|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zasebno varstvo - cene
10.12.2007 10:40:27   
Babsy
Živjo

Konec moje porodniške se bliža, pa bom iskala zasebno varstvo, vsaj do septembra. Ali katera ve kakšne so cene za varstvo, če je več otrok, na njihovem domu? Za 6 do 8  ur, s hrano. Mogoče je odvisno kje živiš, smo iz okolice Domžal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:32:16   
TIA22
Moja mama pazi privat otroke na njenem domu in računa 5€ na dan. To je z hrano in vsem, samo pleničke in robčke starši prinesejo.  Samo mi smo blizu slov.bistrice

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:32:26   
BrankaO.
Živjo Babsy!Iz osebnih izkušenj ti lahko povem da so sicer varstva na domu draga!Se pa po večini splača saj se mi zdi da otroci manj obolevajo(tudi odvisno od varuške)Jaz osebno pazim sicer zaenkrat le eno punčko(SEM V 35 TEDNU NOSEČNOSTI)
in računam 40 E na teden!S tem da je pri meni urejena hrana le pleničke morajo starši prinest!Pa neomejeno popoldan ali dopoldan!Žal pa sem jaz iz okolice Grosuplja tako da tebi ne pridem v poštev žal!Dobro uredi varstvo!lp.

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:33:29   
*alja*
Ena ki jo poznam plačuje 250 evrov na mesec za 8 ur na dan z hrano, brez planic.

Men se zdi kar dost!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:39:08   
sazi
Ena ki jo poznam plačuje 250 evrov na mesec za 8 ur na dan z hrano, brez plenic.

pri nas je točno tako, smo pa iz LJ. Z gospo zadovoljni, mali je tam rad, pazi pa 3-4 otroke. Je drago, ampak glede na to, da naš pobere vsak virus, ki pride mimo, se mi zdi vredno. Upam pa, da gre s septembrom v vrtec - če bomo le dobili prostor.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:54:11   
principessablu
jaz mam eno super v domžalah,cena 250evrov s hrano...8 ur na dan,ima 3-4 otroke različne starosti,pa še svojih 6,tko da jim ni dolgčas nikoli

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 11:59:04   
Babsy
 
Mi daš kakontakt na zasebno sporočilo, prosim, da preverim.

Hvala

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 12:02:00   
principessablu
sem že...

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 12:06:16   
BrankaO.
Zdaj pa vidim da sem jaz še poceni!Saj pri meni ni le varstvo kot tako!Mi se navajamo na kahlico!Delamo voščilnice,hodimo v gozd in še kaj se najde vse dogodke pa poslikamo in ko imamo kar nekaj slikc jih posnamemo na cd in damo staršem da vidijo kaj počnemo!user posted image

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 13:00:32   
zoya24


principessablu ali lahko še meni pošlješ kontakt preko ZS.

Hvala, lp

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 13:14:40   
principessablu
040/984-939 Ksenja 

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 13:15:51   
principessablu
o zmotla sm se,hotla sem na zs...sej je vseeno konc koncev,to je moja št,pa tisto k zanima,naj me pokliče...

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 13:18:30   
principessablu
tudi tsm delajo vse,se igrajo,navajajo na kahlico otd...saj to pomeni varstvo za 8 ur a ne...

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 13:19:11   
principessablu
tole je bilo namenjeno BrankiO,....

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 14:07:45   
BrankaO.
Sorry mal pozno videla!Upam da ne prepozno!Nočem bit pametna ampak kolikor razgovorov sem imela sem izvedela drugačne zgodbe!Oprosti pa če sem tebe užalila saj kolikor vidim tudi ti paziš!Ni pa vse v varstvu kot takem!Moraš imeti vsaj malo pojma!Sicer meni to ni tuje saj sem učena (sicer ne za varstvo)ampak za pomoč če pride do česa!je pa stvar vsakega posameznika komu zaupa svojega otroka!
lp.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 14:47:26   
tikatoka
Mi bomo začeli z varstvom sicer januarja, plačevali bomo 230 Evrov, pa naše so še planice, gospa je ful vredu, občasno greva tja na čaj da se mali počasi privaja. tudi ustvarjanje je zraven ogled lutovnih predstav itd...


