|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravstveni dom/ patronaža
18.8.2005 16:35:28   
andrejalj
Zanima me, če porodnišnica obvesti zd.dom oz. patronažo o rojstvu otroka v kraju kjer bo bival, če rodim v drugi porodnišnici (ne v tisti, ki bi bila nekako 'pristojna') ali moram to storiti sama?

hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zdravstveni dom/ patronaža
18.8.2005 17:10:47   
CatJa
Obvestijo domac zdr. dom, tako, da ni pomembno kje rodis.

LP, :rozica:

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.8.2005 17:16:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   zdravstveni dom/ patronaža
18.8.2005 19:02:02   
jazz
Takoj prvi dan ko boste prišli domov, moraš nesti potrdilo, ki ga dobiš v porodnišnici k zdravniku- v kraju kjer živiš. Patronažna pride potem drugi dan ali tretji dan ko bosta z malim že doma. Mi smo oddali papirje kar usput, preden smo prišli do doma!

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
18.8.2005 19:10:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   zdravstveni dom/ patronaža
18.8.2005 21:09:31   
Anonimen
Mene je v mb porodnišnici prišla zadnji dan pred odhodom domov izprašat patronažna, da sem dala vse podatke, je en tak obrazec izpolnila. In potem je naslednji dan prišla ena druga patronažna k nam domov.

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zdravstveni dom/ patronaža
19.8.2005 7:14:21   
CIPRESA
Jaz sem iz Kamnika rodila sem pa v Kranju in po pošti sem dobila 3 odpustnice iz KR porodnišnice (to dobiš po pošti kak teden po porodu) in sicer eno za mojega ginekologa, eno za osebnega zdravnika in eno ua pediatra ki naj bi si ga zbrala za našega :duda:. Vse to moram sedaj sama nesti vsem trem v ZD Kamnik.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.8.2005 16:24:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zdravstveni dom/ patronaža
19.8.2005 19:21:20   
andrejalj
Vsem najlepša hvala za pomoč.
Slisala sem marsikaj prej in nisem vedela kako in kaj, bo pa moja pot taka kot ijina in bo potrebno poklicati.

lp

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zdravstveni dom/ patronaža
20.8.2005 8:30:02   
Anonimen
Kaj pa, če bomo nekaj časa po rojstvu otroka živeli drugje? Stalno prebivališče imamo v LJ, vendar razmišljam, da bi rodila v MB in ostala potem še kakih 14 dni ali pa do praznikov v MB. Mislite, da bi tja tudi prišla kaka patronažna ali se bom morala odreči temu?

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.8.2005 10:18:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   zdravstveni dom/ patronaža
21.8.2005 17:50:49   
PBJ
Če živiš v Mariboru, ne rabiš nikogar obveščat, kdaj si prišel domov, ker vse obvesti porodnišnica.Naslednji dan mojega prihoda domov je že prišla patronažna.

Bila pa sem prijetno presenečena, ko me je patronažna obiskala v 39. tednu nosečnosti in sva eno uro klepetale. To se mizdi fino, saj jo spoznaš že pred porodom.

lp:rozica:

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zdravstveni dom/ patronaža
21.8.2005 17:58:35   
Anonimen
Ja, to, da te obiščejo v času nosečnosti, je v navadi, vendar pa mene niso, ker imam ginekologa na Ptuju in ta ne sporoča MB patronažnim imen nosečnic.

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   zdravstveni dom/ patronaža
22.8.2005 7:10:57   
Anonimen
PBJ, to mi je jasno, da pride sama tja, kjer si doma. Jaz pa sem pred kratkim odjavila stalni naslov v MB in pri mojih starših nas res ne more zvohat. :)- Pa saj še ne vem, kaj bo decembra, mogoče pa se bomo kar v naše malo gnezdece zabarikadirali. :)- Pa to bi tudi blo fer od mene, da tukaj v LJ sporočim, da me pač ni, ne pa, da bo patronažka malo dete iskala :)-

Sem pa tudi za LJ že prebrala na RR, da te preseneti s svojim obiskom že pred PDP.

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?