|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaslužek s fotkami
20.5.2008 9:57:27   
mala zirafa
Haj!

Zanima me, na koga se bi morali obrnit, če bi dali našo hčerko slikat za reklamne oglase?Ali gre to preko manek. agencj ali prek oglaševalskih firm?Pa katere so te firme, če jh kdo pozna?In po kolko te plačajo?Že nekaj folka nam je reklo da zakaj je ne damo slikat.Pa smo malo pomislili.
Prosim za kak nasvet in info.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 10:15:47   
higuys
Ne vem kam se moraš obrniti , da zaslužiš s fotkami otroka. A drugega vira dohodka ne moreš najt? Meni je to tako mimo to, da mame hočejo, da so otroci fotomodeli, manekeni in nevem kaj še vse. Saj ima vsaka mama svojega modela , a neuser posted image . Pa saj bo odrasel -odrasla pa se bo odločila če hoče v ta biznis.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 10:25:12   
Tanja555
Meni se zdi pa to čist ok, denar bi pa naložila na račun od user posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 10:59:27   
mala zirafa
Hvala tanja za spodbudne besede.prihodke imamo nizke,delam pogodbeno, slabo plačano, le par dni na teden.Potem pomisliš na vse možne variante.Zakaj pa ne?To se mi ne zdi nič slabega.Res pa da te v tujini dosti bolje plačajo.Denar pa bi nakazali za nadaljnji študij na njen račun.To so le sanje, ampak je vredno poskusit.Upam da nam uspe.

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:06:22   
Tanja555
Držim pesti, da vam bo uspelo user posted image .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:11:24   
tralala
Prijateljica je peljala sinčka na fotografiranje za katalog Idexe. Kot mi je opisala, sam razumela, da nista preživela najlepši dan. Vse skupaj je bil en "štrapac", plačilo pa.....mislim, da je tamali dobil eno majčko. V Italiji imajo te stvari dosti bolj urejene s kastingi in doooooooooooolgimi vrstami mamic in otrok. Tam pa se mogoče zasluži kakšen Eur, a je veliko vprašanje če je vredno.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:13:02   
bodoča
Vse lepo in prav, če bi ta denar potem res ostal hčerkici. Oprosti, ampak po tvojem pisanju imam občutek, da bi itak ta denar šel za celo družino, to pa se mi ne zdi vredu.

Upam, da se motim, pa brez zamere.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:22:06   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Hvala tanja za spodbudne besede.prihodke imamo nizke,delam pogodbeno, slabo plačano, le par dni na teden.Potem pomisliš na vse možne variante.Zakaj pa ne?To se mi ne zdi nič slabega.Res pa da te v tujini dosti bolje plačajo.Denar pa bi nakazali za nadaljnji študij na njen račun.To so le sanje, ampak je vredno poskusit.Upam da nam uspe.


Ti si mamica in boš naredila tako kot boš mislila, da je prav. Rada bi te opozorila na nekaj protislovij v tvojem pisanju. Praviš, da ste zdaj finančno bolj tako -tako, denar , ki bi ga dobili za slikanje pa bi šel za nadaljni študij. Se pravi, da to slikanje ne bi nič popravilo zdajšnji proračun družine. Se pravi zakaj sploh fotografirati? user posted image  Mogoče pa deklič sploh študiral nebo, mogoče boš prej na lotu zadela..
Pomisli , če bi bilo  njej/njemu všeč celodnevno čakanje, pa vožnja...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:31:07   
Majuska
Težko rečem. Pri sodelavki se je namreč zgodilo, da so bili v mestu in jih je odgovoril nek manager za te oglaševalske zadeve, ker se mu je zdela hčerka zanimiva. In so potlej posneli eno reklamo, če se ne motim.

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 11:48:37   
Naja31
poglej na www.avdicija.com.

Od moje prijateljice sinko je v eni reklami, zelo bedno plačilo za cel dan snemanja.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zaslužek s fotkami
20.5.2008 12:18:34   
NATAŠI
jaz ko sem si ogledala slikice otrok ... ne vem no, jaz mojega nebi dala v kaj takega

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?