|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavračanje očeta?
14.7.2009 22:52:23   
anii
Pozdravljeni,
zanima me, če ima še kdo tak problem kot jaz. Enoletna hčerka že par mesecev zavrača očeta. Razen kakšnih dni, ko je vse ok. Da bi nakazala da hoče k njemu v naročje, se je zgodilo le takrat ko sta bila sama obrkozena s tujci. Če sem v bližini jaz, moja mami in stara mama, gre raje h kateri od nas treh. Me tri smo edine h katerim gre najraje. No, če sta onedve v bližini je raje pri njima kot pri meni. Res je, da oči veliko dela, vendar ko je doma se igra z njo, če le dovoli, pa se zgleda ji še ni priljubil. Tolažim ga da je to le faza ( ki že malo traja), on pa se sekira da ga hčerka ze od rojstva ne mara. Kaj storiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavračanje očeta?
15.7.2009 7:15:33   
janapan
ma ne sekiraj se....otroci imajo obdobja....en mesec se moja mene drži kot klop....drugi mesec je tatko tatko.....tako da če je on z njo pač normalen ....ma pač neko fazo
Pri nas je k boljši navezanosti na tata zelo pripomoglo to ker sem se jaz morala učit za strokovni in je za dva meseca popolnoma prevzel skrb za tamalo mož....in ga je mela pol neki časa kar rajši kot nmene

(odgovor članu anii)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavračanje očeta?
15.7.2009 7:27:58   
BarbaraE
Ja, najbrž bo faza - pri nas je bilo tudi tako - nekaj časa jaz ta glavna, potem mož itd. Ko je začela z vrtcem, je bilo pa takole - če jo je oči šel iskat, je bilo vse ok, dokler nista prišla domov, kjer je mene zagledala in takoj stran od očija in mami ta glavna in tako do večera. No, pa tudi to jo je minilo. Sedaj imamo iste fore pri sinu. Tako da kar potolaži moža, da je to faza.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavračanje očeta?
15.7.2009 8:40:25   
JaLuca
ne sekiraj se, imam dve pupi, in tudi na začetku ati ni prišel v poštev, zdaj pa je ati zakon, ko pride domov, lahko delam v miru vse drugo, če pa je čas za spanje, pa se lahko vležem na kavč in v miru pogledam TV, ker boljše, da ju jaz ne spravljam dati spati, on pa se jih zdaj ne more losati, ko je doma user posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavračanje očeta?
15.7.2009 8:46:33   
SaaS
Jaz tudi mislim, da to ni nič posebnega. Da ima veliko otrok take "fore".
Moj starejši, se spomnim, je imel tudi svoje.. Ko je bil star eno leto se spomnim, da sem bila prva jaz, potem pa teta in dedi (moževa sestra in moj oče), ki sta zelo za otroke, šele potem je prišel na vrsto moj mož, očka. Včasih mu je bilo tudi malo nelagodno, če je mali raje šel k teti ali dediju v naročje, a je kmalu ugotovil, da ga ima sin vseeno rad in je to pač faza. Onadva sta ga znala vrteti, crkljati, žgačkati...
Zdaj pri štirih letih sva midva mami in oči, prva, potem pa ostali.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavračanje očeta?
15.7.2009 9:15:25   
tailor
nič hudega ,mama je mama.tudi moja mala je taka in ima že 2,5 let.jaz pa sem tako rešila da je nisem jaz vzela v naročje in ji rekla pejdi k tatiju.ni ji preostalo drugega.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?