|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zavračanje spermijev
9.2.2010 10:45:03   
gargica
Lep pozdrav!

Zanima me če ima še katera od vas občutek ( ali pa izkušnjo ), da vaše telo ne sprejme partnerjevih plavalcev?
Z nama s partnerjem je vse ok vendar se že dve leti trudiva da bi zanosila, ali je možno da moje telo zavrača njegovo spermo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zavračanje spermijev
9.2.2010 10:53:12   
baguSka
Seveda je mozno. Sta bila ze na kaksnem pregledu?

(odgovor članu gargica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zavračanje spermijev
9.2.2010 10:54:58   
baguSka
Aja verjetno sta bla, glede na to da pises, da je z vama vse ok.user posted image

No, v amb.za neplodnost lahko ugotovijo tud to, kar tebe zanima.. pac imata spolni odnos in morata takoj po njemu, mislim da v roku ene ure do njih, da oni potem preverijo, kako se njegovi spermiji obnasajo v tebi..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zavračanje spermijev
9.2.2010 18:26:24   
gargica
Hvala za odgovor baguSka!

A obstajajo kakšna zdravila, da preprečijo zavračanje spermijev al kako to stvar lahko rešuješ?

< Sporočilo je popravil gargica -- 9.2.2010 18:27:23 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zavračanje spermijev
11.2.2010 18:30:23   
golobica82
JA tudi mene to zanima... nekaj sem sicer brala, da bioresonanca lahko pomaga v takih primeri. No drug mesec imava pregled v ambulanti za neplodnost in bom malo povprašala po tem...
Če katera kaj več ve, se pa priporočam za kakšno informacijo...

(odgovor članu gargica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zavračanje spermijev
12.2.2010 16:44:08   
miša24
jaz sem ravno ena takšna, ki bi si to lahko zamislila, oziroma dobila tak občutek. sem pa sigurna, da je to v glavi, in če si to misliš, potem podzavestno res vplivaš na to. pomoje to spada po kategorijo, ko ti rečejo "sprostite se, pa bo"..če pa si skoz napsihiran da ti telo zavrača spermo, pa pomoje prav otežiš vse skupaj. v tem primeru bi bioenergija verjetno res pomagala-ker bo to psiho prepričalo, da zdaj jih pa lahko sprejemaš. moč misli je lahko najbolj uničujoča...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zavračanje spermijev
12.2.2010 20:37:46   
golobica82
Miša...
Se strinjam s tabo. Pri meni mi je ta ciklus ne vem kako ratalo, da nisem razmišljala o nosečnosti in podobnem..mogoče zaradi smučanja in to...no pa kot kaže vseeno ni ratalo, imam samo sluzast rjav izcedek, ki se bo najvrjetnje spremnenil v user posted image ... No sej marca sva naročena pri Merlotu... BO že on povedu.
Ko sem bila na pregledu za ščitniške hormno (če ti ščitnica premalo dela težje zanosiš), mi je tisti zdravnik povedal za to možnost. Osebno sem se prepričala, da pri nama ni to, ker če se dva človeka tako privlačita in dopolnjujeta in uživata skupaj ne more biti to... V TO SEM SE PREPRIČALA user posted image

Bom pa definitivno poročala, kaj bo Merlo rekel.


(odgovor članu miša24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zavračanje spermijev
25.2.2010 22:43:21   
golobica82
To sem prekopirala iz Pušenjakovega foruma

Nekompatibilnost res obstaja, vendar jo je težko znanstveno utemeljiti oziroma razčleniti. Verjetno gre za obliko imunske neskladnosti ali že kakšen defekt na obeh straneh, ki sinergistično onemogoča zanositev tega konkretnega para ampak žal nimamo metode, s katero bi to lahko določenemu paru predočili oziroma zagotovili. Tudi po 20 letih neplodnosti se namreč zgodi, da določen par nepričakovano zanosi in ima otroke, čeprav bi vsak od obeh morda z nekom drugim v tem času že zdavnaj zaključil svojo reprodukcijo in bi že čakal na vnuke ...

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?