|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zopet
27.11.2004 18:54:38   
Anonimen
so me začele boleti dojke:((...sicer so me ze na zacetku...a ne dolgo..je minlo priblizno do 7 t, zdaj v 13 t pa se to zopet pojavlja.ali je to normalno?vem, da nemorem z nicemer pomagat, a zdaj mam ze obcutljive:ups:...morem prav posteno pazit da dam počasi modrček dol:)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   zopet
27.11.2004 19:05:27   
eva1
No to je povsem normalno, mene prsi že skoz bolijo-enkrat manj, drugič bolj-včasih me tok bolijo in pečejo bradavice, da sploh ne vem, kaj bi naredila, pol pa spet mine, ampak občutljive so pa skoz! Ni kaj, se pripravljajo na dojenje:bravo:!
Lp, Eva 24t in :duda: :modri:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zopet
28.11.2004 9:44:43   
malika
Edino kar "pomaga" je to, da si kupiš večji modrc in mogoče brez kosti-tega lahko kar za dojenje.
Če te bolijo bradavice za si jih maži s bepanten mazilom, ali pa lanolin kremo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zopet
28.11.2004 10:01:38   
barby*
Ojla:zajcek:
Tudi jaz mam te probleme...pa mi lanolin multi-mam ful pomaga...:sloncek:
pa do zdaj sem kupovala modrčke v H&M-u v LJ, zdaj pa nimajo več dovolj velikih:zmeden: Drugače so pa super pa še poceni... A katera ve če imajo v Avstriji tudi velike številke ( večje od 85c:ups: ), ali pa mogoče v MB?

lp:rozica:
barby:metulj: in:love:23t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zopet
28.11.2004 10:42:56   
malika
V Mb(H&M) imajo same velike št. se mi zdi, tako da dobiš 85 D z lahkoto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zopet
28.11.2004 11:33:02   
Anonimen
Jaz vem, da sem (v Španiji sicer pa sej je povsod enako) videla modrc 100 C:), tko da velikost skoraj ne bi smela bit problem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zopet
28.11.2004 12:04:20   
beba76
Ja, v MB v M&M majo ziher same velike, saj jaz zase nisem dobila številke - iskala sem 75 C.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zopet
28.11.2004 14:05:10   
barby*
Super punce!!Hvala:rozica:

Se bomo pa na izlet odpeljali:kuza:..

pozdravček:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zopet
28.11.2004 23:34:37   
@
Barby, če hočeš, ti skočim pogledat, H&M je ravno na pol poti med mojo službo in domom, vsak dan grem mimo (kar se pozna na mojem Eurocardu:zmeden: ).
Ti javim!

Afna 23T

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zopet
29.11.2004 10:40:45   
barby*
Hvala @ :rozica::rozica::rozica:

Zlata si!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zopet
29.11.2004 12:49:27   
Anonimen
jaz grem tudi danes tja po kaki pametni modrček!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   zopet
29.11.2004 15:51:25   
barby*
Le glej da ne boš vseh velikih številk pokupila:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zopet
29.11.2004 16:10:16   
Anonimen
bom probala ja:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   zopet
30.11.2004 22:14:25   
@
Barby - @ je bila v akciji! Stala me je 21 tisočakov - research zate, nakup zame (nosečniške hlače, pulover, 3 spodnjice za atija, da ne bom imela slabe vesti :)).

Kar se modrcev tiče, sem med nosečniškimi stvarmi našla največjo številko 90D, pri spodnje perilu pa samo manjše. Tudi pri barvah je zelo omejeno - črnih ni nad 85, imaš pa roza in bele. Model - najbolj običajna bombažna varianta (no, nisem pogledala etikete, mislim, da je bombaž).

Imam kolegico, ki dela tam, če hočeš, jo pokličem, da da kaj na stran in prideš probat(piši mi na lullu@email.si), če hočeš.

Sicer pa ne morem reči, da imajo ful izbiro cotic za :nosecka:, ampak so vsaj cene v mejah normale. V vseh ostalih trgovinah, ki sem jih obiskala, so imeli ful nabite cene. Mi je žal dati ful denarja za cotke za teh par mesecev.

Pozdravček,
Afna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   zopet
1.12.2004 9:52:54   
barby*
Halo @!!!!
Ful si bila pridna!!!
Se ti javim na mail, čeprav bova težko ogranizirale s tvojo prijateljico, jaz sem namreč z Jesenic:)-
Pa težko napovem točen obisk MB...

Hvala:rozica:

pa pa
barby

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?