|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zlomljen prst
12.2.2009 18:19:39   
zvesta
Kako veš, da si si zlomil prst na nogi?

Po stopnicah sem odletela ko hruška. Boli palec na nogi, zatečen, na sklepu plav. Če stopim nanj, boli, tudi če ga probam upognit, boli. Od padca so že 4 ure, pa boli.

Ma, ne bi rada letala na urgenco, da mi rečejo, da je samo udarjen.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:34:24   
Anonimen
Men je štrlel na stran tk da nisi mogu spregledatuser posted image

Pejd na urgenco vseen. Da ti ga "namontirajo".

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:36:35   
Mišni
Če ti jutri mogoče ni treba v službo (ne vem, mogoče si na porodnški ali kaj takega), potem bi jaz na tvojem  mestu šla jutri dopoldne do zdravnika. Če me ne bi blazno bolelo.Ker ko sem si jaz roko zlomila, si ne predstavljam, da bi bila minuto doma ...
Če pa imaš jutri službo, potem pa raje pojdi kar sedaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:43:07   
zvesta
Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:45:35   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)


Vzami dva lekadola. Meni je pri zlomu to ful pomagalo, da sem lahko do zdravnika skoraj pri polni zavesti prilezla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:47:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)


Dlje boš čakala, bl bo zatekal(če je res zlomljen) in bl te bo bolel k ga bo "štimal".


(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:49:16   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)


Dlje boš čakala, bl bo zatekal(če je res zlomljen) in bl te bo bolel k ga bo "štimal".




zdaj si me pa sploh navdušila, da grem user posted image prst zgleda pa čist raven... nič ne štrli... zdaj sme ga namazala s kremo pri udarcih za športnike ...prst zaj tak lepo diši po mentolu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:51:33   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)


Dlje boš čakala, bl bo zatekal(če je res zlomljen) in bl te bo bolel k ga bo "štimal".




Kaj naj bi pa štimal? Meni niso nič. Edino če bi morali operarirat, takrat bi itak vsaj lokalno narkozo dali.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:52:13   
Anonimen
No ja, kakor hočeš.
Mojmu po prometni nesreči niso pogruntali da ma zlomljena dva prsta na nogi. So tud mislni da je sam udarec. Pet let po tem sta še vedno negibljiva in tud vedno bosta.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:52:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Imam študijski dopust. Boli, ampak ne nevzdržno. Bom torej počakala na jutri. Če bom zdržala ponoči. :)


Dlje boš čakala, bl bo zatekal(če je res zlomljen) in bl te bo bolel k ga bo "štimal".




Kaj naj bi pa štimal? Meni niso nič. Edino če bi morali operarirat, takrat bi itak vsaj lokalno narkozo dali.


Jah men so ga naravnal. Bolelu k satan. Pa nobene narkoze ne dobiš za prst na nogiuser posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:56:44   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Jah men so ga naravnal. Bolelu k satan. Pa nobene narkoze ne dobiš za prst na nogiuser posted image


Lokalne narkoze ne dobiš? Injekcije v prst? Uf, to pa ne vem, če bi jaz pustila, da bi mi kar brez kaj šarili. Res ne.
Pri meni niso točno vedeli, če se mi ni v zapestju kaj premaknilo. Zato so me dali potem še večkrat na rentgen. in če bi se mi, bi mi operirali, ne bi mi nič na silo naštimovali. No, saj verjamem, da je pri prstu kaj drugače, ampak boli pa verjetno isto. Ma ne vem, če bi jaz to kar tako prenesla, brez vsega ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 18:59:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca
Jah men so ga naravnal. Bolelu k satan. Pa nobene narkoze ne dobiš za prst na nogiuser posted image


Lokalne narkoze ne dobiš? Injekcije v prst? Uf, to pa ne vem, če bi jaz pustila, da bi mi kar brez kaj šarili. Res ne.
Pri meni niso točno vedeli, če se mi ni v zapestju kaj premaknilo. Zato so me dali potem še večkrat na rentgen. in če bi se mi, bi mi operirali, ne bi mi nič na silo naštimovali. No, saj verjamem, da je pri prstu kaj drugače, ampak boli pa verjetno isto. Ma ne vem, če bi jaz to kar tako prenesla, brez vsega ...


