|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmanjšali otroški dodatek
8.2.2006 7:15:38   
lelaval
Moram vam povedat, ker sem besna, kot ris.
Včeraj sva prejela novo odločbo za otroške - zmanjšano za celo polovico (no majčkeno manj) user posted image user posted image .
Junija, ko sem rodila, sva hitro uredila vse, da dobiva še dodatek za veliko družino - če že država da (ko tako redkokdaj kaj da user posted image ).  Dva dni ji je moj še osebno tja nosil papirje. Po pol leta pa dobiva novo odločbo - zmanjšano, ker nisva dala pravih podatkov. user posted image user posted image   Pa saj takrat svaji vse podatke dala. A je potem najina krivda, če je soc. delavka vnesla napačne podatke. Midva sva ji vse lepo servirala - tekoče in celo za celi dve leti nazaj.
Pa še tako dvoumno je napisano, da ni razvidno ali bodo trgali vsak mesec, ali pa se zaustavi izplačilo, dokler ni dolg poravnan.
Povejte, se splača sekirat in pritožit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmanjšali otroški dodatek
8.2.2006 7:30:39   
CIPRESA
leleval seveda se splača pritožit...je bilo že zelo velikokrat da se jim je kaj "ponesreči izgubilo".
Ko sta oddajala podatke sta ziher dobila kaj kdaj sta to oddala in kak list kjer je blo napisano kaj morata oddati...pejt nazaj k njim pa ji pod nos pomol kaj si dobila na dom pa ji povej da si prinesla vse kar je bilo potrebnin zakaj te ni obvestila in je kar poslala če je vedla da kaj manjka. Pa jo prosi naj ti pove kaj manjka in pejt še to iskat.

To pa zato ker včasih še sami nevejo kako je prav in kako se pravilno odda te stvari pol je pa najlažje se kar na tisto osebo spravituser posted image user posted image user posted image user posted image to pa mene tud pogreje.
Pa še nekaj pri nas (sicer imamo s.p.) se je na občini že velikokrat kaj "zgubilo" ker babe ne znajo vtaknit tja kamor bi mogle in smo uvedli VROČILNICE ti pa vedno napiš nek dopis ali pa naj se ti na dokumente ki jih stiskaš za doma podpiše in napiše datum.....ti je prihranjena velikokrat kaka pot ker samo pokažeš datum in podpis kaj je kdo sprejel in kdaj in da je bilo takrat vse vredu.

Verjamem da te je pogrelo mene bi tuduser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmanjšali otroški dodatek
8.2.2006 13:58:09   
lelaval
Cipresa, hvala za izčrpen odgovor.
Moram pogledat, kaj so (če sploh so kaj) napisale, da so sprejele.
Pritožila pa se definitivno bova (mislim, da so upoštevali podatke za leto 2005, da so spremenili odločbo, prej pa so vzeli leto 2004  - pa vse sva jim prinesla, a, če je smatrala, da so tisti pravi, mislim, da je njena napaka). Oba sva zaposlena in bi svoje napake morala poravnat s svojega žepa - tako vsaj piše v pogodbi. Da ti pa po polovici leta zmanjšajo za 30.000,00 SIT, pa mislim, da so user posted image ...

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmanjšali otroški dodatek
8.2.2006 15:39:06   
kofetek2010
dokler ne "vrneš" protipravno pridobljenih sredstev, ti ne bodo nakazovali - s tem, da ti ne bodo nakazovali jim boš odplačala user posted image

ja tako je to...user posted image


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmanjšali otroški dodatek
8.2.2006 23:57:00   
Anonimen
Če gre pa za njihovo napako, pa ne boš dobila nobenih zamudnih obresti... Če bi pa ti naredila napako, jih moraš pa plačati... ja, ni kaj... pravna država...

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?