bo za otroka dobro.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 13:36:58   
thunder
Mi je kr na jok šlo ko sem tole brala..... Tole je res za PRIJAVIT!!!!!!!!!!! In seveda ČIMPREJ UKREPAT!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 13:39:03   
anckabancka
Sem pomislila na mojega Aljaža, ki bo tudi star 9 mesecev in je tak sonček! Kako lahko tako dela s svojim otrokom user posted image   Si ne morem predstavljati... user posted image Prav hudo mi je za ubogega malčka! 

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 14:17:23   
petja
Jaz te ZELO ZELO ZELO LEPO PROSIM, daj naredi nekaj, da tega otroka vzamejo tem groznim staršem oz. poskrbi, da se starši streznijo in začnejo z njim delat tako, kot je treba delati z otrokom!!!

Mi gre kar na jok in zdaj bom ves čas mislila na tega ubogega revčka. Ga jaz vzamem, sam da ni več pri teh groznih starših. Evo, spet imam dan pokvarjen, kaj dan, cel teden ali pa še več.

Ubogi revček user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 14:29:27   
oka
Prosim prijavi jih kljub temu, da so v bolnici začeli ukrepati. Oni lahko samo sklepajo, starša pa tudi ne bosta direktno priznala zlorabe, ti pa si vse to videla. In to kar si videla MORAŠ povedati!!!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 14:44:27   
mimica
GROZA !!! Jaz tudi lahko samo rečem: PROSIM PRIJAVI JIH ČIMPREJ, ne glede na bolnico. Ko pomislim, da bi moj otrok to doživljal, me popade panika in grozna jeza !
Spomni se koliko je otrok, ko so vsi vedeli, da se dogaja nekaj čudnega, pa nihče ni ukrepal.
Bogi otroček, ko bi tako rad toplino in varnost, pa tega ne dobi. Prosim, ne obrni mu hrbta še ti. Eno user posted image  za tvoj pogum, da boš zmogla to narediti. Ne pusti, da te kdo pregovori, da se ne smeš vmešavat. Tu se imaš pravico vmešavat, saj otrok rabi tvojo pomoč, da boš govorila namesto njega.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 14:53:16   
soncek&luna
sem se skoraj user posted image  zacela, ko sem brala tole... to je potrebno prijavit, tle sploh ni dvoma... joj... ma sej se cist brez besed.... groza res....

upam, da se bo uredil in da bodo vzeli jim tega uboscka in ga dali nekomu, ki mu bo nudil, kar tak malcek potrebuje....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 18:38:46   
Teja N
Prosim nujno nujno jih prijavi!
Tako bo sociala imela boljši vpogled v to, kaj se v resnici dogaja.
 
Pomagaj otročku, da bo imel tako življenje, kot si ga zasluži.user posted image
 
Lp.
Tejauser posted image

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 18:48:11   
Grascakinja
Katastrofa. Sploh ne morem verjet, da so take zverine na svetu. Kako lahko kaj takega dela svojemu otroku.

Malček revček ni nič kriv, pa tako trpi.... tako se mi smili. Zasluži si starše, ki ga bodo imeli radi in mu nudili, kar potrebuje. Kar na jok mi gre, imam pikico iste starosti.

Naredi, kar moraš in jo prijavi, nujno.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 19:23:17   
Udb
Groza, groza, groza!!! Kakšne stvari se dogajajo??? user posted image  Take ljudi bi jaz zaprla!!!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 19:23:48   
Avri
Prijavi, prijavi, prijavi!!!!!!!

Ko bereš kaj takega, jaz ne morem zraven niti dihat. Včeraj sem v Delu prebrala, da je ena mamica zabodla svojo 11-letno hčerko, ker je jezikala. Pa halo?

Toliko je čutečih duš, ki nimajo nikogar. Prosim te, prijavi na CSD in vztrajaj. Takšno malo bitje si to zasluži. Saj ga še bo v grob spravla.

Pa javi prosim kako je s fantkom. Uboga miška mala. user posted image user posted image user posted image



_____________________________



(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 19:58:12   
uma
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image GROZNO!!!!! Jaz tudi pravim: PRIJAVI;PRIJAVI, PRIJAVI!!!!!
Sama sem socialna delavka (abs) in rečem ti, tukaj se mora- res mora- nekaj narediti. Ta stvar ne sme ostati zamolčana. Preveč ljudi misli, da se s tem vtika v tuje stvari..pa to ni res. Sploh če je stvar tako očitna. Potem pa je prepozno....in ko je prepozno pride pa občutek da nisi nič storil. Naj nekdo nekaj stori!!!!! Življenje otroka se uničuje...oh saj sploh ni besed ob tem tako boli.



_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 20:10:54   
kofetek2010
kolk je parov v SLO, ki bi mu z veseljem naredili vsaki 2 uri svežo hrano v čisto flaško user posted image  ki bi ga z veseljem pocartkali, z užitkom okopali, se iz srca veselili vsake minute, ki bi jo preživeli z njim, ...

fantek si zasluži boljše starše, take, ki ga bodo vredni user posted image

prosim ukrepaj in mu daj možnost za boljše življenje!

s tako mamo ga nikoli ne bo imel, nikoli ga ne bo vzljubila... 

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zanemarjanje otroka
24.3.2006 20:19:24   
pety78
Joj, imam kar solze v očeh. user posted image user posted image user posted image  Jaz bi ji lastnoročno vrat zavila pa vzela otroka. Bogi fantek. Joj...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?