|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena?
24.4.2006 12:33:13   
Anonimen
Meni pa ni zdajle čisto nič jasno. Malo breme poste za nazaj in seveda preberem, da pri laproskopiji v jajcevode spustijo modrilo, ki ga seveda potem izločas skozi urin, če je jajcevod prehoden. Do tu vse jasno...
Pri meni je situacija naslednja...Z Dr. Drobničem sva bila zmenjena, da se jajcevodi odstranijo, če bodo zarasline tako številne, da se jih ne bi dalo rešiti kar bi potem dokončno pomenilo umetna oploditev in pri umetni oploditvi je bolje, da jih ni, ker naj bi samo motili. Če bodo jajcevodi ostali, pomeni, da je vse ok. in da bova lahko poskušala po naravni poti.
No in zdravnik na viziti mi je povedal, da so jajcevodi ostali in da je vse ok. Berem izvid in kaj piše....Modrilo v tubi(jajcevod) ne vstopauser posted image !
In jst res nisem nič modro lulala!! Ali to pomeni, da je moj jajcevod neprehoden??In če je ne morem dojeti zakaj mi jih niso odstranili??...
Ne bom delala panike, dokler zagotovo ne vem, priznam, da me pa malo skrbi, ker jst sem razumela, da če jajcevodi ostanejo pomeni, da so prehodni. In kontrolo imam šele junija...ti šmentuser posted image ...A se kateri kaj sanja kaj bi vse to pomenilo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena?
24.4.2006 12:58:46   
naja78
EJ NAJ TE POTOLAŽIM.SAMA SEM BILA NA ISTEM KOT TI:MODRILO NE VSTOPA V JAJCEVODE.

no in sem naravno zanosila po prvi M,po laparo.

tako da se ni za zanest.lahko je vse ok.in pomoje tudi je.meni je drobnič reku,da se to zgodi,ker ne tesni uredu,ta cevka ki jo pritrdijo skozi mat.vrat in spustijo modrilo.in točno to je bilo.
lulala nisem nič modro,malo je bilo samo na vložku,še v kliniki nekaj modrega in peklo me je.

tako da glavo gor.pokliči drobniča za razlago izvida.v poned.dela do 13,v sredo pa izmenično.

tel št.direktna:

522 61-86 in 52260-25.
pokliči,rad se pogovori,še danes imaš čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena?
24.4.2006 13:56:19   
Anonimen
naja78 zlata si!Kako si me pomirila....user posted image user posted image user posted image , bi te tolk stisnila...user posted image user posted image !

Pokličem takoj v sredo!Danes sem prepozna...Samo, da sem se pomirila...user posted image

Lepo se imej in še 1x hvala!

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena?
25.4.2006 11:47:46   
naja78
le sporoč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmedena?
1.5.2006 18:57:28   
ellen
Lep pozdrav!

Naj ti povem jaz sem bila na tem  postopku (prepihovanju jajcevodih)v Avstriji. In mi niso nič rekli da bi naj modro lulala in mislim da tudi ne,ker jaz tudi nisem.Jaz sem imela tudi teško perhodne,da so jih komaj odmašili in polek so mi pogledali maternično sluznico in napikali jajčnike,ker bi naj potem bil bol ploden.In mislim da se lahko pomiriš da je vse O.K. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmedena?
3.5.2006 8:30:06   
Anonimen
ellen!
user posted image , hvala!

(odgovor članu ellen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?