Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Riž skuhamo na osoljenem in osladkanem mleku (po potrebi dodamo nekaj vode), skupaj z 1 žlico margarine in nekaj cimeta. Med kuho olupimo jabolka in jih narežemo na listke. Pokapamo z limoninim sokom in posujemo s cimetom in malo sladkorja. Rumenjake zmešamo z nekaj žlicami sladkorja in 1 žlico margarine. Beljake stepemo v sneg. Malo ohlajen riž zmešamo z rumenjakovo maso, potem pa previdno vtepemo še sneg. V globlji pekač, namaščen z margarino, stresemo polovico pripravljene mase in poravnamo. Po masi razporedimo jabolka, po jabolkih pa preostalo maso. Pečemo pri približno 200 stopinjah 30 do 45 minut oz. dokler ni zlato zapečeno po vrhu.
Namesto jabolk lahko vzamemo tudi borovnice (ves narastek potem postane moder) ali drugo sadje. Dober tek!
Se vaši dojenčki (6–12 mesecev) radi crkljajo? Moj sploh ne posluša, samo odriva me, pleza name, vleče, ... niti nošenje noče, samo gleda stran. To se mi zdi res čudno ... Kakšni so vaši?