|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zoba bolita za znoret
1.7.2007 3:22:19   
žarnica
Že dva dni me bolita dva zoba. Čez dan še nekako gre,ponoči pa sploh spat ne morem. Sem vzela lekadol (drugo itak ne smem),pa ne pomaga nič.user posted image NAjveča fora je,da sem lani šla do zobozdravnika z namenom,da si vse zobe zrihtam. In mi je popravljal tega spodnjega,češ da je zelo velika luknja (me sploh ni nič bolel). Zdaj pa boli kot 100user posted image . Videt ni,da bi imel karies,nimam pojma,zakaj tako boli,če mi ga je popravljal. user posted image NO,in potem ta na zgornji strani. Sem zobozdravniku že lani težila,da me boli,naj mi ga popravi,pa je rekel,da je zdrav zob in mu čisto nič ne fali.user posted image Torej,me ne bi smel bolet.

Ah,zdaj pa že nakladam.

Vbistvu me zanima,če grem popravljat ta zoba (če mi ju bo sploh hotel,če ni videt,da bi bilo kaj narobe),ali mi lahko da injekcijo (sem v 29.tednu)? Ker brez nje,ne bom odprla ust.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 8:17:43   
Anonimen
Pejd do zobozdravnika,pa naj te pregleda.Mal butasto je,da trpiš bolečino,če pa bi se vrjetno stvar dala rešit na bolj preprost način!

Vse dobro ti želim!user posted image

Upam,da si kaj spala...

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 8:31:01   
žarnica
evo,zdaj sem se zbudila. Ja,bom jutri klicala,če me vzamejo.Sam,da ne bo potem spet rekel,da ne bo popravljal.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 9:49:37   
Anonimen
Inekcijo ti lahko da, ker deluje samo lokalno. Tako je meni razložila moja zobozdravnica.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 11:14:27   
hrabra miška
meni so inekcijo odsvetovali ko sem bila noseča. Sem imela pa tud ful probleme. Zobje so me bolel za znoret,tako da sem skoraj vzglavnik pregriznila od bolečin. Ko sem šla k svojem zobozdravniku mi je rekel naj pridem čez en teden nazaj,če ne bo nič boljšeuser posted image . Seveda da nisem mogla trpet in sem šla privat na hrvaško. Pregled me ni nič stal,ker je en ful dober zobar, mi je napisal hrvaški recept in sem kupila tablete ki so stale 50hrk,to je okol 1500 sit. in že druga tableta je prijela,jemmat sem jih pa morala na 4 ure, pa še za nosečnost nimajo vpliva. Tako da ne trpet, če se da pomagat.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 14:53:52   
jooly
Tole je pa res ironija: zakaj eni zobarji pravijo, da injekcija ni priporočljiva, drugi pa, da je popolnoma neškodljiva !!!???? user posted image user posted image
Mislm, komu nej sploh človk še verjame...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 15:20:52   
Anonimen
Jooly, se strinjam s teboj.. Meni zobozdravniki niso hoteli dati injekcije, so rekli, da ne smejo, ker sem noseča, tako, da sem cel začetek nosečnosti se mantrala z bolečinami.. Malo je falilo, da bi ga si ga nekako izpulila user posted image Eni pa pravijo, da lahko? user posted image Mislim, nikomur se več ne da verjeti..

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 15:29:34   
Anonimen
Zakaj pa ne bi odprla ust brez inekcije? user posted image  

Popadki še bolj bolijo. Sem zadnjič brala, da so alergije pri otroku tudi povezane s tem, koliko paracetamola zaužije nosečnica. Torej boljše iti k zobozdravniku kot se pa toliko šopati z lekadolom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 15:55:17   
Anonimen
Najbolj nezdravi in škodljivi za plod so pa itak gnili zobje. Mislim, da še v materinski knjižici piše nekaj na to temo.
Jaz sem si zobe porihtala do konca 3 meseca nosečnosti. Meni je samo plombe naredila in nič pulila ali zdravila... Če bi ve imele kakšne večje posege (granulom, puljenje, modrostni zobje...), bi verjetno potrebovale močnejše inekcije - ne vem, bolj ugibam, saj nisem zobaruser posted image  Mogoče je v tem razlika...

Glede na to, katera vsa zdravila sem morala kasneje jemati za toxo (da o tem kako sem reagirala na ta zdravila raje ne pišem), je bila ta inekcija mačji kašelj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 17:37:44   
BLAŽIKA
Jaz sem svojo celo nosečnost hodila k zobarju, sem si takrat prav vzela čas, da mi je vse porihtal in sem vedno dobila injekcijo, pa je vse ok.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zoba bolita za znoret
1.7.2007 19:09:03   
guppy
Tudi meni je moj zobar rekel, da je injekcija povsem neškodljiva za plod in nima nikakršnega učinka na nosečnost.

Kar pogumno tja!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zoba bolita za znoret
2.7.2007 13:36:25   
žarnica
tako je zdaj-po 3.neprespani noči,sem prej končno dobila svojega zobozdravnika in ga prosila,naj me pod nujno vzame,ker ne morem več prenašat bolečin. NIsem mu omenila nič,da sem noseča,tako da upam,da bo vseeno dal injekcijo.

Ena je napisala,da so popadki hujši od bolečin pri vrtanju-no,sama nisem istega mnenja,meni je zobozdravnik najhujša nočna mora. Tudi,ko mi da injekcijo,mi je muka,ko mi vrta-samo tisti zvok mi požene kri po žilah.

Sem si pa dala vse zobe lani popravit,ko sem bila še na porodniški,tako da nevem zakaj zdaj tako boli.user posted image

SIcer pa,mislite name okrog 15h.user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zoba bolita za znoret
2.7.2007 16:46:35   
*tajda*
V moji nosečnosti sem bila že 5x pri zobozdravnici,ki je moja sorodnica in mi je prav tako 5x dala injekcijo in mi razložila da ni popolnoma nič škodljiva za plod.Upam da sem zdaj zaključila s popravilom zob oziroma menjavo plomb in da mi ne bo več treba hodit k zobarju.Če bom pa še mogla bom pa sigurno spet prosila za injekcijouser posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zoba bolita za znoret
2.7.2007 16:57:45   
žarnica
sem nazaj in sem preživela. Dobila injekcijo, vzel mi je živec ven in dal notri zdravilo. Tako da me čaka še kar nekaj obiskov.user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?