Joj mišni je bil en tak fletn dohtar da....sm pozabla se bunituser posted image
Itak pa traja sam sekundo dve. Sam zaboli pa....

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:03:55   
zvesta
brisačkarca... in pol so ti ga narihtali... kaj pa pol? povili, zagipsali? kolko časa traja okrevanje? vse mi povej, vse...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:28:03   
Nogavica
zvesta, jaz sem pred par meseci nerodno stopila po stopnicah in zadela v predzadnji prst (oni poleg tamalega). Me je tako bolelo, da kako uro, dve sploh nisem mogla stopit na nogo, naslednja dva, tri tedne je bilo pod prstom dobesedno črno (ker sem z njim udarila pravokotno na stopnico in sem si ga konkretno nabila) in je bolelo, ampak ne nevzdržno.
No, k zdravniku nisem šla, migam tudi lahko z njim.


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:28:51   
tintin
Zvesta, povij prst skupaj s sosednjim prstom. Jaz sem tudi enkrat tko v prst počila in so mi svetovali to. Je ful pomagalo. Pa seveda imej par dni povito oz, dokler te bo bolelo.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:31:38   
mika
moj sodelavec se je pred 14 dnevi udaril v prst na nogi in je šel na slikanje. Zlomljen ni bil, boli pa ga še vedno.

Se je pa sestrična udarli v mezinček na nogi, tako da je štrlel vstran in je dobila mavec.

na tvojem mestu bi šla k dežurnemu, da te ne bo ponoči zvilo od bolečin.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:48:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

brisačkarca... in pol so ti ga narihtali... kaj pa pol? povili, zagipsali? kolko časa traja okrevanje? vse mi povej, vse...


Mavecuser posted image
Kako naj ti pa da mavec na mezinček?user posted image
Povili so mi ga na trdo in to je blo tol.
Po dveh tednih sm bla k nova.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:51:27   
zvesta
Saj zato pa sprašujem... pa moj je palec....

No, saj zaj sn ga fajn z nakisanim obhladkom zdrgnila, zaj pa grem spat. :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:54:33   
Anonimen
Ja no....uživaj ponoč pol. Sej če je palec mogoč res ni zlomljen, je le debelej kost k mezinček.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 19:55:33   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Ja no....uživaj ponoč pol. Sej če je palec mogoč res ni zlomljen, je le debelej kost k mezinček.


upam.... pa zdaj sem se ga upala celo dotaknit, pa ne boli na dotik... mogoče je pa samo udarjen, res...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 20:18:16   
Zamima
Jaz sem se predlani poleti zaletela v leseno mizo v dnevni - bosa user posted image user posted image user posted image

prst mi je zatekel, pomodrel in bolel, ampak, čez čas se je porihtalo in ni bil zlomljen, samo natolčen.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 20:55:23   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Jaz sem se predlani poleti zaletela v leseno mizo v dnevni - bosa user posted image user posted image user posted image

prst mi je zatekel, pomodrel in bolel, ampak, čez čas se je porihtalo in ni bil zlomljen, samo natolčen.



Meni se je to že 2x naredilo. Neroda, kaj čmo user posted image
Pa je bil prst in vse okoli njega črno, zatečeno in bolelo kot user posted image , samo zlomljeno pa ni bilo. Po mojem, če se ga lahko dotakneš in malo potipaš kost, boš vedela ali je zlomljen ali samo udarjen.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 21:41:27   
maca m
Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zlomljen prst
12.2.2009 21:46:07   
muška
če lahko migaš z njim ni zlomljen, to je to. vsa dodatna panika je odveč. Boli pa, seveda, če si se užgala z njim user posted image

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zlomljen prst
13.2.2009 9:36:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Tud jaz sem mela prst na nogi zlomljen - mezinček in sem dobila gips do kolena. Kr neki, so se mi vsi smejal. Sploh, ko se zvedeli kako je do tega prišlo.


user posted image

A je blo kkšnemu dohtarju dolgčas al kako?user posted image

(odgovor članu maca m)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?