|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Klikni tu in ustvari svoj spletni dnevnik!
Edinstveno obdobje, nepozabni spomini! Zabeleži vse mejnike in pomembne dogodke vaše družine v spletnem dnevniku. Deli jih z Ringarajino skupnostjo ali zakleni le zase.
Zapisi z oznako: obdarovanje
Razvrsti padajoče glede na: 


image
ponedeljek, 13.12.2010
moja_sedmica
Dnevi tako hitro bežijo in minil je že cel teden, od kar je mojega sinka obiskal Miklavž. Babi in dedi, sta svojim vnukom priredila pravo mini predstavo.

0
0

image
četrtek, 24.12.2009
peshich
Je lahko obdarovanje res za nekatere stresna stvar (Jerneja bi rekla muka ježeva ;)? Glede na to, kako pogosto se ljudje pritožujejo, da ne vedo, kaj komu podariti, bi rekel, da je to čista resnica. Toda, zakaj? Kje tiči razlog, da je temu tako? 

3
2




Mobitel.
Admin

Ali ste zagovornik nakupa mobilnih telefonov za otroke, stare 2, 3, 4 leta ...?