(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zasebno varstvo - cene
10.12.2007 14:58:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

Zdaj pa vidim da sem jaz še poceni!Saj pri meni ni le varstvo kot tako!Mi se navajamo na kahlico!Delamo voščilnice,hodimo v gozd in še kaj se najde vse dogodke pa poslikamo in ko imamo kar nekaj slikc jih posnamemo na cd in damo staršem da vidijo kaj počnemo!user posted image


Pri naši varuški imajo tud mesečno tematiko (kaj več se pri 2.letnikih itak ne pričakuje). Na kahlo se bodo pa navajale spomladi. Slikice mi pa kr sproti na e-mail pošilja. Vsak dan mi sproti po kaj je jedla, koliko spala in če je kakšno ušpičila.

Imamo varstvo v LJ, 6 ur/dan, 2x malica, 1x kosilo =240€/mesec.
Pleničke, robčke in kremico za rito prinesemo sami.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 15:50:35   
qwasy
Plačujem 200 EUR na mesec, 8 -9 ur na dan, plenice prinesemo. V varstvu so štirje otroci. Sanjsko.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 16:01:03   
filipina
Moja prijateljica plačuje 100€! Pleničke in robčke da zraven, čeprav ji nebi bilo treba. Mali ima tam vsega polno rit. In ga je ženska naučila vsega vraga.

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Babsy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 16:58:41   
altati
210 EUR-ov/mesec, neomejeno število ur na dan (tudi 10-11, če je potrebno). Damo plenice in to je to. Je pa sam, čuvata ga starejša gospa in njen mož. Naš mali je pa nor na njiju in to je bistvouser posted image . Čuvala ga bosta do starosti 3-eh let. Aja, varstvo je v Kranju.

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 19:46:10   
eya
Vidim, da so cene res različne. Mi plačujemo 10€ na dan+pleničke+robčke+kremo prinesemo. Hrano dobi seveda tam. In seveda, da to ni samo varovanje, ampak tudi razne zanimive igrice, tudi odvajanje od dude, navajanje na kahlico,...

Smo pa iz okolice Domžal.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 20:52:37   
Ženkica
A pozna mogoče katera kakšno varuško na območje Rudnika (Dolenjska cesta) oz. Viča (v poštev pride tudi Trnovo)???

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zasebno varstvo - cene
12.12.2007 23:08:53   
julam
Mi smo iz Ljubljane in plačujemo 170€/mesec. V ceni vse, razen plenic in robčkov. Pri tej gospe smo imeli že prvega (zdaj je v vrtcu) in smo bili zelo zadovoljni. Trenutno pazi 2 otročka, občasno še našega tavelikega. Veliko so zunaj, navaja na kahlico, na voljo nam je non stop (druga mamica se je baje celo zmenila, da bo svojo deklico po potrebi pustila čez noč - je bolj zadovoljna z gospo, kakor s kom iz žlahte). Tudi mi smo zmenjeni, da pride kakšen večer, ko ni druge varijante za varstvo, k nam na dom (imamo srečo, da smo par ulic narazen). Skratka, do sedaj BP!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zasebno varstvo - cene
21.12.2007 23:27:27   
HuAnita



Mi smo iz Ljubljane in plačujemo 170€/mesec. V ceni vse, razen plenic in robčkov. Pri tej gospe smo imeli že prvega (zdaj je v vrtcu) in smo bili zelo zadovoljni.


IZVIRNO SPOROČILO: julam

Enako. Mi smo tudi bili zadovoljni, pa smo z vsakim dnem manj.... Gospa si kar mimogrede planira dopust, jaz recimo v četrtek izvem, da je naslednji teden ni - potem pa si urejaj dopust (če ga sploh še imaš, ob vseh virusih, ki jih staknemo), pa prosim, če lahko prej pridemo, najbolj pa me moti 'stara šola' - otroka navadit piti sladek čaj ali sok, non-stop mu v kljun tiščati kruh ali sladkarije, boh ne daj prevzeti iniciativo, da bi ga odvajali lulat, to sem se morala parkrat ornk razjeziti, da je čez dan suhi hčerki odtsranila pleničko, ko so šli na sprehoduser posted image user posted image user posted image user posted image   Pa take, no......

Tako da bi dala z vesljem 200 do 250 e/mesec, če bi mi bila ženska bolj všeč.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zasebno varstvo - cene
26.12.2007 23:10:11   
žetev
V Kopru se je naša pikica čuvala privat za 10€/dan, edini otrok v varstvu.., čudovita izkušnja....user posted image


_____________________________

kar seješ to žanješ

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?