|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtost pri dojenčku
1.2.2008 8:04:29   
škorpionka
lep pozdrav

sem se obrnila še na vaše izkušnje in upam da mi boste pomagale
moja punčka sploh ne kaka razen če ji dam svečko,stara je skoraj 4 mesece je dojena razen zvečer pa ne vsak večer po steklenički spije od 50-100ml.,dodatka dajem pa ji od nestle BEBA 1,pije tudi čajčke vendar nič ne pomaga kaj naj naredim da bo spet normalno kakala brez svečk.to težavo imava 14 dni prej je čist normalno kakala. hvala za vašo pomoč

lp iz radovljice
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtost pri dojenčku
1.2.2008 9:03:20   
škorpionka
še kr čakam na vaše odgovore oz izkušnje

hvala

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtost pri dojenčku
1.2.2008 10:48:46   
kmarija
Temo si odprla na Razvoju otroka, poskusi jo odpret na dojenček, novorojenček user posted image
Drugač je pa naša mala, ki je 3,5 mes stara kakala na 10 dni (dodajam samo zvečer drugače dojena), pa sem jo matrala s čajčki, svečkam, termometer v ritko, pa se je zmeri pokakala takrat ko je bil čas za to user posted image
No sedaj 1 teden pa kaka vsak dan, pa brez mojega vmešavanja v njen ritem user posted image
Pravjo da do 10, 14 dni je ok, če ne kakajo (k tok mal dodajaš), pol ji pa dej kako svečko. Boš vidla k se bo pokakala al boš dala svečo al pa ne.
Aja zaprtje pri dojenčkih je, če kakajo bobke, če je blato normalno ni panike user posted image
Upam, da ti kej pomaga. Lpz

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtost pri dojenčku
2.2.2008 9:29:00   
Rožica*
preberi tu boš našla vse nasvete

http://med.over.net/forum5/read.php?46,4080686

če ne bo bolje obišči zdravnika.
nama je predpisaj vsak dan 5 ml lactekona pa ja bilo bolje, je bila  zdravnica mnenja, da je brez veze da se tako dolgo muči, če se lahko pomaga.
. Ko se je prebava uredila sva prenehala z jemanjem.
Imava pa zdaj ko sva začela z gh spet probleme z zaprtostjo ( kaka trde bobke, če razumeš kaj mislim) prej ko pa je bil dojen, pa ni kakal tako trdo, le odvajal ni po več kot 10 dni. Vendar menim da je zdaj vzrok v premalo popite tekočine, saj ne zna piti nič drugega kot mleko, se pa trudiva z čajem.

Preberi na monu, boš našla vse nasvete, kaj vse lahko storiš in presodi sama kako bosta ukrepale.

LP.

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?